Chomutov – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 3:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Motor ČB 1:3 (kon.) | Šumperk – Třebíč 0:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 5:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (4:2, 0:0, 1:2)
AZ Havířov
Pondělí 29.09.2014, 18:00 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (20:34:07)

Po celou dobu zápasu vedl tempo hry domácí tým, který se také dostal ve třetí třetině do třígólového vedení. Po gólu Marka Loskota byl tým z Havířova jako vyměněný a po necelých dvou minutách Marek Loskot opět skóroval. Do konce třetiny tak zbývalo již jen pět minut, při kterých se oba týmy modlily za svůj cíl – tým domácích udržet si vedení a tým hostů alespoň vyrovnat. Výhry se díky skvělým zásahům brankáře dočkal Slovan a připisuje si tak 3 body.
    V devátém kole si AZ Havířov zahraje ve středu 1.10. na domácí půdě s Piráty z Chomutova. Slovan v devátém kole pojede až do Českých Budějovic, kde se bude snažit vybojovat další tři body.

Nejlepšími hráči dnešního zápasu jsou za domácí tým Jaroslav Roubík. U hostů je ním Antonín Pechanec.

Domácí fanoušci děkují Slovanu potleskem.

60:00

59:47
    Skrumáž před domácí brankou. Hra přerušena a vhazuje se po Petráskové levé ruce.

59:39
    Oddechový čas pro hosty.

59:38
    Kolafa obětavým pádem vyráží střelu hostů do ochranné sítě nad bránou.

59:05
    Hosté hrají bez brankáře!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    Slovan brání a střídá. Šetří každou sekundu, aby zabránili vyrovnání soupeře.

57:13
    Napjatá situace před Petráskem (UNL), puk ztracen ve výstroji některého z hráčů.

56:23
    Zakázané uvolnění domácích.

56:00
    Icing domácích.

55:10
    Jakub Šlahař udeřen pukem do obličeje odjíždí s bolestnou grimasou na střídačku.

54:53
    Oddechový čas pro domácí.

54:51
    Havířov právě vstřelil branku!
    MAREK LOSKOT si přece jen připisuje druhý gól. Střelu Michaela Foltýna Petrásek vyrazil, ale Marku Loskotovi se podařilo dorazit kotouč až za Petráskova záda!
    Asistence: Michael Foltýn

54:34
    Marek Loskot (HAV) si skoro připsal druhý gól. Střelu od modré Petrásek vyrazil.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 1. Rod (Budínský, Roubík), 5. Tůma (Pořický, Kloz), 8. Meidl (Kolafa, Gengel), 14. Roubík (Černý), 46. Roubík (Rod, Budínský) – 6. Matějek (Klimša), 13. Pechanec (Krisl, Tomi), 54. Loskot (Říčka, Foltýn), 55. Loskot (Foltýn)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Gengel, Meidl, Přeučil – Suchan, Vávra, Kuchynka
    AZ Havířov: Matoušek, (21. Svoboda) – Foltýn, Dresler, Krisl, Bahounek, Ostrčil, Lenďák, Repe, Bezuška – Říčka, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Jakůbek – Sztefek, Pechanec, Daneček – Klimša, Rimmel, Matějek

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Václav Beneš, Milan Štofa