PZ Kladno – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Jindř. Hradec 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
Mountfield HK
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 12.10.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Liga juniorů

57:03
    Martin Bartoň (HKR) se v úprku snažil nacpat před hosstující bránu, to se mu nakonec nepodařilo a pouze přelétl kolem brankoviště.

56:24
    Tomáš Drašnar si odpyká dvě minuty za držení, Jihočeši mají možnost přesilové hry.

55:30
    David Gančarčík obdržel přihrávku k volné tyči hostující brány, přihrávku však špatně zpracoval a Kudrfalec se včas přemístil.

52:11
    Máme tu další vyloučení. Michal Kubeš dostane dvě minuty za vysokou hůl.

51:02
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Ani na šestý gól Východočechů jsme nečekali dlouho. V přesilové hře se ukázala TOMÁŠI DRAŠNAROVI prázdná brána, se kterou neměl problém si zasáhnout. Asistence: Martin Bartoň.

49:33
    Jiří Uhlík se snažil dostat gumu do útočného pásma, byl však ve středu hřiště faulován Dominikem Kundrátem. Ten si odsedí dvě minuty za držení.

48:15
    Domácím se podařilo vstít pátou branku a vítězství mají na dosah. PATRIK KRATOCHVÍLA se po odehraném vhazování ve středním pásmu dostal k puku a zamířil sám na Kudrfalce, kterému naznačil kličku do bekendu a poslal mu kotouč mezi nohy. Bez asistence.

42:51
    Mountfield střílí další branku, čímž je blíže k vítězství v dnšníme utkání. Gól si připisuje PATRIK KRATOCHVÍLA, asistence: David Gančarčík.

37:44
    Uhlík obdžel nepříjemný hit u modré čáty hostů do obličeje. Trest si odsedí Pavel Jon za napadení.

36:39
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Jindřichův Hradec střílí první branku zápasu a snižuje stav utkání. Dominik Kundrát našel před bránou hokejku MILANA ŠESTÁKA, který vstřelil kotouč mezi nohy Ašenbrannera. Asistence: Dominik Kundrát.

36:19
    Tomáš Drašnar si odsedí dvě minuty za podražení. Jindřichův Hradec znovu v přesilovce.

33:29
    Hra se odehrávala ve středním pásmu bez jakékoliv šance během přesilovky. Místo toho se však na trestnou lavici dostává Tomáš Kohút za podražení a hra pokračuje za stavu čtyři na čtyři.

32:03
    Malinský si odsedí dvě minuty za podražení, Jindřichův Hradec si zahraje přesilovku.

31:33
    Patrik Miškář se dsotal do výborné střelecké pozice, ale minul branku o centimetry. Vzápětí se do přečíslení dva na jednoho dostali hosté, v němž účinkoval Švihálek a Michal, jejich šance však skončila v rohu.

29:28
    Domácí opět navyšují svůj náskok. Tomáš Drašnar vyhledal u druhé tyčka MARTINA BARTONĚ, jehož střela zamířila mezi betony brankaře až za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Drašnar.

27:03
    Domácí drtili protihráče v jejich třetině natoli, že si vynutili přesilovou hru za podražení. Trest si odpyká Tomáš Kohút.

23:42
    Hradec navyšuje svůj náskok. Jiří Uhlík pálil od modré, jehož střelu hostující golman odrazil do levého rohu, kde byl již připravený JAN MICHÁLEK, který pálil do prázdné brány. Asistence: Jiří Uhlík, Lukáš Bezděk.

23:32
    Mountfield si zahraje přesilovku. Na trestné lavici sedí Janeček za hákování.

20:00
    Hradec dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co se dostavil na ledovou plochu později než měl.

17:43
    Šesták byl hákován Gančarčíkem, hosté si zahrají dvě minuty přesilové hry.

13:55
    Mounfild střílí první branku zápasu. David Košař nahrál do rohu Patriku Miškářovi, který poslal kotouč před bránu, kde již stál JAN MICHÁLEK, jenž ho vyslal nad vyrážečku golmana. Asistence: Patrik Miškař, David Košař.

13:15
    Domácí hrají pět na tři, dvě minuty si odsedí Jon za vražení na hrazení.

12:58
    Lukáš Bezděk (HKR) si sjel do pravého kruhu, úplně osamostatněný však poslal kotouč do výstroje golmana.

12:18
    Hra se dostává do stavu čtyři na čtyři, Šesták si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

11:12
    Malinský si odsedí dvě minuty za podražení, Jihočeši jsou v přesilové hře.

11:00
    Patrik Miškář se probojoval před osamostatněného Kudrfalce, gól se mu nepodařilo vstítit.

09:41
    Petr Dudák se pokoušl dorazit nastřelený puk od modré, Kudrfalec jej měl už pod kontrolou.

09:10
    Josef Wolf se dostal do mezikruží s kotoučem, bránu Jindřichova Hradce ale minul, Jihočeši vyhazují puk na icing.

05:45
    Jebavý se sápal po nastřeleném kotouči, prázdnou bránu stihl hostující golman na poslední chvíli pokrýt.

05:30
    Mountfield v přesilové hře. Za hákování si odpyká trest Kundrát.

04:45
    Malinský (HKR) nastřelil po nahrávce od spoluhráče tyč.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 14. Michálek (Miškař, Košař), 24. Michálek (Uhlík, Bezděk), 30. Bartoň (Drašnar), 43. Kratochvíla (Gančarčík), 49. Kratochvíla, 52. Drašnar (Bartoň) – 37. Šesták (Kundrát)

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Vladyka, Plášil, Košář, Faltýnek, Suda, Bezděk, Miškář, Skála – Uhlík, Dudák, Kovářů, Gančarčík, Bartoň "C", Drašnar, Hercig, Michálek, Jebavý, Kratochvíla, Wolf. Trenér: Aleš Krátoška.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kudrfálek (Fogl) – Kohút, Janeček, Šanda, Koňařík, Jon, Zettl, Mozr, Kundrát, Šesták, Michal, Košťál, Švihálek "C", Přibyl, Kubeš, Bauer, Jirků. Trenér: Jaroslav Brabec.

Rozhodčí: Veselý – Budínský, Vepřovský.