Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:2 (1:1)
CS Concordia Chiajna
Středa 09.07.2014, 18:00Přípravný zápas

Dnešní zápas už je minulostí. FK Mladá Boleslav nestačila v přípravném utkání na rumunský celek CS Concordia Chiajna, kterému podlehla 1:2. První poločas byl velmi vyrovnaný a trefily se v něm oba týmy. Úvodní gól padl ve 40. minutě a do vedení šel tým Concordia, avšak ve 45. minutě Boleslav vyrovnala a stav skóre byl 1:1. Ve druhé polovině utkání byla Concordia maličko aktivnější a přesnější, no a to se jí vyplatilo. V 77. minutě se dostala opět do vedení a toto vedoucí skóre už si pohlídala. Mladá Boleslav se snažila a nebyla nijak horším týmem, avšak štěstí při ní nestálo. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního dne.

89
    Do protiútoku pospíchala Concordia, ale sudí hru přerušil. Byl odpískán ofsajd.

88
    Nicméně branka na 2:2 z něj nepadla. Mladoboleslavští se prezentovali zajímavým pokusem, ale brankář byl pozorný.

88
    Mladá Boleslav má k dispozici volný přímý kop.

86
    Tým Concordia podnikl zajímavou útočnou akci, ale sudí ji musel přerušit. Jeden z fotbalistů se zapomněl v ofsajdu.

83
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.

80
    Hra je přerušena, jeden z hráčů potřebuje ošetřit.

80
    Odchází také Ďuriš, kterého nahrazuje Šultes.

80
    Ze hřiště odešli Skalák, Šisler, Vukadinovič a nahradili je Bartl, Milla a Bořil.

79
    Mladoboleslavští fotbalisté se přesunuli na útočnou polovinu, kde na svého soupeře vyvinuli tlak a získali výhodu rohového kopu. Nicméně pak přišla pouze nepřesná střela, která se do branky nevešla.

78
    Do konce utkání už moc času nezbývá, a tak Boleslav na vyrovnání moc času nemá, avšak nic není nemožné.

77
    Tým Concordia Chiajna právě vstřelil branku!
    Tentokrát už se Mladá Boleslav neubránila a inkasovala dnes druhou branku.

76
    Mladá Boleslav teď čelila nepříjemné střele, ale brankář svůj tým podržel.

73
    Pomalu přichází přechod na soupeřovu polovinu, ale Mladá Boleslav rozehrávku napadá a teď odkopla míč do zámezí. Následuje autové vhazování.

73
    Concordia je u míče, ale momentálně se s ním pohybuje ve středu hřiště.

69
    Mladoboleslavští fotbalisté se dostali na soupeřovu polovinu, ale tam se provinili faulem a sudí musel hru přerušit. Rozehrávat bude Concordia.

67
    Rozhodčí v dnešním přátelském utkání kartami nešetří. Teď udělil už celkem pátou žlutou kartu, třetí v týmu CS Concordia Chiajna.

64
    Mladoboleslavští se znovu dostali ke střele na branku, ale ani tentokrát z toho vedoucí gól nebyl.

63
    Máme tady další žlutou kartu, potrestaným týmem je Mladá Boleslav.

62
    Mladá Boleslav by se ráda dostala do vedení, ale štěstí ji nepřeje. Teď přišla zajímavá střela na branku, ale gólman byl pozorný.

60
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Mirzad Mehanovič, přichází Donneil Moukanza.

60
    Další žlutá karta v týmu CS Concordia Chiajna.

58
    Nicméně žlutou kartu udělil sudí i na druhé straně.

56
    Byla udělena žlutá karta v týmu CS Concordia Chiajna. Jméno hříšníka bude doplněno později.

54
    Concordia podnikla další útočnou akci, ale tentokrát byl odpískán ofsajd.

53
    Nicméně do šance se dostal i tým Concordia, ale brankář svůj tým podržel a Boleslav další gól neinkasovala.

49
    Mladoboleslavští se dostali na soupeřovu polovinu, kde se dostali i ke střele, ale tomuto pokusu scházela přesnost.

46
    Mladá Boleslav měla výhodu autového vhazování, ale rozehrála špatně a o balon přišla. Nyní je u míče Concordia.

46
    Ve druhém poločase si nezahraje Štohanzl, kterého nahradil Thalamy.

46

Nebezpečné útoky: FK Mladá Boleslav 18:23 CS Concordia Chiajna.

Útoky: FK Mladá Boleslav 33:40 CS Concordia Chiajna.

Střely mimo bránu: FK Mladá Boleslav 1:1 CS Concordia Chiajna.

Střely na bránu: FK Mladá Boleslav 4:3 CS Concordia Chiajna.

Rohové kopy: FK Mladá Boleslav 3:0 CS Concordia Chiajna.

První poločas byl velmi vyrovnaný, ale příliš moc šancí k vidění nebylo. Hrálo se převážně mezi pokutovými územími a hra byla opatrná. Nicméně v závěru prvního poločasu padly dva góly. Do vedení šel ve 40. minutě tým Concordia Chiajna a Mladá Boleslav ve 45. minutě vyrovnala na 1:1. Stav skóre je tak spravedlivý, protože zápas je zatím opravdu vyrovnaný.

45

45
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Podařilo se. Standardní situaci si vzal na starost JIŘÍ SKALÁK, jenž ze své pravačky vyslal nádhernou střelu ke vzdálenější tyči, proti které byl brankář bez šance. SKALÁK mířil zhruba z 18 metrů a provedl to opravdu báječně, balon se odrazil od břevna do brány a v závěru prvního poločasu máme stav skóre opět nerozhodný.

