Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 3:2 (kon.)
Jablonec – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:2 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta 0:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
FK Jablonec
3:1 (2:0)
FK Třinec
Čtvrtek 21.08.2014, 15:00 • Jablonec nad Nisou • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Hezké odpoledne z Jablonce nad Nisou, kde za malou chvíli začne zápas domácích s fotbalovým klubem z Třince.

Jablonečtí jsou zatím v letošní sezoně suverénní a s dvanácti body jsou po čtyřech kolech v čele tabulky. Třinec má na svém kontě jedinou výhru a se třemi body mu patří patnáctá příčka.

FK Baumit Jablonec: Repaň – Houser, Tichý, Kovář, Roskovec, Kovačevič, Štemberk (C), Karásek, Fantiš, Štědronský, Gebert
    Náhradníci: Krásný, Novák, Přibyl, Drozd, Zemba, Kuhn

FK Fotbal Třinec: Orawski – Kalfas, Pilch, Minařík, Pecko, Velner, Švábík, Voves (C), Mjuller, Martynek, Kučera
    Náhradníci: Jóba, Malecký, Ferenc, Latocha, Gomola, Kundrátek

Rozhodčí: Melichar – Kříž, Myška.

1

1
    Výkop obstarali domácí hráči.

1
    Štědroského centr odvrátila obrana Třince na roh.

2
    Centr z rohového kopu hostující obrana sice s problémy, ale odvrátila.

2
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Domácí jsou podle očekávání do vedení, a to pěkně rychle! Kovář pláchl obraně Třince po levé straně, poslal krásnou přihrávku do vápna a VOJTĚCH GEBERT už jen nastavil nohu.

5
    Jablonec likviduje pokusy o dlouhé nákopy hostů.

6
    Domácí Kovář byl teď sám ve vápně Třince, technickým obstřelem ale branku netrefil.

8
    Hosté se připravili o dobrou šanci, dobře proti nim zasáhl Tichý a zažehnal hrozící nebezpečí.

11
    Jablonečtí mají balon pevně pod kontrolou.

13
    Roskovec na hranici ofsjadu nedosáhl na Houserův pas, domácí by mohli jít do další šance.

15
    Útočný výpad Jablonce zastavil ofsajd.

16
    Štemberk posílal pas do šestnáctky, kde ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

19
    Domácí budou kopat penaltu! Obraně Třince unikl po Tichého přihrávce Štědronský, kterého až faulem zastavil gólman Orawski a rozhodčí nařídil pokutový kop.

19
    Svou druhou branku v zápase dává z penalty VOJTĚCH GEBERT!

21
    Hostující Martynek se po chybě domácích dostal do zakončení, Repaň ale jeho střelu vystihl.

22
    Třinec se začal osmělovat. Mjuller vystihl míč, jeho následný lob z hranice šestnáctky byl ale nepřesný.

23
    Roh pro Jablonec.

24
    Hostující obrana ale míč v pohodě odvrací.

27
    Dobré přečíslení Třince, jednomu z útočníků ale bohužel pro hosty chyběl k míči krok.

30
    Hraje se zatím atraktivní fotbal nahoru – dolů.

32
    Domácí se snaží po období rychlých ztrát zklidnit hru.

34
    Třinec bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.

34
    Pokus o signál ze strany hostů, který si ale obrana Jablonce pohlídala.

35
    Následný protiútok Jablonce zakončoval Kovačevič, gólman hostů ale jeho pokus vyškrábl na roh.

36
    Obrana Třince odvrací centr z rohového kopu.

39
    Jablonec začíná mít opět navrch, do jeho akcí se vrací přesnost.

42
    Tečovaná Kovačovičova střela nevyděsila gólmana Třince.

44
    Rohový kop pro domácí.

45
    A rohový kop také končí první půli zápasu.

Jablonečtí vedou díky dvěma rychlým zásahům nad Třincem v poločase zaslouženě 2:0. Oba góly (ten druhý z penalty) vsítil Vojtěch Gebert.

46

46
    Hned čtyřnásobné střídání domácího Jablonce do druhé půle: Odešli Houser, Tichý, Kovář a Fantiš, nahradili je Novák, Drozd, Žemba a Kuhn.

46
    Graficky ještě poslední střídání Jablonce: Kuhn za Fantiše.

46
    Dvakrát vystřídali o přestávce také hosté: Gomola a Kundrátek nahradili Kalfase a Kučeru.

49
    Zatím se v úvodu druhé půle prezentují oba týmy opatrnou hrou.

52
    Střídající Žemba přetáhl svůj centr.

53
    Rohový kop pro Třinec.

54
    Gomola ale balon po centru z rohového kopu jen lízl a na branku ho nenasměroval.

55
    Gebert vybojoval přímý kop pro domácí.

55
    Gólman Orawski si ale pro balon z přímého kopu došel.

60
    Rohový kop pro Jablonec.

61
    Domácí se ale po rozehrání rohu provinili útočným faulem.

63
    Standardní situace prozměnu pro hostující Třinec.

64
    Švábíkovu hlavičku likviduje dobrým zákrokem domácí brankář Repaň.

65
    A domácí gólman opět v pohotovosti! Tentokrát si Repaň poradil s nebezpečnou hlavičkou Gomoly.

65
    Pátá výměna v dresu Jablonce, Přibyl nahradil Kovačeviče.

71
    Jablonec přežil sérii třineckých šancí a navyšuje na 3:0. Roskovcův centr umístil do branky JAKUB KUHN!

72
    Volný přímý kop pro hosty.

73
    Obětavým zákrokem ale střelu likviduje Jakub Kuhn.

75
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec snižuje rozdíl ve skóre na dva góly. Centr z pravé strany umístil mimo dosah brankáře TOMASZ GOMOLA.

78
    Dvojité střídání Třince: Malecký a Ferenc nahradili Mjullera a Pilcha.

79
    Minařík musel zastavit přečíslen domácích jen za cenu faulu.

80
    Gebert měl na noze hattrick! V dobré pozici ale míjí třineckou bránu.

82
    Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, Jablonec je ale nepouští do nebezpečnějších akcí.

86
    Rozkovec z deseti metrů nastřelil jen spoluhráče Štědronského.

87
    Třinec na závěrečné minutky vystřídá, do hry se místo Vovse podívá Latocha.

90

Jablonec hlavně díky dvěma brankám v první půli poráží Třinec 3:1. Dvě branky vstřelil Vojtěch Gebert, který měl na noze i hattrick, ve velké šanci ve druhé půli ale branku minul. Jednička u třineckého týmu svítí díky Gomolovi.

S konstatováním, že Jablonec i po pěti zápasech zůstává v letošním ročníku Juniorské ligy stoprocentní, se s vámi loučím a u některého z dalších onlajnů na shledanou! (16:55:40)