Chomutov – Louňovice 0:2 (kon.) | Domažlice – Jirny 2:2 (6:5 po pen.) | Králův Dvůr – Loko Praha 1:1 (4:2 po pen.)
FC Chomutov
0:2 (0:2)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 11.10.2014, 10:15 • Letní stadion na Zadních Vinohradech • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dobré fotbalové dopoledne z Chomutova. V rámci 10. kola ČFL se zde představí Louňovice.
    Na lavičce Chomutova bude nová posila – bosenský útočník Almir Redžič. Jeho nástup do hry se v průběhu zápasu dá jistě očekávat.

FC Chomutov: Zaťko – Tomášek, Hyneš, Bohata, Klimeš – Adjei, Doksanský – Strada, Pikl (C), Ježdík – Hanich
    Náhradníci: Hodan – Nobst, Kukačka, Grubiša, Redžič

TJ Slavia Louňovice: Drápela – Procházka, Daňhel (C), Hauer, Běhounek – Škorvánek, Balšánek, Medek, Kordiak – Vondráček, Jeřábek
    Náhradníci: Stareček – Štancl, Blažej, Rejhon, Nykl, Čepelák, Micka

Rozhodčí: Koval – Severýn, Vitner.

Louňovice dnes jako kapitán povede 33letý stoper Martin Daňhel.
    Chomutov jako obvykle velezkušený záložník Aleš Pikl.

Hráči se pomalu trousí ze svých šaten a míří do tunelu, ze kterého následně vstoupí na trávník chomutovského stadionu. Jako obvykle se nám začátek zápasu mírně opozdí.

S nástupem na hřiště si hráči opravdu dávají načas ...

Ale už se k němu odhodlali.

Chomutov dnes bude hrát v klasické zelenočerné kombinaci, brankář Zaťko chytá celý v bílém.

Louňovice zvolily červené dresy, brankář Drápela ve žlutočerném.

1

1
    Chomutov se od úvodní minuty snaží tlačit dopředu, zatím ale nemůže projít přes louňovickou obranu.

2
    Klimešův pas na dobře se nabízejícího Hanicha přečetl a zablokoval Jan Hauer.

2
    I nadále se ale domácí drží na útočné polovině.

3
    Pikl vybojoval faul a Chomutov bude zahrávat přímý kop přibližně z 30 metrů.

3
    Sám Aleš Pikl se pokusil zakončit. Jeho střela šla ale vedle Drápelovy branky.

5
    Útočit se pokusili i hosté, nic kloudného ale nevymysleli a tak hraje opět Chomutov.

5
    Procházka ztratil na útočné polovině balon. Mohl z toho být zajímavý centr do vápna.

6
    Běhounek centroval do vápna na Škorvánka, jeho střela ale trefila jednoho z hráčů Chomutova.

7
    Ježdík v postupu dopředu fauloval Jana Jeřábka.

8
    Centr Škorvánka na Balšánka byl přetažený, vykopávat bude Zaťko.

9
    Medek zakopl balon do zámezí a Chomutov tak může po menší odmlce zaútočit.

9
    Strada ale nepřihrál přesně a do protiútoku jdou hosté.

10
    Louňovice právě vstřelily branku!
    A z něj střílí první branku! Centr Jeřábka do vápna se nejprve nevydařil, k balonu se ovšem dostal MARTIN MEDEK, který krásnou ranou překonává Zaťka a dává na 0:1!
    Martin MEDEK - 0:1

11
    Přetažený centr Balšánka, resultuje z toho Zaťkův výkop.

13
    Před Klimešem dobře zahrál Jeřábek, bude z toho tak pouze autové vhazování pro domácí tým.

13
    Klimešův následný centr nebyl úspěšný.

13
    Pikla s balonem napadal Jiří Vondráček, naštěstí pro domácí tým se k němu ale nedostal.

14
    Nepřesný nákop Jiřího Ježdíka, Chomutov se narozdíl od úvodních minut vůbec nemůže probojovat dopředu.

14
    Jakub Běhounek z hranice vápna mířil nad branku. To byla velmi dobrá kombinace v podání Louňovic.

15
    Ježdík nedovoleně zastaven Běhounkem, Chomutov bude rozehrávat z poloviny hřiště.

16
    Doksanský se pokusil vysunout nabíhajícího Pikla, jenže obránci jeho úmysl přečetli.

16
    Pikl zahrál po přihrávce od Ježdíka rukou, Louňovice mohou v poklidu rozehrát.

17
    Po Doksanského nákopu na Hanicha má míč brankář Drápela.

19
    Před Škorvánkem dobře zasáhnul Doksanský.

20
    Pikl faulován při rozehrávce z obranné poloviny.

21
    Dlouhý nákop Kordiaka na Vondráčka sebral ze vzduchu Zaťko.

21
    Piklův přízemní centr odkopl Balšánek dřív, než z toho bylo nebezpečí pro hostující celek.

22
    Ježdíkův centr do vápna odkopl Jaroslav Procházka na rohový kop.

23
    Centr stejného hráče ale opět spoluhráče nenašel. Tentokráte ovšem hostující obránci odhlavičkovali do bezpečné vzdálenosti od pokutového území.

