Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 3:2 (kon.)
Jablonec – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:2 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta 0:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
FK Jablonec
3:1 (2:0)
FK Třinec
Čtvrtek 21.08.2014, 15:00 • Jablonec nad Nisou • Juniorská liga

S konstatováním, že Jablonec i po pěti zápasech zůstává v letošním ročníku Juniorské ligy stoprocentní, se s vámi loučím a u některého z dalších onlajnů na shledanou! (16:55:40)

Jablonec hlavně díky dvěma brankám v první půli poráží Třinec 3:1. Dvě branky vstřelil Vojtěch Gebert, který měl na noze i hattrick, ve velké šanci ve druhé půli ale branku minul. Jednička u třineckého týmu svítí díky Gomolovi.

90

87
    Třinec na závěrečné minutky vystřídá, do hry se místo Vovse podívá Latocha.

86
    Rozkovec z deseti metrů nastřelil jen spoluhráče Štědronského.

82
    Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, Jablonec je ale nepouští do nebezpečnějších akcí.

80
    Gebert měl na noze hattrick! V dobré pozici ale míjí třineckou bránu.

79
    Minařík musel zastavit přečíslen domácích jen za cenu faulu.

78
    Dvojité střídání Třince: Malecký a Ferenc nahradili Mjullera a Pilcha.

75
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec snižuje rozdíl ve skóre na dva góly. Centr z pravé strany umístil mimo dosah brankáře TOMASZ GOMOLA.

73
    Obětavým zákrokem ale střelu likviduje Jakub Kuhn.

72
    Volný přímý kop pro hosty.

71
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonec přežil sérii třineckých šancí a navyšuje na 3:0. Roskovcův centr umístil do branky JAKUB KUHN!

65
    Pátá výměna v dresu Jablonce, Přibyl nahradil Kovačeviče.

65
    A domácí gólman opět v pohotovosti! Tentokrát si Repaň poradil s nebezpečnou hlavičkou Gomoly.

64
    Švábíkovu hlavičku likviduje dobrým zákrokem domácí brankář Repaň.

63
    Standardní situace prozměnu pro hostující Třinec.

61
    Domácí se ale po rozehrání rohu provinili útočným faulem.

60
    Rohový kop pro Jablonec.

55
    Gólman Orawski si ale pro balon z přímého kopu došel.

55
    Gebert vybojoval přímý kop pro domácí.

54
    Gomola ale balon po centru z rohového kopu jen lízl a na branku ho nenasměroval.

53
    Rohový kop pro Třinec.

52
    Střídající Žemba přetáhl svůj centr.

49
    Zatím se v úvodu druhé půle prezentují oba týmy opatrnou hrou.

46
    Dvakrát vystřídali o přestávce také hosté: Gomola a Kundrátek nahradili Kalfase a Kučeru.

46
    Graficky ještě poslední střídání Jablonce: Kuhn za Fantiše.

46
    Hned čtyřnásobné střídání domácího Jablonce do druhé půle: Odešli Houser, Tichý, Kovář a Fantiš, nahradili je Novák, Drozd, Žemba a Kuhn.

46

Jablonečtí vedou díky dvěma rychlým zásahům nad Třincem v poločase zaslouženě 2:0. Oba góly (ten druhý z penalty) vsítil Vojtěch Gebert.

45
    A rohový kop také končí první půli zápasu.

44
    Rohový kop pro domácí.

42
    Tečovaná Kovačovičova střela nevyděsila gólmana Třince.

39
    Jablonec začíná mít opět navrch, do jeho akcí se vrací přesnost.

36
    Obrana Třince odvrací centr z rohového kopu.

35
    Následný protiútok Jablonce zakončoval Kovačevič, gólman hostů ale jeho pokus vyškrábl na roh.

34
    Pokus o signál ze strany hostů, který si ale obrana Jablonce pohlídala.

34
    Třinec bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.

32
    Domácí se snaží po období rychlých ztrát zklidnit hru.

30
    Hraje se zatím atraktivní fotbal nahoru – dolů.

27
    Dobré přečíslení Třince, jednomu z útočníků ale bohužel pro hosty chyběl k míči krok.

24
    Hostující obrana ale míč v pohodě odvrací.

23
    Roh pro Jablonec.

22
    Třinec se začal osmělovat. Mjuller vystihl míč, jeho následný lob z hranice šestnáctky byl ale nepřesný.

21
    Hostující Martynek se po chybě domácích dostal do zakončení, Repaň ale jeho střelu vystihl.

19
    Svou druhou branku v zápase dává z penalty VOJTĚCH GEBERT!

19
    Domácí budou kopat penaltu! Obraně Třince unikl po Tichého přihrávce Štědronský, kterého až faulem zastavil gólman Orawski a rozhodčí nařídil pokutový kop.

16
    Štemberk posílal pas do šestnáctky, kde ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

15
    Útočný výpad Jablonce zastavil ofsajd.

13
    Roskovec na hranici ofsjadu nedosáhl na Houserův pas, domácí by mohli jít do další šance.

11
    Jablonečtí mají balon pevně pod kontrolou.

8
    Hosté se připravili o dobrou šanci, dobře proti nim zasáhl Tichý a zažehnal hrozící nebezpečí.

6
    Domácí Kovář byl teď sám ve vápně Třince, technickým obstřelem ale branku netrefil.

5
    Jablonec likviduje pokusy o dlouhé nákopy hostů.

2
    Domácí jsou podle očekávání do vedení, a to pěkně rychle! Kovář pláchl obraně Třince po levé straně, poslal krásnou přihrávku do vápna a VOJTĚCH GEBERT už jen nastavil nohu.

2
    Centr z rohového kopu hostující obrana sice s problémy, ale odvrátila.

1
    Štědroského centr odvrátila obrana Třince na roh.

1
    Výkop obstarali domácí hráči.

1

FK Baumit Jablonec: Repaň – Houser, Tichý, Kovář, Roskovec, Kovačevič, Štemberk (C), Karásek, Fantiš, Štědronský, Gebert
    Náhradníci: Krásný, Novák, Přibyl, Drozd, Zemba, Kuhn

FK Fotbal Třinec: Orawski – Kalfas, Pilch, Minařík, Pecko, Velner, Švábík, Voves (C), Mjuller, Martynek, Kučera
    Náhradníci: Jóba, Malecký, Ferenc, Latocha, Gomola, Kundrátek

Rozhodčí: Melichar – Kříž, Myška.

Jablonečtí jsou zatím v letošní sezoně suverénní a s dvanácti body jsou po čtyřech kolech v čele tabulky. Třinec má na svém kontě jedinou výhru a se třemi body mu patří patnáctá příčka.

Hezké odpoledne z Jablonce nad Nisou, kde za malou chvíli začne zápas domácích s fotbalovým klubem z Třince.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.