Slovensko – Francie 1:3 (kon.) | Dánsko – Norsko 1:5 (kon.) | Česko – Rakousko 2:1 (kon.)
konec
Dánsko
1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Norsko
Pondělí 07.04.2014, 16:30 • ZS Přerov • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  57:28
  Norsko právě vstřelilo branku!
  Při vlastním oslabení uniká po pravé straně ANDREA DALENOVÁ, která se z pravé strany dostává před branku Dánska a přesnou golfovou střelou překonává Joaovou. Asistence: Ingvild Farstadová.
   
  55:41
  Nakonec se ale přece jenom vylučuje, za faul kolenem odchází na trestnou lavici Marlene Guntherová (NOR).
   
  50:48
  Hra dostala rychlý spád, oba týmy předvádí parádní hokej. Nyní se vylučuje na straně Dánska, Michelle Weisová vyloučena za podražení a Norsko si zahraje přesilovou hru.
   
  49:41
  Dnešní utkání sleduje 164 diváků.
   
  47:30
  Silje Holosová jde na trestnou lavici za podražení, přesilová hra Dánska.
   
  45:16
  Dánsko právě vstřelilo branku!
  Jedna z mála útočných akcí Dánek končí gólem, po přihrávce Henriksenové se ke střele z pravé strany dostává MARIA OLAUSSONOVÁ a puk nakonec končí v brance Norska. Asistence: Marie Henriksenová.
   
  34:30
  Andrea Dalenová dostává dvouminutový trest za vysokou hůl, přesilovou hru si nyní zahrají Dánky.
   
  33:43
  Norsko právě vstřelilo branku!
  A skvělou bilanci Norek při přesilových hrách dokládá další gól, který střelou z pravé strany vstřelila MARLENE GUNTHEROVÁ, Joaové propadl puk pod lapačkou do branky. Asistence: Henriette Sletbaková a Marie Henriksenová.
   
  32:22
  Za hákování odchází na trestnou lavici Malene Frandsenová (DEN), Norsko má přesilovou hru.
   
  29:33
  Sletbakeová, jak je jejím dobrým zvykem, nabruslila z levé strany do zakončení, vypálila nepříjemně, zpoza bránící protihráčky, parádní zákrok Joaové!
   
  25:11
  Obrovská chyba bránící Morsetové, která doslova "namazala" Olaussonové, ta se ocitla sama před Nilsenovou, kterou však nedokázala překonat.
   
  17:40
  A přesilová hra Dánska končí, na trestnou lavici míří Michelle Weisová na dvě minuty za držení protihráčky, bude se hrát ve stejném počtu na obou stranách.
   
  17:05
  Vylučuje se, tentokrát již pouze na jedné straně, a to na norské, na trestnou lavici usedá Julie Oisethová na dvě minuty za krošček.
   
  15:27
  Dalenová střílí z levé strany, Joaová vyráží, ale z dorážky se puk dostává za brankovou čáru, nicméně již byla hra přerušena, Dalenová se z gólu raduje zbytečně, gól neplatí.
   
  14:13
  Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Dánka Weisová, ale i Sletbakeová z týmu Norska, hraje se ve čtyřech na obou stranách.
   
  10:10
  Dánsko si bere oddechový čas.
   
  10:10
  Norsko právě vstřelilo branku!
  HENRIETTE SLETBAKOVÁ zůstala na ledě po své šanci a když se k ní odrazil puk od zadního mantinelu dokázala ho doklepnout do branky, Joaová svým levým betonem nestačila puk vytěsnit. Asistence: Madelen Haug-Hansenová.
   
  09:54
  Norky získávají velkou převahu, Stelbakeová v další šanci, Joaová vyráží.
   
  08:52
  Norsko právě vstřelilo branku!
  ANDREA DALENOVÁ se svým důrazem prosadila na brankovišti, kde tělem odstavila bránící hráčku a ještě stačila "klepnout" do puku, který prošel Joaové mezi betony do branky. Asistence: Mathea Fischerová a Rikke Fuglseth Tautraová.
   
  07:58
  Velmi nepříjemná střela Haug-Hansenové z pravé strany, puk prolétl těsně nad brankou Dánska!
   
  05:55
  Norsko právě vstřelilo branku!
  MADELEN HAUG-HANSENOVÁ střelou z pravé strany překvapila Joaovou v brance Dánska, které puk propadl pod pravou rukou do branky a Norsko vede 1:0. Asistence: Silje Holosová.
   
  02:08
  První gólová šance utkání, Dánsko mohlo jít do vedení, z pravé strany se před branku dostala Gludová, ale na Nielsenovou v brance Norska nevyzrála.

  Martin Dvořák

  Branky a nahrávky: 46. Olaussonová (Marie Henriksenová) – 6. Haug-Hansenová (Holosová), 9. Dalenová (Fischerová, Tautraová), 11. Sletbaková (Haug-Hansenová), 34. Guntherová (Sletbaková, Martine Henriksenová), 58. Dalenová (Farstadová)


  Dánsko: Joaová (Jensenová) – Frandsenová, Gregersenová, Densingová, Olaussonová, Jacquetová, S. Jensenová, Langsagerová – Perssonová, Asperupová, N. Jensenová – Henriksenová, Jakobsenová, Weisová – Russellová, M. B. Nielsenová, Gludová – Soendergaardová, K. L. Nielsenová
  Norsko: Nilsenová (Due-Sorensenová) – Guntherová, Holosová, Morsetová, Tautraová, Oisethová, Carlssonová, Aakreová – Farstadová, Dalenová, Fischerová – Sletbakeová, Henriksenová, Haug-Hansenová – Lovdalová, Bakkeneová, Scottová – Waisová, Fjellvangová

  Rozhodčí: Hengstová (NED) – Schipper-Poeterayová (NED), Šťastná (CZE)

  Diváci: 164
  bahis siteleri