Kladno – PZ Kladno 7:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.) | Olomouc – Havířov 0:1 (kon.)
Třinec – Vsetín 13:0 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 4:3 (2:1 po s.n.) | Hr. Králové – Písek 3:1 (kon.)
Poruba 2011 – Kometa Brno 1:10 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:12 (kon.)
Liberec – Pardubice 0:0 (odl.) | K. Vary – Slavia 2:5 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:5 (0:1, 0:0, 2:4)
HC Slavia Praha
Pátek 12.09.2014, 18:00Extraliga staršího dorostu

53:37
    Další nepříjemnost pro Energii. Za hákování si odsedí dvě minuty na trestné lavici Petr Vodička (KVA).

33:47
    Milan Davídek (KVA) se jde sednout na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

29:54
    Domácí budou mít možnost na vyrovnání. Tomáš Vildumetz (SLA) si odsedí dvě minuty za podražení.

25:00
    Přesilovou hru si zahrají i hosté. Za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí trest Martin Trapl (KVA).

09:24
    Další přesilová hra pro Energii. Za podražení si odsedí dvě minuty na trestné lavici Jan Kolář (SLA).

02:54
    První vyloučení dnešního zápasu. Matyáš Hradil (SLA) je odeslán na trestnou lavici za sekání.

David Košinár

Branky a nahrávky: 44. Davídek (Vodička, Pajk), 56. Pastyřík (Kurfürst, Vodička) – 19. Mareček (Mušo, Příkop), 52. Heldák (Kohůt), 54. Patočka (Mušo), 58. Šmerha (Vildumetz), 59. Kolář (Mušo, Příkop)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Prachař, Weinhold, Vodička, Pajk, Beer, Havlík, Vápeník – Horký, Janata, Trapl, Čejka (C), Davídek, Nguyen, Slabý, Pastyřík, Hauzr, Kurfürst
    HC Slavia Praha: Petřík (Štefka) – Zderadička, Krásný, Hejda, Valík, Příkop, Šmíd, Bušek – Matějka, Šteiner, Šmerha, Vildumetz, Kohůt, Heldák, Mareček, Mušo, Kolář, Hradil, Fiala, Tomek, Patočka

Rozhodčí: Zubzanda – Havelec, Fiala