Vsetín – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 0:2 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 5:4 (kon.) | Technika Brno – SK Karviná 1:0 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:4 (2:0, 2:1, 1:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 17.09.2014, 18:002. liga skupina Východ

59:20
    Poruba právě vstřelila branku!
    Poruba se dostává na kontakt zásluhou ADAMA ČERVENKY. Posledních čtyřicet sekund bude ještě drama.
    Asistence: Jiří Šindelář.

58:17
    Vyloučení na obou stranách. Za vysokou hůl jde na trestnou domácí David Varga, za hosty jde Peslar za krosček.

51:06
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Nádherná akce DAVIDA VARGY přináší Valmezu pátý gól. Jeden na jednoho obešel jednoho z hostujících obránců a zkušeně zavěsil backahndem pod víko Tihlářovy brány.
    Asistence: Ondřej Martiník.

47:55
    Za sekání je vyloučen hostující Buček.

46:02
    Obrovská šance domácích, dobře vyřešili přesilu dva na jednoho ale zakončili jen do připraveného Tihláře.

45:08
    Po střele Martina Vargy zvonila tyč Tihlářovy brány.

42:44
    Střelou z otočky teď propálil brankáře Vydržela ADAM ČERVENKA a dostává hosty zpět do hry.
    Asistence: Jakub Peslár, Aleš Kilnar.

41:04
    Porubští teď točili domácí obranu a po řadě závarů před domácí brankou dopravil puk do odkryté branky MAREK SEDLÁŘ.
    Asistence: Marek Ovšák.

38:29
    Za zásah do oblasti hlavy a krku vyloučen domácí Škumát na pět minut a do konce zápasu. Trest odsedí Marek Randýsek.

35:22
    A Valaši využívají přesilovou hru. Tihlář vyrazil puk jen na hokejku domácího DAVIDA VARGY, který nekompromisně zvyšuje na 4:1.
    Asistance: Marek Kaluža.

34:24
    V signalizované výhodě se ocitl v dobré šanci Škumát, Tihlář byl úspěšnější. Za nedovolené bránění jde na trestnou hostující Chaloupka.

33:00
    Hosté znovu zkoušejí nahazovat a málem se jim povedlo vsítit branku, jen pár centimetrů zachránilo Vydržela.

31:01
    Velice nebezpečné situace před domácí bránou. Hosté si vykoledovali faul. Za hákování jde na trestnou lavici domácí Finkes.

29:20
    Ve velké šanci Vaněk, z blízka neprostřelil Vydržela.

28:56
    A hostům se opravdu podařilo snížit. Odražený puk ukořistil Peslár, který upravuje stav utkání na 3:1.
    Asistence: Jakub Hulva.

27:56
    Na dvě minuty za jde na trestnou domácí Martin Varga za sekání, hosté mají šanci na snížení.

27:42
    Ačkoliv hosté ovládali tuto část hry, gól střílí opět domácí mužstvo. Na 3:0 zvyšuje ANTONÍN SPRUŠIL.
    Asistence: Patrik Kuchta.

25:36
    Hosté jsou teď velmi nebezpeční ve svém útočném pásmu. Jejich momentální převahu jim však kazí vyloučení Chaloupky, který jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

21:47
    Střelu od modré Seidlera tečoval jeden z hostujících, nebezpečnou situaci vyřešil Vydržel. Následně však fauloval domácí Tomiga, který si odsedí za držení dvě minuty.

19:33
    A domácí jdou do trháku. Krásnou přesnou střelou k tyči upravuje na 2:0 znovu PATRIK KUCHTA.
    Asistence: Miroslav Škumát, Ondřej Martiník.

18:07
    Do střelecké pozice si sjel a prostřelil Tihláře PATRIK KUCHTA, posílá tak domácí do vedení.
    Asistence: David Varga.

14:41
    Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen hostující Vajda. Síly na ledě se tak srovnají.

13:20
    Na dvě minuty za sekání je vyloučen domácí Martiník.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 19. Kuchta (D.Varga), 20. Kuchta (Škumát, Martiník), 28. Sprušil (Kuchta), 36. D.Varga (Kaluža), 52. D.Varga (Martiník) – 29. Peslár (Hulva), 42. Sedlář (Ovšák), 43. Červenka (Peslár, Kilnar), 60. Červenka (Šindelář)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Svoboda) – Finkes, Gulda, Kaluža, Knesl, Matušenko, Valentík, Šimek, Tomiga – Jurík, Kuchta, Kundrátek, Kysučan, Martiník, Mar.Varga, Randýsek, Slovák, Sprušil, Škumát, D.Varga
    Trenér: Jan Vavrečka

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Šindelář, Ovšák, Prokop, Javín, Slavík, Peslár, Puškár, Vajda, Vaněk, Kraizel, Sedlář, Seidler, Vrána, Kilnar, Chaloupka, Hulva, Červenka, Zachar, Pavlačka, Buček
    Trenér: Martin Smeták