Kladno – HC Plzeň 6:2 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 3:5 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 8:7 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Hr. Králové 8:3 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 2:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 0:2 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:2 (po pr.) | Slavia – Chomutov 3:2 (kon.)
Zlín – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Sparta – Písek 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:3 (kon.)
PZ Kladno
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Letci Letňany
Sobota 20.09.2014, 15:30 • ČEZ Stadion - 2.plocha • Extraliga staršího dorostu

63:32
    Letňany právě vstřelily branku!
    Máme rozhodnuto. Hosté byli hodně důrazní, porazili Melančina na zem a poté dokázal puk už uklidit do sítě na zemi ležící MATĚJ CHALUPA. Asistence: Lukáš Procházka.

61:58
    Řepík ujížděl sám na Melančina. Zvolil prudkou střelu zápěstím, ale kladenský gólman zůstal ledově klidný a poradil si s ní.

60:59
    Toula byl sám před bránou, ale přihrávka mu ideálně nesedla a proto střela nebyla ani z daleka tak prudká, jak by potřeboval.

58:45
    Průžek (LET) dostává dvouminutový trest za podražení.

58:21
    Za brankou zůstal ležet Vostárek (KLP), který si poté ještě otevřel pusu na rozhodčího a dostává tak osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

57:27
    Katrnák (LET) se provinil podražením a je proto odeslán na trestnou lavici.

57:10
    Natažený na břiše teď zůstal Melančin v brankovišti. Jeho kolegové v obraně mu ale naštěstí pro domácí pomohli.

51:31
    Už to vypadalo, že Chalupa Melančina vymíchal, ale v tu chvíli vymrštil kladenský gólman beton a všechno bylo jinak. Výtečný zákrok ve správnou chvíli předvedl Melančin !

51:31
    Bylo nařízeno trestné střílení. Chalupa byl v samostatném úniku podražen a dostane tak druhý pokus v samostatném nájezdu.

47:42
    Kučera (KLP) se provinil hákováním a odchází proto na 2 minuty na trestnou lavici. Hraje se 4 na 3.

46:45
    Na hřišti to hodně jiskří ! Po velikém závaru před Melančinem se do sebe hráči pěkně pustili a Mrkvička (KLP) s Chalupou (LET) dostávají 2 minuty za hrubost.

45:20
    Obrovský tlak před Nahodilem končí dalším hákováním, nyní se provinil Řepík (LET) a proto si odpyká 2 minuty.

44:38
    Jizba trefil spojnici tyčí !

43:57
    Trofimov se procpal až před Nahodila, ale nemohl zakončit, protože byl hákovaný Kučerou (LET). Letňanský útočník tak dostává dvouminutový trest. 2 minuty si také odsedí Ďuračka (KLP) za podražení.

41:24
    Ďuračka chytře posílal puk před bránu, kde si jej do vlastní sítě málem srazil jeden z obránců. Poté ještě následoval menší závar před Nahodilem, ale obránci hostů nakonec vše vyřešili.

38:39
    Vostárek u pravé tyčky byl v úžasné pozici ! Puk se mu ale do odkryté klece uklidit nepodařil.

37:35
    Burda (LET) podrazil Ďuračku a obdržel za to dvouminutový trest.

33:09
    Za úder loktem je na dvě minuty vyloučen Pražienka (LET).

31:55
    Kladenská střídačka dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

28:29
    Za podražení si odchází odsedět dvě minuty Libecajt (KLP)

26:26
    Obrovská skrumáž před kladenskou brankou. Melančin už pouze zůstal ležet na ledě břichem dolů a tak už nebyl problém pro MARTINA PRAŽIENKU uklidit kotouč do sítě. Asistence: Václav Burda a Michal Pařík.

18:17
    Za držení hole je potrestán dvouminutovým trestem Pražienka (LET).

17:21
    Toula (KLA) si odpyká dvouminutový trest za hákování.

16:02
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Krásná akce kladenského mužstva ! Nejprve Rampfel se pokusil zpoza branky zasunout kotouč, což se mu nepovedlo, ale puk se šťastným způsobem dostal až k FILIPU JEŘÁBKOVI, který se už nemýlil a trefil přesně odkrytý roh branky. Asistence: Arnošt Rampfel a Martin Vostárek.

13:52
    Závar na brankovišti Letců ! Nahodil už pouze ležel v brankovišti, ve kterém také poskakoval volný kotouč. Obrana hostů si ale nakonec se vším poradila.

10:03

03:10
    Vostárek ujížděl hodně důrazně na Nahodila a málem se mu podařilo protlačit kotouč pod jeho betonem. Nakonec vše vyřešila letňanská obrana.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 17. Jeřábek (Rampfel, Vostárek) – 27. Pražienka (Burda, Pařík), 64. Chalupa (Procházka)

PZ Kladno: Melančin (Blažek) – Heindl, Linhart, Kučera Jakub, Straka, Slatinský, Libecajt, Rampfel – Toula, Lenárt, Novotný, Jizba, Jarý, Trofimov, Jeřábek, Ďuračka, Vostárek, Nekvinda, Dvořák, Mrkvička
    HC Letci Letňany: Nahodil (Špirek) – Hůla, Pařík, Brabec, Kubát, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Pražienka, Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera Jan

Rozhodčí: Würtherle – Beneš, Svoboda