Jokerit – Riga 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Soči 4:1 (kon.) | HC Slovan – Minsk 3:2 (2:0 po s.n.)
Záhřeb – Petrohrad 1:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 29.09.2014, 19:00 • Samsung Arena, Bratislava (kapacita 10.450 diváků) • KHL

Sledovali jsme velmi pohledné, ve kterém dokázali zvítězit až po samostaných nájezdech domácí hokejisté Slovanu Bratislava, kteří si tak připsali druhé vítězství ze tří zápasů pod novým koučem Petrim Matikainenem.

STATISTIKY ZÁPASU
    Střely na branku: 32:28
    Vyloučení: 3:3
    Vyhrané buly: 21:28

Československá stopa
    Lukáš Krajíček (MIN) – 0 bodů (0+0), čas na ledě 24:26
    Za Slovan nastoupilo několik tuzemských hráčů.

Odemě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek dne a u onlajnů zase někdy na počtenou. (21:30:42)

NETÍK - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
    Autorem rozhodujícího samostaného nájezdu je TOMÁŠ NETÍK.

2. série
    2:0
    Szczechurovi se jeho finta nepovedla a tak je jasné, že Slovan v dnešním utkání zvítězí!

2. série
    2:0
    Netík nekompromisně propálil Milčakova.

1. série
    1:0
    Za hosty to zkoušil Ellison, ale na Januse nevyzrál.

1. série
    1:0
    Jako první se za domácí rozjel Nagy, který pěkným blafákem proměnil!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo a následovat tedy budou samostané nájezdy, které již vítěze dnešního utkání určí. Jakmile se vyčistí ledová plocha, tak budeme moci začít.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Brejčák hledal před brankou Netíka, který však nedokázal trefit skákavý puk.

64:12
    Nyní se naopak píská ofsajd hostů.

63:58
    Ofsajd Slovanu.

63:33
    Cheechoo se dostával do šance, ale v poslední chvíli upadl a o puk tak přišel.

62:50
    Tičar nabral rychlost a od své branky zavezl puk až za branku hostů, kde však následně o puk přišel.

62:13
    Starosta našel před brankou volného Nagyho, který svou tečí nedostal puk za záda Milčakova! V úvodu prodloužení jsme tak viděli dvě obrovské šance, po jedné na každé straně.

61:50
    To však nemělo dlouhého trvání a puk na opačnou stranu vyváží Nagy.

61:25
    Hosté do prodloužení vstoupili aktivněji a nyní kombinují před Janusem.

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 28. Nedorost (Vondrka, Nagy), 42. Šťastný (Netík), rozh. náj. Netík – 31. Szczechura (Kaljužnyj, Cheechoo), 51. Gavrus (Bailen, Milčakov)