Jihlava – HC Slovan 0:0 (*17:00) | Chomutov B – Ústí n/L 4:17 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 10:1 (kon.)
HC Olomouc
10:1 (4:0, 2:0, 4:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 14.08.2014, 15:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zápasy mládeže

59:42
    Těsně před koncem byl na trestnou lavici odeslán ještě David Štefka (OLO).

58:38
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nejlepším hráčem by byl pravděpodobně dnes zvolen JOSEF PODLAHA, který střelou k bližší tyči přidává svůj čtvrtý gól a desátý olomoucký. Asistence: Martin Urban, Jakub Galvas.

57:20
    Poruba právě vstřelila branku!
    O čestný gól Poruby se po zmatku před bránou postaral MARTIN PLISKA. Asistence: Marek Zicháček.

55:13
    Aktivita se JOSEFU PODLAHOVI vyplatila, když do brány doklepl vlastní střelu, kterou předtím Remiáš vyrazil pouze před sebe. Asistence: David Štefka.

51:25
    Poruba byla blízko svému prvnímu gólu v zápase. Po závaru před bránou se musel Galus hodně ohánět, puk do své svatyně ale nepustil.

48:39
    Olomouc si znovu zahraje přesilovku. Na trestnou je na dvě minuty odeslán Balcárek (POR).

45:15
    Olomouc jde do tří! Madera následuje na trestnou Krejčí.

44:47
    Mader (OLO) vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:26
    Galus se štěstím dál drží čisté konto, střelu jednoho z hostů vyrazil ramenem nad branku.

41:11
    Dvojice MIROSLAV SKOPAL – Tomáš Dajčar slaví další gól, když první jmenovaný po přihrávce od Dajčara přidává osmý gól Olomouce. Asistence: Tomáš Dajčar.

40:46
    JAKUB GALVAS přidává sedmý gól, když z dorážky překonal brankáře hostů. Bez asistence.

35:45
    Porubští se na chvíli usadili v útočném pásmu a domácí měli velké štěstí, když za zády Galuse zacinkala pouze tyčka.

35:07
    Střondala vyrazil směr domácí brána, dobruslila jej ale dvojice domácích hráčů, z nichž Mader (OLO) si počínal nedovoleně a za držení protihráče byl odeslán na dvě minuty na trestnou lavici.

33:33
    JOSEF PODLAHA ujel hostující obraně a střelou mezi betony překonal Remiáše. Asistence: Jakub Galvas.

32:56
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Kotouček (POR) si odsedí dvě minuty na lavici hanby.

32:18
    Wolf (OLO) na dvě minuty putuje na trestnou lavici.

31:23
    V akci opět vysoký útočník Olomouce. Podlaha se protahoval mezi dvěma dotírajícími hráči k porubské brance, svou střelu ale mířil pouze mezi betony připraveného hostujícího brankáře.

30:58
    Po vhazování v obranném pásmu Poruby prověřil střelou z otočky pozornost Remiáše Podlaha.

28:17
    Spatharis (OLO) potrestán dvěma minutami za podražení.

25:50
    David Štefka v pádu poslal puk rozjetému Martinu Urbanovi, který Štefkovi před bránou ještě kotouč vracel, v zakončení ale olomouckým hráčům zabránila lehající porubská obrana.

24:35
    Za volným kotoučem se hnal David Štefka, porubský brankář byl ale rychlejší a kotouč odpálil do bezpečí.

23:52
    Poruba inkasuje nepopulárního bůra. MARTIN PĚCHA po zmatku před bránou dostal puk za Remiášova záda. Asistence: Tomáš Dajčar.

16:40
    Klíma (POR) odeslán na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost. Olomouc tak má během krátké chvilky k dispozici další početní výhodu.

15:56
    Domácí využívají přesilovku! Tomáš Dajčar přihrával před bránu, kde se pravděpodobně od brusle MIROSLAVA SKOPALA kotouč odrazil do brány. Asistence: Tomáš Dajčar.

15:33
    Střondala (POR) si odpyká dvě minuty za podražení.

13:48
    Uběhlo jen pár vteřin a síť brány hostů se rozvlnila potřetí. JAN JANEČKO z levého kruhu přidává svůj druhý gól. Martin Pěcha.

13:20
    Po krásné akci Jakuba Galvase a JOSEFA PODLAHY znovu skončil puk v síti. Galvas nahrál zpoza brány Podlahovi, který neměl problém poslat přízemní střelu za záda brankáře hostů. Asistence: Martin, Urban, Jakub Galvas.

12:43
    Po vhazování v pásmu Olomouce kotouč jen těsně přeletěl horní tyčku brány.

09:02
    Domácí kombinovali před bránou Poruby. K puku se dostal JAN JANEČKO, který se trefil přímo do pravého horního růžku. Asistence: Martin Pěcha, Stanislav Harabiš.

05:08
    Tentokrát se role prohodí a početní výhodu si zahrají Porubští, na lavici hanby si dvě minuty posedí Podlaha (OLO).

01:48
    První přesilovku zápasu si zahrají domácí, na trestnou lavici je odeslán Mrua (POR).

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 10. Janečko (Pěcha, Harabiš), 14. Podlaha (Urban M., Galvas), 14. Janečko (Pěcha), 16. Skopal (Dajčar), 24. Pěcha (Dajčar), 34. Podlaha (Galvas), 41. Galvas, 42. Skopal (Pěcha), 56. Podlaha (Štefka), 59. Podlaha (Urban M., Galvas) – 58. Pliska (Zicháček)

HC Olomouc: Galus( Schejbal) Galvas, Krejčí, Dajčar, Harabiš, Mader, Holiš, Vosátko, Podlaha, Urban M., Spatharis, Skopal, Pěcha, Janečko, Štefka, Wolf, Kalač, Skřivánek.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (Pliska) – Nagy, Kotouček, Dobeš, Glumbík, Krček, Balcárek, Markovič – Žídek, Střondala, Bochniak, Mrua, Plachý, Klíma, Vostásek, Voznička, Dlouhý, Zicháček, Takáč, Puchala.

Rozhodčí: Kika – Babula, Holibka