Jihlava – Liberec 4:6 (kon.) | Pardubice – Písek 2:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Zlín – Havířov 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 0:10 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 5:4 (kon.) | Letňany – Chomutov 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – Vsetín 7:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 2:4 (kon.)
HC Olomouc
10:1 (2:0, 2:1, 6:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 11.10.2014, 15:15 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu

52:03
    Prokeš teď v rohu obranného pásma hodně tvrdě sestřelil domácího Hajšmana, kterého na domácí střídačku nakonec museli odvážet jeho spoluhráči. Martin Prokše (POR) nakonec dostává pětiminutový trest plus do konce utkání. Pět minut za něj odsedí Ondřej Veselý.

34:49
    Hosté budou hrát dlouhou dvojnásobnou přesilovku, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Marek Štreit (OLO).

34:10
    Poruba bude hrát přesilovou hru, protože Jindřich Kolovratník (OLO) dostává 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odsedí Marek Husták.

26:12
    Hlavní rozhodčí uděluje další dvě minuty. Tentokrát je to na straně hostů, protože si dvě minuty za podražení odsedí Jaromír Široký (POR).

25:56
    Před olomouckou bránou nyní vznikla menší skrumáž, po které jsou na dvě minuty za hrubost vyloučeni Miroslav Kuba (OLO) a Martin Prokeš (POR).

24:17
    Matic Jeklič (OLO) oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

21:44
    Kohouti budou hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za vysokou hůl dostává Filip Boháč (POR).

19:10
    Mora bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování si vykoledoval Jakub Bialoň (POR).

13:24
    Současně jsou vyloučeni na Radim Šustala (POR) na dvě minuty za hákování a domácí Jindřich Kolovratník (OLO) na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:28
    Olomouc bude hrát proti třem! Zcela zbytečným faulem v útočném pásmu se nyní prezentoval Ondřej Žídek (POR), a tak dostává dvě minuty za podražení.

12:15
    Přesilová hra Kohoutů je předčasně u konce, protože 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku dostává Jan Štefka (OLO), menší trest odsedí Matěj Zabloudil.

11:55
    Mora bude hrát další přesilovou hru, protože si dvě minuty za podražení posedí na trestné lavici Jakub Stach (POR).

08:05
    Svou první přesilovou hru si nyní zahraje Olomouc, protože dvě minuty za držení protihráče dostává Lukáš Prepsl (POR).

05:17
    Hosté budou hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za vražení na hrazení si odsedí Miroslav Kuba (OLO).

00:23
    Poruba bude hrát velmi brzy přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Marek Husták (OLO).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. Kališ (Jeklič), 19. M. Zabloudil (Beutl, Kuba), 35. Štefka, 39. Z. Zabloudil (M. Zabloudil), 44. Husták (Hajšman), 47. Heža (Marek, Malý), 50. Štefka (Škoda), 56. Kuba (Horák), 57. Beutl (Kuba), 58. Malý (Heža) – 21. Horvát (TS)

HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – M. Zabloudil, Kališ, Štefka, Kolovratník, Štreit, Metelka, Beutl, Škoda – Heža, Spurný, Hajšman, Jeklič, Z. Zabloudil, Horák, Marek, Říčka, Husták, Malý, Kuba.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (50. Bayer) – Olšr, Skokan, Šustala, Široký, Pažický, Boháč, Prokeš, Konvička, Prepsl – Holub, Csabala, Malát, Stach, Veselý, Nardelli, Bialoň, Žídek, Horvát, Irgl.

Rozhodčí: Kika – Doležel, Bubela