Benátky n/J – Třebíč 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 4:3 (kon.) | Havířov – Litoměřice 2:1 (kon.)
Motor ČB – Prostějov 3:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 1:2 (kon.)
AZ Havířov
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 11.10.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

To je ode mne pro dnešek z K&K PNEU Arény vše. Děkuji za pozornost a u dalších onlajn přenosů opět na počtenou! (19:07:48)

Domácí hokejisté dokázali udržet v poslední minutě svůj jednobrankový náskok a zaslouženě si připisují tři body. V poslední části hry nejprve vyrovnával Dominik Málek, jenže necelé dvě minuty před koncem utkání proměnil přesilovou hru Tomáš Valenta. Další utkání čeká AZet v pondělí na ledě Dukly Jihlava.

Havířov právě vstřelil branku!
    Přání fanoušků bylo vyslyšeno! Početní výhodu dokázali hokejisté havířovského týmu proměnit a těsně před koncem třetí třetiny se dostávají do jednobrankového vedení. Obranou zeď prostřelil TOMÁŠ VALENTA, který využil přihrávky Marka Loskota. Asistence: Marek Loskot, Tomáš Jiránek

57:55
    Jiránek a následně ani Foltýn nedokázali uspět před brankou Přikryla.

57:06
    Havířov může v této přesilové hře rozhodnout dnešní utkání.

57:05
    Vyloučen Radek Míka (Litoměřice) na 2 minuty za nedovolené bránění.

57:05
    Neskutečný závar před brankou Litoměřic! Kotouč však nedoskákal za brankovou čáru!

55:16
    Jakúbek se nedorozuměl s kolegou Šlahařem a Havířov přichází o kotouč v útočné třetině.

54:20
    Na straně AZetu neuspěl Marek Loskot, o pár vteřin později nevyzrál na Lukáše Danečka litoměřický Tomáš Doležal.

52:44
    Fanoušci Havířova si přejí od svých oblíbenců další branku, která by je posunula do vedení.

52:10
    Dnešní utkání sleduje 1 795 diváků!

51:36
    Jiránek proskočil mezi obránci Litoměřic, a poté se dostal do slibné šance v předbrankovém prostoru. Tato šance Havířova však brankou nekončí.

50:46
    Tímto se nás rozběhlo posledních deset minut třetí části, kdy na světelné tabuli svítí stále vyrovnaný stav.

50:00
    Martin Procházka z Litoměřic se dostal až před brankáře Havířova, kterému pořádně zavařil.

49:41
    AZet se mohl vydat do situace 3 na 2, jenže Šlahař přejel modrou čáru o něco dříve než kotouč, tudíž se píská postavení mimo hru.

48:25
    Foltýn střílel pouze do nohou Švagrovského. Ten díky tomuto odrazu poslal puk za modrou čáru a teď může v klidu vystřídat.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 5. Šlahař (Jakúbek, Tomi), 59. Valenta (Loskot, Jiránek) – 42. Málek

AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) – Valenta, Foltýn, Bahounek, Krisl, Repe, Ostrčil, Graca – Jiránek, Loskot, Fořt – Jakúbek, Šlahař, Tomi – Kucsera, Pechanec, Sztefek – Klimša, Haas, Chmielewski
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Mikliš, Šulc, Plášil, Míka, Kolář, Špelda, Málek – Procházka, Kalla, Bílek – T. Doležal, Švagrovský, Novák – Antončík, Z. Doležal, Černoch – Schwamberger

Rozhodčí: Kubičík – Lukš, Novák

Diváci: 1 795