Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
FK Varnsdorf
0:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Středa 09.07.2014, 17:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FK Varnsdorf: Porcal – Breite, Zieris, Kotiš, Filip, Novotný, Urbánek, Landovský, Zbrožek, Rudnytskyy, Schubert
    Náhradníci: Samoel, Ruzsó, Martan, Kouřil, Sahrudin, Polanský, Daníček, Tvaroha

Bohemians Praha 1905: Havránek – Ibeagha, Jindřišek, Kalina, Lietava, Šmíd, Moravec, Mosquera, Rada, Nerad, Brabec
    Náhradníci: Dočekal, Pauschek, Hubínek, Eremenko, Mikuš, Šírl, Růžička, Krch, Engelmann, Artemuk, Cseh, Bratanovič.

Utkání začne se zpožděním, jelikož se ještě nedostavili rozhodčí k dnešnímu utkání.

1

Rozhodčí nedorazili, ovšem zajímavostí je to, že si vzal píšťalku do ruky bývalý hráč Bohemians, Dalibor Slezák, který společně se svými přáteli dnešní utkání odřídí.

4
    Hosté kopali standartku, ze které vytěžili hráči Bohemians pouze rohový kop, z kterého nic nebylo.

5
    Další roh pro hosty.

9
    Jindřišek vypálil, ale jeho střelu zablokoval jeden z domácích obránců.

10
    I Varnsdorf zahrával rohový kop, z kterého domácí nevytěžili vůbec nic.

18
    Bohemka měla šanci po centru Kaliny hlavičkoval Lietava, ale míč byl již v zámezí a tak skončila hostující akce.

21
    Ofsajd zastavil rozvíjející se akci domácích.

23
    Brabec se srazil se Schubertem. Muselo se ošetřovat, ale oba hráči pokračují ve hře.

25
    Masquera byl přistižen v ofsajdu.

26
    Jindřišek vybojoval rohový kop, po kterém hlavičkoval Brabec, ale jeho pokus skončil v zámezí.

28
    Lietava se dostal do sóla po Jindřiškově pasu, ovšem míč se mu zamotal mezi nohama a hostující hráč ani nezakončil.

30
    Bratanovič se dostal dvakrát do zakončení, ovšem Porcal si s jeho pokusy poradil.

33
    Hráči Varnsdorfu obléhali branku Bohemians. Tlak domácích ukončil rázným odkopem od branky Jindřišek.

35
    V ofsajdu byl přistižen hostující Bratanovič.

41
    Domácí zahrávali standardku a zamířil přesně k tyči, ovšem Havránek skvěle zasáhl.

45
    Jindřišek bude zahrávat rohový kop Bohemians.

45+1
    Z rohového kopu nezapršelo.

45+1

Je za námi první poločas, který skončil bez branek. Nutno podotknout, že k vidění nebylo příliš brankových příležitostí. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.

46

46
    Bohemians začíná druhou půli v této sestavě. Havránek – Paušek, Cseh, Krch, Kalina, Moravec, Jindřišek, Rada, Artemuk, Bratanovič, Mikuš.

46
    Bohemians právě vstřelili branku!
    MATUŠ MIKUŠ posílá hosty do vedení, když si navedl míč na střed a nechytatelnou ranou trefil přesně.

48
    Varnsdorf kopal dva rohové kopy, ale opět bez efektu.

52
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Moravec, přichází Eremenko.

55
    Z trestného kopu nastřelil Kouřil pouze zeď před sebou.

57
    Rada se dostal do zakončení, ale jeho pokus skončil tři metry od branky.

58
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Kalina, přichází Šírl.

60
    Domácí udělali chybu v rozehrávce a do úniku se dostal Mikuš, který se snažil přelobovat Porcala, který ovšem skvěle zasáhl.

61
    Bratanovičova rána letěla jen těsně nad břevnem.

62
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bratanovič, přichází Engelmann.

70
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jindřišek, přichází Růžička.

71
    Daníček byl ošetřován, když mu jeden z hostujících hráčů šlápl na ruku.

74
    Mikuš přihrával do šance Artemukovi, který vypálil pouze do gólmana Porcala.

76
    Z ničeho nic mohl vyrovnat Varnsdorf. Martan šel sám na brankáře. Ve finále si míč trochu odkopl od nohy a Havránek míč zachytil.

82
    Hosté zahrozili. Z úhlu vystřelil Artemuk, ale míč se dostal ke Zbrožkovi, který ho poslal do bezpečí.

84
    Daníček se dostal ve vápně k balónu, ale nepropálil hradbu těl. Mohlo být vyrovnáno.

86
    Zbrožek se dostal k odraženému míči. Následně vypálil, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

90
    Hostující Artemuk vyzkoušel Porcala střelou k tyči. Domácí brankář si věděl rady.

Skončilo přátelské utkání, ve kterém dokázal zvítězit vršovický klub tím nejtěsnějším rozdílem. O jedinou branku, která padla zkraje druhého poločasu, se postaral Mikuš. (18:50:57)