Trnava B – Pohronie 1:2 (kon.) | Prešov – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Senec – Dubnica 0:1 (kon.)
Bardejov – Šaľa 1:2 (kon.) | Michalovce – Šamorín 3:0 (kon.)
ŠK SFM Senec
0:1 (0:1)
FK Dubnica
sk Neděle 25.05.2014, 17:00 • NTC Senec (Senec) • MONACObet liga

Stav po prvom polčase ostal nezmenení a tak si hostia odvážajú zo Senca veľmi dôležité 3 body, ktoré im zaručujú zotrvanie v tejto súťaži aj ďalšiu sezónu a tak sa nechcenej baráži vyhli. (19:34:23)

90
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Jastráb, prichádza L.Slávik.

81
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Molnár, prichádza Ravas.

78
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Svorada, prichádza Púpala.

72
    Žltú kartu dostává Svorada (MFK Dubnica nad Váhom).

68
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Janco, prichádza Berbić.

68
    Žltú kartu dostává Janco (MFK Dubnica nad Váhom).

65
    Žltú kartu dostává Švirik (MFK Dubnica nad Váhom).

52
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Brčák, prichádza Bezák.

46
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Pomichal, prichádza Pušara.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase je stav stretnutia 0:1, keď sa dostali hostia do vedenia v 45.minúte zásluhou gólu Petra Jánošíka.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Dubnica dala gól!

Hostia sa krátko pred koncom prvého polčasu dostávajú do vedenia zásluhou gólu PETER JÁNOŠÍK.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

ŠK SFM Senec: Matlák – Hlavatovič, Hílek, Turčák, Brčák, Trajcsik, Polgár(K), Molnár, Bedecs, Urban, Pomichal.
    Náhradníci: Kostolanský, Huszár, Szabo, Klokner, Ravas, Bezák, Pušara.

MFK Dubnica nad Váhom: Urminský – Takáč, Švirik, Janco, Števček, Múdry, Svorada(K), Jánošík, Mejić, Čiernik.
    Náhradníci: M.Slávik, Púpala, Vaško, Berbić, L.Slávik.

Rozhodca: Jurenka – Bóllo, Bednár.

Vítame všetkých fanúšikov futbalu, ktorý si klikli na online prenos so zápasu našej druhej najvyššej futbalovej súťaže, kde domáci ŠK SFM Senec hostí na svojom trávniku MFK Dubnicu nad Váhom.

Do konca tejto futbalovej súťaže ostávajú už len dva kolá a ako je známe, v týchto fázach súťaže ide niektorým tímov oveľa, či už bojujú o záchranu, alebo titul, či lepšie tabuľkové umiestnenie. O titule a postupujúcom do najvyššej súťaže je už dávno rozhodnuté, hore ide Podbrezová. Avšak, o tom kto bude nútený hrať baráž nie je ešte ani zďaleka rozhodnuté. Namočená je na poslednom mieste Šaľa s 26 bodmi,predposledný L.Mikuláš s 27 bodmi, Pohronie a Šamorín, oba celky majú zhodne 28 bodov a práve aj dnešný aktér zápasu Dubinca, ktorá má na svojom konte 32 bodov a z dnešného zápasu im stačí aj remíza a posledné kolo tak môžu odohrať v pohode, nemusia sa báť, ako zahrajú ich prenasledovatelia. Domáci Senec dohrá už sezónu v pokoji, momentálne im patrí 46 bodov a nachádzajú sa na 5.mieste a na tomto mieste sa už určite na konci sezóny umiestnia.

Posledná forma oboch tímov nie je moc impozantná, domáci z posledných 5 zápasov vyhrali len jeden, práve v minulom kole 1:0 na pôde poslednej Šaľi, ďalej jeden remizovala a dva prehrala. Hostia vyhrali tiež len jeden zápas a to veľmi dôležitý nad Pohroním 2:1, zvyšné 4 zápasy prehrala podobne ako v poslednom zápase u majstra v Podbrezovej 3:1.

Podľa tabuľkového postavenia sú favoritom zápasu domáci, ale väčšiu motiváciu v zápase majú hostia. Posledná oboch tímov je však zlá, takže určite bude zaujímavé sledovať, ako sa zápas vyvinie. Zápas Vám prinesieme formou zmien stavu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.