Slovensko – Francie 1:3 (kon.) | Dánsko – Norsko 1:5 (kon.) | Česko – Rakousko 2:1 (kon.)
konec
Dánsko
1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Norsko
Pondělí 07.04.2014, 16:30 • ZS Přerov • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  55:41
  Nakonec se ale přece jenom vylučuje, za faul kolenem odchází na trestnou lavici Marlene Guntherová (NOR).
   
  50:48
  Hra dostala rychlý spád, oba týmy předvádí parádní hokej. Nyní se vylučuje na straně Dánska, Michelle Weisová vyloučena za podražení a Norsko si zahraje přesilovou hru.
   
  47:30
  Silje Holosová jde na trestnou lavici za podražení, přesilová hra Dánska.
   
  34:30
  Andrea Dalenová dostává dvouminutový trest za vysokou hůl, přesilovou hru si nyní zahrají Dánky.
   
  32:22
  Za hákování odchází na trestnou lavici Malene Frandsenová (DEN), Norsko má přesilovou hru.
   
  17:40
  A přesilová hra Dánska končí, na trestnou lavici míří Michelle Weisová na dvě minuty za držení protihráčky, bude se hrát ve stejném počtu na obou stranách.
   
  17:05
  Vylučuje se, tentokrát již pouze na jedné straně, a to na norské, na trestnou lavici usedá Julie Oisethová na dvě minuty za krošček.
   
  14:13
  Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Dánka Weisová, ale i Sletbakeová z týmu Norska, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

  Martin Dvořák

  Branky a nahrávky: 46. Olaussonová (Marie Henriksenová) – 6. Haug-Hansenová (Holosová), 9. Dalenová (Fischerová, Tautraová), 11. Sletbaková (Haug-Hansenová), 34. Guntherová (Sletbaková, Martine Henriksenová), 58. Dalenová (Farstadová)


  Dánsko: Joaová (Jensenová) – Frandsenová, Gregersenová, Densingová, Olaussonová, Jacquetová, S. Jensenová, Langsagerová – Perssonová, Asperupová, N. Jensenová – Henriksenová, Jakobsenová, Weisová – Russellová, M. B. Nielsenová, Gludová – Soendergaardová, K. L. Nielsenová
  Norsko: Nilsenová (Due-Sorensenová) – Guntherová, Holosová, Morsetová, Tautraová, Oisethová, Carlssonová, Aakreová – Farstadová, Dalenová, Fischerová – Sletbakeová, Henriksenová, Haug-Hansenová – Lovdalová, Bakkeneová, Scottová – Waisová, Fjellvangová

  Rozhodčí: Hengstová (NED) – Schipper-Poeterayová (NED), Šťastná (CZE)

  Diváci: 164
  bahis siteleri