Jihlava – HC Slovan 0:0 (*17:00) | Chomutov B – Ústí n/L 4:17 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 10:1 (kon.)
HC Olomouc
10:1 (4:0, 2:0, 4:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 14.08.2014, 15:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zápasy mládeže

59:42
    Těsně před koncem byl na trestnou lavici odeslán ještě David Štefka (OLO).

48:39
    Olomouc si znovu zahraje přesilovku. Na trestnou je na dvě minuty odeslán Balcárek (POR).

45:15
    Olomouc jde do tří! Madera následuje na trestnou Krejčí.

44:47
    Mader (OLO) vyloučen na dvě minuty za podražení.

35:07
    Střondala vyrazil směr domácí brána, dobruslila jej ale dvojice domácích hráčů, z nichž Mader (OLO) si počínal nedovoleně a za držení protihráče byl odeslán na dvě minuty na trestnou lavici.

32:56
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Kotouček (POR) si odsedí dvě minuty na lavici hanby.

32:18
    Wolf (OLO) na dvě minuty putuje na trestnou lavici.

28:17
    Spatharis (OLO) potrestán dvěma minutami za podražení.

16:40
    Klíma (POR) odeslán na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost. Olomouc tak má během krátké chvilky k dispozici další početní výhodu.

15:33
    Střondala (POR) si odpyká dvě minuty za podražení.

05:08
    Tentokrát se role prohodí a početní výhodu si zahrají Porubští, na lavici hanby si dvě minuty posedí Podlaha (OLO).

01:48
    První přesilovku zápasu si zahrají domácí, na trestnou lavici je odeslán Mrua (POR).

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 10. Janečko (Pěcha, Harabiš), 14. Podlaha (Urban M., Galvas), 14. Janečko (Pěcha), 16. Skopal (Dajčar), 24. Pěcha (Dajčar), 34. Podlaha (Galvas), 41. Galvas, 42. Skopal (Pěcha), 56. Podlaha (Štefka), 59. Podlaha (Urban M., Galvas) – 58. Pliska (Zicháček)

HC Olomouc: Galus( Schejbal) Galvas, Krejčí, Dajčar, Harabiš, Mader, Holiš, Vosátko, Podlaha, Urban M., Spatharis, Skopal, Pěcha, Janečko, Štefka, Wolf, Kalač, Skřivánek.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (Pliska) – Nagy, Kotouček, Dobeš, Glumbík, Krček, Balcárek, Markovič – Žídek, Střondala, Bochniak, Mrua, Plachý, Klíma, Vostásek, Voznička, Dlouhý, Zicháček, Takáč, Puchala.

Rozhodčí: Kika – Babula, Holibka