Most – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Karviná – Táborsko 0:0 (kon.)
MFK Karviná
0:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
Neděle 25.05.2014, 17:00 • Městský stadion v Karviné-Ráji • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Branku jsme dnes neviděli, i když určitě mohli. Domácí měli výrazně navrch v první půli, po obrátce se hosté zlepšili a hra byla vyrovnaná. Na šance vyhráli domácí, ale body se dnes dělí. (18:51:46)

89
    Zápas se už asi jen dohrává. Nevypadá to, že by měl padnout gól.

85
    A také domácí se uchylují ke změně na hrací ploše. Vaněk přepouští místo O. Cvernovi, jehož zítra čekají státnice.

84
    Hosté střídají, Musiol si přijde zahrát za dnes neviditelného Strnada.

83
    Kočí nenechal domácí rozehrát nepřímý volný kop a vidí žlutou kartu.

81
    Stoper Jovanovič na útočném výletě, vybojoval roh.

77
    Nový muž na hřišti Holek hned v šanci, napálil míč ale jen do prvního bránícího protihráče, kterým je Ciferský. Ten se teď těžce sbírá ze země.

76
    Karviná znovu střídá – Holek si přijde zahrát místo Halašky.

74
    Ofori špatně zpracoval míč a v souboji s Javorkem si pomohl rukou, za což si vysloužil žluté napomenutí.

71
    Hosté se ve druhé půli hodně zlepšili a častěji drží míč. Jejich kombinační snaha ale k ničemu nevede, a tak to zkouší převážně střelami zdálky. Ty jsou ale dost nebezpečné.

71
    Rána Strnada teď skončila jen těsně vedle Pindrochovy tyče.

69
    Střela Kočího z levé strany končí dva metry vedle tyče.

64
    Javorek hezky pouštěl balon na volného Strnada, jeho záměr ale anticipoval Ofori a odkopl balon pryč.

63
    A další gólovka Karviné – Vaněk dva metry za hranicí malého vápna střílí těsně nad.

62
    Domácí poprvé v zápase sahají ke střídání, když Svatonský nahrazuje Hottka.

59
    Táborsko registruje první pořádnou střelu na bránu. Javorek se opřel do míče, Pindroch nadvakrát jeho pokus utlumil.

55
    Fiala nasadil jesličky Štrbákovi, procedil balon do vápna, kde ho hosté odkopli.

54
    Halaška krásně uvolnil do uličky Juřenu, ten postupoval sám na brankáře, ale volil střelu do brankáře. Velká šance Karviné, už třetí v zápase.