Chomutov – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 3:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Motor ČB 1:3 (kon.) | Šumperk – Třebíč 0:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 5:4 (kon.)
Piráti Chomutov
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 29.09.2014, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších onlajnů brzy napočtenou. (19:54:26)

Po třetinách 0:0, 2:0 a 0:1 vyhrává domácí Chomutov, za který se prosadili McGregor a Květoň. Za hosty pak reguloval Rousek. Chomutovskou SD ARÉNOU se v tuto chvíli nese místní "Obrova muzika".

59:38
    Piráti vyhazují a při následném pokusu Rebelů o zavezení puku do útočné třetiny je pískán ofsajd.

59:16
    Nyní jsou už v útočném pásmu a Dlouhý odjíždí na střídačku.

58:55
    Rebelové jsou u kotouče, ale pouze ve svém obranném pásmu.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Tvrdá střela Endála skončila až na Kopřivově vyrážečce.

57:35
    Pirátům se nedaří rozehrávka a puk opět směřuje na zakázané uvolnění.

57:22
    Zakázané uvolnění domácích.

56:00
    Piráti zatlačili svého soupeře v jeho obranné třetině, ale žádná střela z toho nevzešla.

55:10
    Střela Koláře míří mimo Kopřivovu branku.

54:25
    Poslední minuty se odehrávají ve velmi bojovém stylu. Rebelové a Piráti si nedarují ani centimetr ledu.

54:08

52:52
    Po přihrávce Kämpfa se před Dlouhým objevil osamocený McGregor, jeho střela míří vysoko nad branku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Komerční přestávka.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 31. McGregor (D. Kaše), 34. Květoň (Dušek) – 50. Rousek (Babka, Maliník)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Havel, Rýgl, Šulák, Drtina, Skinner, Scalzo, Rutta, Koma – Kämpf, Moore, McGregor, Sinisalo, Hovorka, Hřebejk, Dušek, Šagát, Květoň, Růžička, O. Kaše, D. Kaše.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (Barus) – Zítka, Kolář, Pavlíček, Staněk, Semrád, Sedlák, Kotaška – Kuchta, Endál, Kňazev, Sedláček, Maliník, Boček, Troliga, Zucker, Rousek, Babka, Milfait.

Rozhodčí: Würtherle – Belko, Rozlízek