Nitra – Žilina 4:5 (kon.) | Poprad – Zvolen 5:2 (kon.) | Skalica – Trenčín 4:5 (po pr.)
Banská Bystrica – Martin 2:1 (po pr.) | Košice – Piešťany 1:5 (kon.)
HK Skalica
4:5 (1:1, 0:2, 3:1 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 12.10.2014, 17:00 • HANT Aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)
    MIKULA - 4:5

60:30
    Trenčín dal gól!
    Tak po fatálnej chybe obrany Skalice sa do úniku dostala dvojica Trenčanov. Habšuda ideálne našiel ONDREJA MIKULU, ktorý vymietol všetky pavučinky v bránke Patrika Romančíka. Asistencia: Habšuda.
    VAŠKOVIČ - 4:4

55:57
    Skalica dala gól!
    No už to neplatí, pretože René Školiak sa parádne zbavil protihráča, excelentne našiel pri ľavej tyči voľného ĽUBOMÍRA VAŠKOVIČA a ten vyrovnáva na 4:4! Neuveriteľný návrat Skalice v tretej tretine. Asistencia: René Školiak.
    BEZúCH - 3:4

51:04
    Tomáš Méry našiel ideálne Jabrockého, ktorý bombou trafil JURAJA BEZÚCHA, ktorý už odrazený puk poslal za chrbát Branislava Konráda. Asistencie: Jaroslav Jabrocký, Tomáš Méry.

48:52
    Krásna priamočiara akcia Petra Šišovského, ktorý sa drzo natlačil pre Romančíka, ten s kusiskom šťastia puk pred bránkovou čiarou zastavil.
    ŠTUMPF - 2:4

45:45
    Skalica je ale späť v hre. Bezúch sa zbavil Šišovského, ideálne nabil DANIELOVI ŠTUMPFOVI, ktorý dáva svoj piaty gól v tejto sezóne. Asistencia: Juraj Bezúch.
    KOZÁK - 1:4

43:07
    LUKÁŠ KOZÁK dostal ideálny puk na modrú čiaru a bombou príklepom nedal Patrikovi Romančíkovi žiadnu šancu. Asistencie: Peter Šišovský, Ondrej Mikula.

42:34
    Vylúčenie Skalica, Jaroslav Jabrocký dostáva 2 minúty za podrazenie.

39:53
    Vylúčenie Trenčín, Ondrej Mikula dostáva 2 minúty za držanie hokejky.
    ŠIŠOVSKÝ - 1:3

38:47
    Jakub Gašparovič excelentnou prihrávkou našiel voľného PETRA ŠIŠOVSKÉHO, ktorý z prvej prekonal Romančíka. Asistencia: Jakub Gašparovič.
    DUDÁŠ - 1:2

29:07
    Krásna kombinačná akcia hostí. Kozák krížnou prihrávkou oklamal obranu Skalice, Šišovský našiel prihrávkou pred bránkou Skalice osamoteného MARTINA DUDÁŠA a ten z prvej poslal puk do vinkla skalickej bránky. Asistencie: Peter Šišovský, Lukáš Kozák.

28:14
    Vylúčenie na strane Skalice, 2 minúty si odpyká hráčska lavica za 6 hráčov na ľade.

18:08
    Vylúčenie Trenčín, práve spomínaný Lukáš Kozák inkasuje 2 minúty za sekanie.

14:37
    Vylúčenie Trenčín, 2 minúty si odpyká Vladimír Nemec za hru so zdvihnutou hokejkou. Skalica tak bude takmer 50 sekúnd hrať presilovku o 2 hráčov.

13:27
    Vylúčenie Trenčín, 2 minúty si odpyká Martin Dudáš a tak sa nám na pol minúty pomer síl na ľade vyrovná.

11:56
    Vylúčenie Skalica, 2 minúty dostáva Ivan Jankovič za podrazenie.
    MÉRY - 1:1

11:36
    Domáci z ničoho nič vytiahli fantastickú útočnú akciu. Jabrocký potiahol puk do pásma, posunul ho Chylovi, ktorý sa neulakomil a prihral voľnému TOMÁŠOVI MÉRYMU, ktorý parádne prekonal Konráda v bránke Trenčína.

11:01
    Ďalšia veľká šanca Trenčína, pálil Jakub Gašparovič, Romančík vyrážal len pred seba a Melichárek netrafil bránku hostí.
    GAŠPAROVIČ - 0:1

04:58
    Stloukal práve vchádzal na ľad, keď Trenčín skóroval. Lukáš Kozák pálil od modrej čiary, k dorážke sa dostal JAKUB GAŠPAROVIČ a prekonal bezmocného Romančíka v bránke Skalice. Asistencia: Lukáš Kozák.

02:54
    Vylúčenie Skalica, 2 minúty dostáva Petr Stloukal, ktorý zasiahol hokejkou do tváre Branka Radivojeviča.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 12. Méry (Chylo, Jabrocký), 46. Štumpf (Bezúch), 52. Bezúch (Jabrocký, Méry), 56. Vaškovič (Školiak) – 5. Gašparovič (Kozák), 30. Dudáš (Šišovský, Kozák), 39. Šišovský (Gašparovič), 44. Kozák (Šišovský, Mikula), 61. Mikula (Habšuda)

HK Skalica: Romančík (Lipovský) – Gründling, Jankovič – Horváth, Drtina – Pavešic, Nechala – Mikéska – Stloukal, Školiak, Vaškovič – Chylo, Jabrocký, Méry – Bezúch, Štumpf, Nechala – Šimíček, Brzobohatý, Rejžek. Tréner. Š. Mega
    HK DUKLA Trenčín: Konrád – Bokroš, Kozák – Andersons, Zošiak – Dudáš, Habšuda – Pardavý, Husák – Radivojevič, Nemec, Mikula – Gašparovič, Melichárek, Šišovský – Komínek, Petrovický, Hudec – Švec, Stantien, Daniška. Tréner: R. Stantien

Rozhodčí: Štefik – Stanzel, Šefčík