Valletta – Karabach 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – New Saints 1:0 (kon.) | BATE – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Sutjeska 2:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
FK Rabotnički – Helsinki 0:0 (kon.) | Cliftonville – Debrecín 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – HB Tórshavn 3:0 (kon.) | Sparta – Levadia Tallinn 7:0 (kon.) | Reykjavík – Celtic 0:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol
2:0 (0:0)
Sutjeska Nikšić
Úterý 15.07.2014, 19:00 • Bolshaya Sportivnaya Arena (kapacita 13460) • Liga mistrů (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Vítám všechny fotbalové fanoušky. Nejslavnější fotbalová soutěž, Liga mistrů, už se dávno rozjela a na pořadu dne jsou zápasy druhého předkola. V něm se dnes utkají mimo jiné FC Šeriff Tiraspol a FK Sutjeska. Půjde o souboj moldavského a černohorského mistra, máme se tedy na co těšit. Utkání začíná v 19 hodin a bude vás jím provázet Tomáš Hála.

Poslední zápasy – ŠERIFF TIRASPOL

27.06.14 Zimbru – Tiraspol 2:1 pen. (Superpohár)
    25.05.14 Tiraspol – Zimbru 1:3 (Pohár)
    21.05.14 Šeriff – FC Tiraspol 1:0 (Liga)
    16.05.14 Dacia Kišiněv – Tiraspol 2:3 (Liga)
    11.05.14 Tiraspol – Veris Chisinau 0:0 (Liga)

16.07.13 LM Šeriff Tiraspol – Sutjeska 1:1

FC Šeriff Tiraspol: Degrá – Ligger, Ernandes, Metoua, Mureşan, Gînsari, Cadú, Blanco, Ricardinho, Juninho Potiguar, Luvannor. Trenér: Veaceslav Rusnac
    Náhradníci: Paşcenco, Thiago Galvao, Balima, Olímpio, Benson, Isa, Gheorghiev

FK Sutjeska: Janjušević – Ognjanović, Lukić, Stijepović, Nikolić, Igumanović, Pejović, Ćuković, Stefanović, Vujović, Jovović. Trenér: Mile Tomić
    Náhradníci: Vujović, Fukui, Krivokapić, Radović, Popović, Kovačević

Rozhodčí: Pisani – I. Spiteri, E. Spiteri.

1

2
    Dobrá šance pro domácí, Gînsariho dobrá střela byla ale nakonec zblokována.

3
    Domácí se hnali do útoku, avšak Juninho Potiguar byl nachytán v ofsajdu.

4
    Metoua si počínal nedovoleně a fauloval Pejoviće.

7
    Nyní byl Metoua v opačné pozici, tedy jako faulovaný – provinil se Igumanović.

9
    Hosté budou zahrávat rohový kop, dnes úplně první.

10
    Rozehrávky se ujal Igumanović, žádnou většin šanci ale nevymyslel.

10
    Ćuković fauloval, a k míči se tak dostávají domácí.

11
    Luvannor se postavil k míči a zahrál přímý volný kop po faulu na Nikoliće, avšak neskóroval.

13
    Střela Potiguara byl zblokována.

14
    Ricardinhovi je odpískán ofsajd.

15
    Jovovićovi je odpískán faul po střetu s Ernandesem.

16
    Cadu poslal na bránu pěkný míč z přímáku, avšak Janjušević předvedl výborný zákrok a míč vyrazil na roh.

18
    Po Luvannorově rohu se k míči dostal Jovović, ten svou střelou ale netrefil bránu.

20
    Vujović po faulu na Ernandese zahrával standardní situaci, avšak neprosadil se.

21
    Přímý volný kop rozehrál také na druhé straně Cadu, avšak ani on nebyl úspěšný.

26
    Hosté budou po dlouhé době spíše neatraktivní hry rozehrávat rohový kop.

26
    Luvannor rozehrál a k zakončení se dostal Ligger Moreira, avšak nezamířil přesně a pálil mimo tři tyče.

28
    Dva rychlé fauly v jednom sledu, nejprve fauloval Vujović a následně i Stefanović.

28
    Luvannor je po faulu na Lukiće potrestán žlutou kartou.

30
    Další žlutá karta během pár minut, nyní ji obdržel Metoua za faul na Igumanoviće.

33
    Jovović je potrestán za faul na Luvannora.

36
    Rozhodčí potrestal žlutou kartou Jovoviće, jehož cílem se stal Cadu.

39
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Lukić, přichází Krivokapic.

