Irsko
1:2 (0:1)
Turecko
Neděle 25.05.2014, 19:00 • Aviva Stadium, Dublin • Reprezentační zápasy

Je za námi přátelské utkání mezi Irskem a Tureckem. V něm se jako první prosadili hosté, kteří šli do vedení v 17. minutě po brance Özeka. Po změně stran přidali turečtí fotbalisté další branku, čímž odskočili Irům na rozdíl dvou gólů. Toho se však domácí hráči nezalekli a na tuto branku našli odpověď již po dvou minutách, kdy snížil opět na rozdíl jediné branky Walters. Jenomže víc už Irové nestihli a s Tureckem tak prohráli 1:2. (20:59:47)

90+3
    Domácí jim však míč odebrali a nyní se sami dostali až k pokutovému území Turecka, kde ale zaúřadovala pozorná obrana hostů a míč razantním způsobem odkopla do bezpečí.

90+2
    S míčem na kopačkách však hrají hráči Turecka, kteří směle a bez zábran kombinují na polovině svého dnešního soupeře.

90+1
    Hlavní arbitr ve druhém poločase nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ale centr z levé strany byl obranou hostí odvrácen mimo pokutové území.

89
    Možná, že po špatné hostující rozehrávce budou mít lepší možnost vyrovnat. Zatím však zůstává pouze u vybojovaného autového vhazování na polovině Turecka.

87
    U míče jsou hráči v zelených dresech, kteří kombinují u své brány a nedaří se jim rozvinout žádnou ze svých útočných akcí.

85
    Irové se po pravé straně dostali do šance, kdy si na centr právě z pravé strany naběhl Murphy, jenž hlavou z bezprostřední blízkosti mířil pouze do míst, kde se nacházel hostující brankář.

84
    Střídání v týmu Turecka: ze hřiště míří Şahin, opačným směrem putuje Doğan.

83
    První žlutou kartu v zápase vidí turecký hráč Gönül.

81
    Střídání v týmu Irska: ze hřiště odchází Whelan, kterého nahradí Quinn.

81
    Střídání v týmu Turecka: hřiště opouští Erdinç, kterého nahradí Pektemek.

81
    Také Turci se dostali k pokutovému území domácích, ale budou pouze vhazovat.

80
    Irové se opět pokoušeli o útočné snažení, jejich aktivita však skončila po obranném zákroku Erkina.

79
    Další irský útok zastavavil asistent rozhodčího, je pískán ofsajd.

78
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Irové ale velmi rychle snižují na rozdíl jediné branky. Na dlouhý centr si naskočil JONATHAN WALTERS, zpracoval si míč a pohrál si se dvěma tureckými obránci, poté si v pokutovém území udělal dostatek prostoru a poslal míč neomylně přesně pod břevno.

76
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Turci svému soupeři odskakují na rozdíl dvou branek. Po sérii rychlých narážeček se kulatý nesmysl dostal až k Özyakupovi, který ještě přihrával do křídla TARIKU CAMDALOVI, jenž z mírného úhlu propálil domácího brankáře.