44
    Mladoboleslavští fotbalisté budou zahrávat volný přímý kop, podaří se jim vyrovnat skóre?

40
    Boleslav nedokázala ubránit standardní situaci a byla potrestána gólem.

39
    Bránit se bude muset také Boleslav, protože Concordia bude zahrávat volný přímý kop.

38
    Boleslav kombinuje s míčem na útočné polovině, ale soupeř rozehrávku nepříjemně napadá.

36
    Na obou stranách teď směřovaly střely na branku, ale ani v jednom případě z toho gól nebyl. Doufejme, že oba týmy zlepší svůj výkon.

33
    Concordia se přesunula do středu hřiště, ale tam pak o míč přišla a Boleslav vyrazila do protiútoku, avšak z toho nic nebylo, protože sudí hru přerušil. Byl odpískán ofsajd.

32
    Mladoboleslavští fotbalisté ze standardní situace nic nevytěžili, a tak se stav skóre nemění.

32
    Tak ani tentokrát z toho branka nebyla, avšak Boleslav vytěžila alespoň rohový kop. Obránci byli totiž pozorní a střelecký pokus odvrátili právě na roh.

31
    Nicméně Boleslav teď bude zahrávat nebezpečný volný kop, a tak se třeba něco zajímavého dostaví.

31
    Sledujeme opatrné utkání, které příliš moc zajímavých šancí nepřináší, alespoň prozatím.

29
    Rohové kopy: FK Mladá Boleslav 2:0 CS Concordia Chiajna.

28
    Tým Concordia byl na soupeřově polovině, ale předfinální přihrávka byla nepřesná a rozehrávat bude Boleslav.

27
    Stav skóre je stále 0:0.

23
    Ani Concordia ze standardní situace nic nevytěžila a Boleslav se v pohodě ubránila.

22
    Concordia se dostala na útočnou polovinu, kde se Boleslav sice ubránila, ale bylo to proti pravidlům, a tak Concordia dostane výhodu standardní situace.

20
    Z této standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo. Soupeř přečetl hru a ubránil se na jedničku.

19
    Mladá Boleslav vyslala střelu na branku, ale soupeř se ubránil a míč vyrazil na rohový kop.

17
    Boleslavští se přesunuli na útočnou polovinu, kde soupeř rozehrávku výborně napadl a míč odehrál do autu.

16
    A sudí píská ofsajd také na druhé straně.

15
    Mladá Boleslav se dostala do šance, ale rozhodčí musel hru přerušit. Byl odpískán ofsajd.

13
    V úvodních minutách sledujeme vyrovnaný fotbal, ale hraje se převážně mezi pokutovými územími. Oba brankáři jsou zatím bez práce.

13
    Tým CS Concordia Chiajna se ocitl v šanci, ale branka z toho nebyla.

12
    Teď je rumunský celek na útočné polovině a Boleslav se musí pozorně bránit a nechybovat.

10
    Nicméně Concordia Chiajna se před standardní situací ubránila a získala balon ve svůj prospěch.

10
    Mladá Boleslav je na soupeřově polovině, kde má k dispozici volný přímý kop.

9
    Z technických důvodu budou sestavy doplněny později.

8
    Boleslav rozehrála a postupně se přesunula do středu hřiště, avšak po nepřesné přihrávce o balon přišla.

7
    Teď už je Concordia zase u míče a přesouvá se s ním na útočnou polovinu, avšak přichází pouze nepřesná střela a následný odkop od branky.

6
    Nicméně rumunský tým u balonu příliš dlouho nevydržel. Mladá Boleslav totiž vystihla rozehrávku a získala balon ve svůj prospěch. Nyní následuje vhazování.

5
    Tým Concordia Chiajna se ubránil bez potíží a nyní drží míč na svých kopačkách.

5
    Nicméně z této standardní situace branku nevytěžili, avšak budou zahrávat další standardku, tentokrát to bude rohový kop.

4
    Teď už Mladá Boleslav přešla na soupeřovu polovinu a získala výhodu standardní situace.

4
    Mladoboleslavští fotbalisté jsou u míče, ale momentálně se s ním pohybují pouze na vlastní polovině hřiště.

2
    Mladá Boleslav vybojovala míč a podnikla útočnou akci, avšak následná střela gólem neskončila.

1
    Hned v úvodu utkání se rumunský celek ujme autového vhazování.

1

CS Concordia Chiajna skončil v minulé sezoně na 14. příčce, a to se ziskem 39 bodů. Rumunský celek měl štěstí, protože díky jednobodovému náskoku zůstal v nejvyšší soutěži. Nejvíc gólu v týmu Concordia dal v uplynulém ročníku Wellington, jenž zaznamenal 10 gólů.

FK Mladá Boleslav skončila v uplynulé sezoně na krásném 3. místě, a to se ziskem 50 bodů. Mladoboleslavští fotbalisté si zajistili účast ve 2. předkole Evropské ligy. Nejlepším střelcem byl v tomto klubu Jasmin Ščuk, který se v minulém ročníku nejvyšší soutěže trefil dvanáctkrát.

Hezký podvečer, dnes máme na programu přátelské utkání, ve kterém český tým FK Mladá Boleslav změří síly s rumunským celkem CS Concordia Chiajna. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.