Novosibirsk – Ufa 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Riga 5:2 (kon.) | Toljatti – Jokerit 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Petrohrad 1:5 (kon.) | Soči – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 4:2 (kon.)
Viťaz – Kazaň 2:3 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Ak Bars Kazaň
Pátek 19.09.2014, 17:30 • Ledový palác Viťaz • KHL

59:04
    Další vyloučení na straně domácích. Rozhodčí se tedy s Viťazem moc nemazlí. Na trestnou lavici usedá s menším trestem Berdjukov (ČEC) za zdržování hry.

56:46
    Jakubov (ČEC) je potrestaný dvouminutovým trestem za hru vysokou holí. Poslední možnost hostů, jak dostat utkání alespoň do prodloužení.

52:14
    Děnisov (KZN) dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Viťaz.

48:43
    Na dvě minuty na trestnou lavici usedá za hákování Vyglazov (ČEC). Velká možnost pro Kazaň, jak vyrovnat.

29:00
    Buchanko (ČEC) je dalším vyloučeným hráčem. Jednomu z protihráčů přidržel hokejku, takže si na trestné lavici posedí minimálně dvě minuty.

24:00
    K nevoli domácích fandů usedá na trestnou lavici Horák (ČEC) za sekání.

17:40
    Rozhodčí nyní vylučují jako na běžícím pásu, trestná lavice se nyní pořádně ohřeje na obou strnách. Držení se dopustil domácí Kokšarov (ČEC).

14:34
    Další vyloučení na straně Kazaně. Varnakov (KZN) dostal dvouminutový trest za hru vysokou holí.

10:56
    Kazaň půjde znovu do čtyřech. Nedovoleného bránění se nyní dopustil Rylov (KZN).

08:18
    Vyloučení na straně Viťazu. Sekání se tentokráte po buly dopustil Buchanko (ČEC).

02:34
    Bude se poprvé vylučovat. Na trestnou lavici usedá za sekání Pesonen (KZN).

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 4. Grišin (Cyganov, Horák), 37. Šitikov (Vyglazov) – 44. Obuchov (Děnisov, Lukojanov), 58. Pesonen (Varnakov, Moller), 61. Moller

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Grišin, Grebeškov, Berdjukov, Vereščagin, Golovkov, Seleznjov, Buchanko, Kudinov – Kempe, Horák, Cyganov – Jakubov, Koroljov, Soloduchin – Kokšarov, Šitikov, Vyglazov – Ivanov, Makejev, Mamin
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Pajgin, Heshka, Rylov, Děnisov, Medveděv, Musin, Kornějev, Nikulin – Petrov, Azevedo, Moller – Lukojanov, Obuchov, Svitov – Burmistrov, Pesonen, Varnakov – Malychin, Kosticyn, Mirnov

Rozhodčí: Gamalej, Sergejev – Majtak, Pronskich