40
    Gînsari vyslal na bránu dobrou ránu, Janjušević předvedl dobrý zákrok a vyrazil míč na roh.

41
    Luvannor opět zahrával onen rohový kop, k zakončení se dostal Metoua, avšak minul.

43
    Ricardinho se hnal do útoku, avšak byl mu odpískán ofsajd.

45
    Budou se nastavovat dvě minuty.

45+2

První poločas je za námi, branku jsme zatím neviděli. Lepším týmem jsou spíše zatím domácí, kteří vytvářejí více šancí. Druhý poločas začne přibližně ve 20:02.

47
    Hned na začátek je faul odpískán Krivokapićovi.

48
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

48
    Igumanović se postavil k rohovému praporku, avšak nevytvořil nijak velkou příležitost.

49
    Vzápětí si rohový kop zkusí také domácí.

50
    Avšak ani domácím se nepodařilo z rohového kopu skórovat.

52
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Juninho Potiguar, přichází Benson.

53
    Metoua se propracoval až do výborné střelecké pozice, avšak na poslední chvíli nedokázal zamířit přesně a minul bránu, bude z toho alespoň roh.

54
    Třikrát zahrával Luvannor rohový kop, ani jednou ho ale nedokázal proměnit.

58
    Ricardinho měl další příležitost k zakončení, což se mu povedlo, avšak Janjušević předvedl perfektní zákrok.

60
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Ricardinho, přichází Isa.

62
    Domácí se stále tlačí více a více do útoku, avšak stále se jim nedaří skórovat. Janjušević dnes chytá opravdu dobře.

63
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Pejović, přichází Kovačević.

65
    Další výborná šance pro Šeriff! Střídající Benson vypálil, avšak o pár centimetrů minul bránu.

66
    Jovović byl nachytán v ofsajdu.

69
    Žlutou kartu dostává Ognjanović (FK Sutjeska).

69
    Žlutou kartu dostává Gînsari (FC Šeriff Tiraspol).

71
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Domácí to dokázali. Po obrovském tlaku, který měli od úvodních minut zápasu se k míči dostal rumunský záložník ANDREI LOSIF MUREŞAN a rozvlnil s ním síť za Janjuševićem – 1:0!

75
    Třetí střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Cadú, přichází Thiago Galvão.

76
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Igumanović, přichází Fukui.

80
    Do konce zápasu zbývá už jen 10 minut, domácí stále vedou sice jen 1:0, avšak hosté mají k vyrovnání poměrně daleko.

84
    Thiagu Galvãovi je odpískán faul na Nikoliće.

87
    Je rozhodnuto! Domácí fotbalisté pokračovali ve hře, kterou předváděli celý zápas a nakonec se jim podařilo ještě jednou skórovat, střelcem se stává bulharský kanonýr ISMAIL MUSTAFA ISA – 2:0!

90
    Z nahrávače se mohl stát střelec, avšak Benson byl v ofsajdu.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90+4
    Žlutou kartu dostává Krivokapić (FK Sutjeska).

Je dobojováno. FC Šeriff Tiraspol potvrdil roli favorita a vítězí poměrem 2:0. O samotném vítězství rozhodli domácí až ve druhém poločase, kdy nejprve skóroval Mureşan, následně Isa. Já vám děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera, například u sledování dalších online přenosů z předkola LM. (20:51:20)