24
    Před Hynešem skluzem jeden z hostů zahrál na další rohový kop.

24
    K míči se tentokráte postavil Pikl a byl z toho zajímavý centr. K odraženému míči se poté dostal Ježdík, jenže ho napálil nad branku.

25
    Ježdík faulován na útočné polovině hřiště.

25
    Krásný centr Pikla přímo na hlavu Jana Hyneše, který z bezprostřední blízkosti přehlavičkoval branku Michala Drápely!

27
    A hosté jdou do dvoubrankového vedení! František Škorvánek na pravé straně krásně obehrál Petra Bohatu a poslal centr do vápna, kde ho jeden z hráčů Louňovic přistrčil JIŘÍMU VONDRÁČKOVI, pro něhož nebyl problém překonat Zaťka a dát na 2:0!
    Jiří VONDRÁČEK - 0:2

30
    Ježdík v postupu nedovoleně zastavil Běhounka a dostává žlutou kartu.

31
    Střelu Medka z přímého kopu ale zastavila pětičlenná zeď!

32
    Chomutov je na tom po dvou inkasovaných gólech špatně a Louňovice zcela přebraly iniciativu hry.

34
    Centr Jakuba Běhounka odhlavičkoval ve vápně Tomášek.

35
    Doksanský v dobré šanci mohl poslat jednoho z domácích hráčů do šance, jeho přihrávka ale nebyla vůbec dobrá a Louňovičtí v poklidu odkopli balon.

36
    Centr skvěle hrajícího Škorvánka odhlavičkoval Hyneš. Hostující záložník je dnes opravdu všude – vlevo, vpravo, uprostřed. Chomutovským dělá velké problémy.

37
    Hauer se nedomluvil při kombinaci s Běhounkem a míč končí v zámezí.

38
    Domácí se dostali na útočnou polovinu a snaží se ohrozit branku Michala Drápely.

38
    Jenže Hanichova nepovedená přihrávka akci ukončuje.

39
    Pikl faulován a Chomutov má k dispozici přímý kop z velmi dobré vzdálenosti!

40
    Rána Aleše Pikla ale zamířila nad bránu.

40
    První ofsajd dnešního zápasu – a v něm hosté.

41
    Škorvánek na půlce vybojoval faul.

42
    Hyneš v postupu velmi dobře zablokoval Jeřábka. Bude z toho odkop od branky.

42
    Tomáškovu přihrávku odkopl Procházka do zámezí.

43
    Strada se ve vápně nedostal k míči, zabránil mu v tom totiž stoper Hauer.

43
    A opět Jan Hauer skvěle. Tentokráte odkopl míč před Hanichem po přihrávce od Aleše Pikla.

44
    Doksanský faulován na vlastní polovině.

45
    Přízemní centr Ježdíka spoluhráče nenašel.

45

První poločas končí a Louňovice po něm zaslouženě vedou 2:0. Do vedení se dostaly v 10. minutě po trefě Medka a od té doby zcela přebraly iniciativu hry. O 17 minut později se trefil Vondráček a bylo to 0:2. Tento stav vydržel až do konce poločasu.

Ten další začne přibližně v 11:22.

Hráči Louňovic již přichází na hřiště.

A po nich následuje i tým trenéra Roberta Vágnera.

46

47
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hřišti.

47
    Byl to Ján Kordiak. Zdá se ale, že bude v pořádku a ve hře bude pokračovat.

48
    Škorvánek v souboji s Tomáškem zahrál rukou.

48
    Bohata faulován na půlce hřiště, krátce po něm i Doksanský. Rozhodčí původně ponechal výhodu, nakonec ale zákrok odpískal a Chomutov může rozehrát.

49
    Adjeiův dlouhý centr prodloužil Pikl pouze za branku.

50
    Procházka odkopl balon za postranní čáru. Až na tribunu.

52
    Hanich prodlužoval do vápna na Pikla, Drápela měl ale k míči blíže a chytil ho.

53
    Hanichův centr zblokoval Hauer.

54
    Pikl při zpracování míče tísněn obráncem – míč končí v zámezí.

55
    Hanich s Tomáškem kombinovali na pravé straně a první jmenovaný zkoušel centrovat do vápna, ale spoluhráče nenalezl.

55
    Následné zakončení Pikla z těžkého úhlu končí mimo branku.

56
    Obrovská šance domácích! Strada posunul na Tomáška, po jeho centru ale před brankářem promáchl jak Hanich, tak poté Ježdík. Chomutov se začíná probouzet a být nebezpečný.

57
    Pikl posunul do šance Stradu, ten ve vápně ale nedokázal zakončit, neboť o balon přišel. Domácí fanoušci se dožadují odpískání pokutového kopu. Rozhodčí Koval je ale nekompromisní a hru nechává pokračovat.

58
    Před napadajícím Jeřábekm sebral míč do náruče Zaťko.

59
    Ježdíkovi byl odpískán faul ve středu hřiště.

61
    Centr Balšánka s nepříliš velkým důrazem odkopl Klimeš. K míči se poté dostal Jan Jeřábek, ale jeho střela šla vedle.

