PZ Kladno – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Jindř. Hradec 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
Mountfield HK
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 12.10.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Liga juniorů

56:24
    Tomáš Drašnar si odpyká dvě minuty za držení, Jihočeši mají možnost přesilové hry.

52:11
    Máme tu další vyloučení. Michal Kubeš dostane dvě minuty za vysokou hůl.

49:33
    Jiří Uhlík se snažil dostat gumu do útočného pásma, byl však ve středu hřiště faulován Dominikem Kundrátem. Ten si odsedí dvě minuty za držení.

37:44
    Uhlík obdžel nepříjemný hit u modré čáty hostů do obličeje. Trest si odsedí Pavel Jon za napadení.

36:19
    Tomáš Drašnar si odsedí dvě minuty za podražení. Jindřichův Hradec znovu v přesilovce.

33:29
    Hra se odehrávala ve středním pásmu bez jakékoliv šance během přesilovky. Místo toho se však na trestnou lavici dostává Tomáš Kohút za podražení a hra pokračuje za stavu čtyři na čtyři.

32:03
    Malinský si odsedí dvě minuty za podražení, Jindřichův Hradec si zahraje přesilovku.

27:03
    Domácí drtili protihráče v jejich třetině natoli, že si vynutili přesilovou hru za podražení. Trest si odpyká Tomáš Kohút.

23:32
    Mountfield si zahraje přesilovku. Na trestné lavici sedí Janeček za hákování.

20:00
    Hradec dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co se dostavil na ledovou plochu později než měl.

17:43
    Šesták byl hákován Gančarčíkem, hosté si zahrají dvě minuty přesilové hry.

13:15
    Domácí hrají pět na tři, dvě minuty si odsedí Jon za vražení na hrazení.

12:18
    Hra se dostává do stavu čtyři na čtyři, Šesták si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

11:12
    Malinský si odsedí dvě minuty za podražení, Jihočeši jsou v přesilové hře.

05:30
    Mountfield v přesilové hře. Za hákování si odpyká trest Kundrát.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 14. Michálek (Miškař, Košař), 24. Michálek (Uhlík, Bezděk), 30. Bartoň (Drašnar), 43. Kratochvíla (Gančarčík), 49. Kratochvíla, 52. Drašnar (Bartoň) – 37. Šesták (Kundrát)

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Vladyka, Plášil, Košář, Faltýnek, Suda, Bezděk, Miškář, Skála – Uhlík, Dudák, Kovářů, Gančarčík, Bartoň "C", Drašnar, Hercig, Michálek, Jebavý, Kratochvíla, Wolf. Trenér: Aleš Krátoška.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kudrfálek (Fogl) – Kohút, Janeček, Šanda, Koňařík, Jon, Zettl, Mozr, Kundrát, Šesták, Michal, Košťál, Švihálek "C", Přibyl, Kubeš, Bauer, Jirků. Trenér: Jaroslav Brabec.

Rozhodčí: Veselý – Budínský, Vepřovský.