Sparta B – Převýšov 1:1 (kon.) | Meteor – Kolín 1:3 (kon.) | Karlovy Vary – Chomutov 2:3 (kon.)
Roudnice – Čáslav 1:2 (kon.) | Štěchovice – Jirny 1:2 (kon.) | H. Měcholupy – Zápy 1:2 (kon.)

Kolín právě vstřelil branku!
    O tříbodovém zisku pro Kolín je nyní již definitivně rozhodnuto, hosté si totiž chvíli před koncem berou zpět dvoubrankové vedení – 1:3!

82
    Hosté v těchto chvílích zkušeně drží balon a nedávají ho z držení. Podaří se jim udržet těsný náskok až do konce?

78
    Meteor právě vstřelil branku!
    Tak ono to přece jen ještě bude zajímavé! Nejlepší obranu ve třetí lize domácí prolomili, nyní jim zbývá zhruba patnáct minut i s nastavením alespoň na srovnání nepříznivého stavu – 1:2!

77
    Domácí se přece jen ještě snaží o zdramatizování závěru, směrem dopředu se jim však příliš nedaří. Jejich situace v boji o záchranu se tak výrazně komplikuje.

67
    Hosté ve druhé půli navyšují své vedení a tím zřejmě definitivně sráží soupeře k zemi! Kolín vede o dva góly a jeho tříbodovému zisku tak již téměř nic nebrání – 0:2!

46

Úvodní pětačtyřicetiminutovka nakonec dopadla lépe pro hosty z Kolína, kteří díky brance ve čtyřicáté minutě mají znovu o krok blíže k postupu do vyšší soutěže. Meteor naopak bude mít starosti se záchranou, a proto musí ve druhém poločase rozhodně zabrat.

45

44
    Druhý rohový kop prvního celku tabulky domácí obrana dokázala zvládnout. Hráči Meteoru drží míč na svých kopačkách.

42
    Domácí se ihned pokusili odpovědět na vstřelený gól, jejich zakončení se ale mezi tři tyče nevešlo.

40
    Favorit dnešního utkání se pět minut před koncem prvního poločasu dostává do vedení, autora vedoucí trefy přineseme se zpožděním – 0:1!

39
    Útočná akce Kolína je zastavena praporkem asistenta rozhodčího, mává se ofsajd.

31
    V průběhu prvního poločasu se hraje zatím vyrovnané utkání, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší převahu. Meteor hrozí zejména z rohových kopů, má na kontě již tři. Kolínští se také snaží dobývat branku soupeře, zatím však marně.

1

Omlouváme se, z dnešního zápasu vám budeme přinášet pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.