Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
FC Graffin Vlašim
3:3 (3:3)
FC Slavoj Vyšehrad
Středa 09.07.2014, 18:00 • Kácov • Přípravný zápas

40
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hronek našel zhruba na hranici penalty PETRA PUTZE, který nekompromisní střelou překonal brankáře Vyšehradu a vyrovnal na 3:3.

26
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Brankostroj pokračuje. Po další akci se Vyšehrad prosazuje potřetí v tomto duelu a opět se trefil agilní ANSUMA MUSA.

25
    A je opět vyrovnáno. Po přihrávce na malé vápno se k míči dostal ANSUMA MUSA, který překonal Belaně – 2:2.

20
    A Vlašim otáčí vývoj zápasu a jde do vedení. Hronek našel ALEXANDERA JAKUBOVA, který vymyslel parádní oblouček a nádherně tak překonal brankáře Vyšehradu.

12
    A je vyrovnáno. Po centru z rohu se k míči dostal ALEXANDER JAKUBOV, který se na přední tyči nemýlil – 1:1.

2
    Tak celek Vyšehradu vstoupil do zápasu skvěle. Jeden z hostujících hráčů s odhodlal ke střele a nakonec prostřelil brankáře Vlašimi – 0:1.

FB

Branky: 12. Jakubov, 20. Jakubov, 40. Putz – 2. ?, 25. Musa, 26. Musa

Karty:   48. Miskovič (VLA)

FC Graffin Vlašim: 1. poločas: Belaň – Petrů, Jurič, Harbulák, Starý – Janda, Putz, Hronek, Tomášek, Průcha – Jakubov.

2. poločas: Drápela – Radoš, Matějka D., Souček, Nový – Vojta, Miskovič, Verner, Hurka, Kučera – Matějka T.