Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Arizona Coyotes
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
St. Louis Blues
Neděle 19.10.2014, 03:00 • Gila River Arena • NHL

59:40
    Tarasenko dostal loktem do obličeje, za což Kyle Chipchura (ARI) pochopitelně obdržel dvě trestné minuty.

51:14
    A další vyloučení, tentokráte faulovali ale domácí, konkrétně Martin Erat (ARI).

49:14
    Za krosček je vyloučen Alexander Steen (STL).

45:13
    Jaden Schwartz (STL) je vyloučen za podražení.

42:10
    Steve Ott (STL) a Kyle Chipchura (ARI) pochopitelně za tuto bitku inkasují pětiminutové tresty.

32:08
    Hosty tento gól nabudil a Backes byl faulován za brankou. Dvě minuty pro Chrise Summerse za hrubost (ARI).

30:16
    Kevin Shattenkirk (STL) a Martin Erat (ARI) jsou pochopitelně vyloučeni na pět minut za šarvátku.

28:46
    Ale ne na dlouho. Domácí teď zatlačili svého soupeře a vybojovali faul. Patrik Berglund (STL) dostává dvě minuty za hákování.

26:39
    Po Stoneově pokusu se snažil dorážet Hanzal, ovšem Allen puk udržel. To ovšem s pomocí faulu Jordana Leopolda (STL), který si odsedí dvě minuty.

17:24
    Za nedovolené bránění je vyloučen Oliver Ekman-Larsson (ARI). Budeme svědky první přesilové hry v dnešním utkání.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 51. Korpikoski (Doan, Ekman-Larsson) – 18. Backes (Tarasenko, Schwartz), 32. Steen (Backes, Tarasenko), 33. Schwartz (Tarasenko), 41. Schwartz (Lehterä), 53. Lehterä (Steen, Shattenkirk), 60. Schwartz (Shattenkirk, Lehterä)

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Summers, Murphy – Boedker, Vermette, Doan – Klinkhammer, Hanzal, Erat – Korpikoski, Gagner, Chipchura – McMillan, Vitale, Moss
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Cole, Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Leopold – Berglund, Backes, Oshie – Steen, Stastny, Lindström – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Kowal, LaRue – Racicot, Cvik

Diváci: 11100