61
    Jan Hyneš obdržel žlutou kartu.

62
    Po Ježdíkovo centru hlavičkoval ve vápně Adjei, Drápela míč skvěle vyrazil na rohový kop!

63
    Klimeš napálil míč do jednoho z hostujících hráčů a Jakub Balšánek uháněl z půlky úplně sám na Zaťka, ten jeho střelecký pokus ale vyrazil a zachránil tak Chomutovské od inkasování třetí branky!

64
    Před Procházkou dobře zasáhnul domácí gólman, který včas vyběhl a míč získal do své moci.

64
    Před Piklem odkopnul míč do zámezí Daňhel.

65
    Následný centr domácího kapitána neslavil úspěch.

66
    Běhounkův centr šel přímo na hlavu Jiřího Vondráčka, obránci ho ale dobře tísnili a nedovolili mu ideálně zakončit.

66
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Jan Jeřábek, přichází Dominik Rejhon.

68
    Piklův dlouhý centr do vápna odhlavičkoval Daňhel.

68
    Třetí žlutá karta pro domácí, tentokráte jí za faul dostává Aleš Pikl.

69
    Běhounek zahrál rukou.

69
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Michal Klimeš, přichází Almir Redžič.

71
    Pikl si narazil s Doksanským, k zakončení ve vápně se ale nedostal. Pro domácí velká škoda.

72
    Dobrý střelecký pokus Jána Kordiaka sebral ze vzduchu brankář Zaťko.

73
    Domácí vybojovali rohový kop.

73
    Balšánek odkopl balon a roh se bude opakovat.

73
    Neuvěřitelná šance Chomutova! Doksanský nejprve hlavičkou trefil břevno, Hyneš poté zcela prázdnou branku minul!

74
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Ladislav Doksanský, přichází Dominik Nobst.

75
    Tomáškův individuální postup zastavil Daňhel.

75
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází František Škorvánek, přichází Michal Blažej.

78
    Domácím se momentálně nedaří dostat se do pokutového území. Ani přiblížit se k němu nemohou.

79
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Jakub Balšánek, přichází Jan Micka.

80
    Odpískaný faul na Hanicha. Následuje přímý kop z velmi dobré vzdálenosti. Podaří se domácím snížit?

80
    Nepodaří, alespoň prozatím – Ježdíkův centr na Pikla sebral gólman Drápela.

82
    Před napadajícím Rejhonem odkopnul míč Zaťko.

82
    Redžič nachytán v ofsajdu.

82
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Jaroslav Procházka, přichází Martin Štancl.

83
    V ofsajdu nyní nachytán Blažej.

84
    Chomutov se dostává do útoku a chce dát co nejdříve kontaktní branku,

84
    Střelou z hranice vápna se o to pokusil Nobst, ale chyběla jak razance, tak přesnost. Míč získal do své moci brankář Michal Drápela.

Dnešní utkání sleduje 152 diváků.

86
    Ježdíkův dobrý centr do vápna odhlavičkovali obránci Louňovic.

88
    Blažej se pokusil vysunout do šance Medka, první u balonu byl ale Radek Zaťko.

88
    Redžič obrán o balon Martinem Medkem. Louňovice si své vedení velmi dobře hlídají.

89
    Bohata se ve vápně dostal k odraženému míči, ale Drápela ho skvěle vyrazil mimo!

89
    A další šance domácího stopera, tentokráte šel balon nad bránu.

89
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Jiří Vondráček, přichází Petr Nykl.

90
    Rozhodčí přidává ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

90+1
    Jenže domácím se moc nedaří. Pikl nyní zůstává ležet ve vápně v bolestech.

90+2
    Nakonec se zvedá a vypadá to, že zbytek zápasu dohraje.

90+3
    Zaťkův nákop správného adresáta nenašel.

90+3

Louňovice si dnes z Chomutova povezou domů tři body. Do vedení se dostaly v 10. minutě po gólu Medka, o 17 minut později přidal druhou branku Vondráček. Chomutov se ve druhém poločase snažil vyrovnat a dostal se do několika velkých šancí, ale skvělý brankář Drápela svůj tým podržel. Fotbalisté louňovické Slavie tak v Chomutově vítězí 2:0.

Já vám děkuji za pozornost a někdy u dalšího onlajnu na počtenou! (12:10:49)

Michal Belšán

Branky: 10. Medek, 27. Vondráček

Karty:   30. Ježdík (CHM), 61. Hyneš (CHM), 68. Pikl (CHM)

FC Chomutov: Zaťko – Tomášek, Hyneš, Bohata, Klimeš (69. Redžič) – Adjei, Doksanský (74. Nobst) – Strada, Pikl (C), Ježdík – Hanich

TJ Slavia Louňovice: Drápela – Procházka (82. Štancl), Daňhel (C), Hauer, Běhounek – Škorvánek (75. Blažej), Balšánek (79. Micka), Medek, Kordiak – Vondráček (89. Nykl), Jeřábek (66. Rejhon)

Rozhodčí: Koval – Severýn, Vitner