Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.) | Chicago – Ottawa 2:1 (kon.) | Anaheim – San Jose 1:4 (kon.)

56:54
    Další pěstní souboj obstarali divákům v Honda Center Getzlaf (ANA) a Sheppard (SJ).
    Matt BELESKEY - 1:4

54:53
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Kačeři se nakonec přeci jenom prosazují. MATT BELESKEY se dostal nejrychleji k odraženému kotouči a poslal puk za Niemiho, čímž mu zmařil naději na čisté konto. Asistence: Ryan Kesler, Cam Fowler.

53:56
    Rozhodčí to dnes nemají opravdu lehké. Tentokrát se do mely zapojili téměř všichni až na Niemiho. Tresty jsou následující:
    Jackman (ANA) – osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a dále Thompson (ANA) za hrubost + do konce utkání)

52:58
    Další pěstní souboj. Na zteč se tentokrát vydali Perry (ANA) a Braun (SJ). Oba již následně nabrali směr šatna.
    Tommy WINGELS - 0:4

51:40
    San Jose právě vstřelilo branku!
    žraloci využívají druhou přesilovou hru v dnešním zápasu. Na modré čáře posunul Nieto puk na TOMMYHO WINGELSE, který sice napoprvé úspěšný nebyl, ale svou střelu psi dokázal dojet a poslat již puk za Andersena. Asistence: Matt Nieto, Tomáš Hertl.

50:18
    Opět byla k vidění bitka. tentokrát to zajiskřilo mezi Lovejoyem (ANA) a Pavelskim (SJ). Jackman (ANA) navíc dostává 2+2 minuty za hrubost. Hosté budou mít k dispozici početní výhodu.

49:05
    Andersen neudržel puk po jedné ze střel a černá guma poskakovala na brankovišti. Žádný ze Žraloků však nedokázal doklepnout puk do branky.

47:38
    Vatanen (ANA) přidržel unikajícího soupeře a dostává 2 minuty nepodmíněně.

41:28
    Kesler trestuhodně netrefil prázdnou Niemiho klec, ač byl před ní úplně sám.

38:57
    Další bitku obstarali divákům v Honda Center Corey Perry (ANA) a Tommy Wingels (SJ). Oba již rovnou zamířili do šaten.

35:23
    Další vyloučení pro San Jose. Burish zahrál na vhazování vysokou holí a půjde si odpočinout na trestnou lavici.

30:40
    Již to mohlo být 0:4! Marleau v samostatném úniku ale Andersena nepřekonal.
    Marc-Eduard VLASIC - 0:3

30:03
    Ihned po buly vyslal Couture puk na Marleaua, který ještě přistrčil mezi domácí obránce do jízdy MARCU-EDUARDU VLASICOVI, jenž se štěstím prostřelil Andersena bekhendem mezi betony. Asistence: Patrick Marleau, Logan Couture.

29:52
    Hned k ním usedají Mueller (SJ) s Getzlafem (ANA) za účast v šarvátce.

29:40
    Vysloužili si alespoň vyloučení. Za hru vysokou holí je vykázán Hannan (SJ). Ve stejný čas je však také poslán na trestnou lavici Vatanen (ANA).

24:35
    Braun (SJ) vyloučen na 2 minuty za držení.
    Joe PAVELSKI - 0:2

19:39
    Žraloci na rozdíl od soupeře početní výhodu využívají. Na kruhu se rozhodl ke střele Thornton, jehož střelu usměrnil tečí na brankovišti mezi tři tyče JOE PAVELSKI. Asistence: Joe Thornton, Logan Couture.

18:38
    Přesilovku si vyzkoušejí rovněž Sharks. Za hákování již putuje na trestnou lavici Jackman (ANA).

15:38
    Druhá přesilovka pro Kačery. Za hákování obdržel nyní menší trest Nieto (SJ).

12:53
    Burish (SJ) pžehnal svůj důraz a sekl do soupeře. Půjde si tedy odsedět dvě minuty za sekání na trestnou lavici.
    Brent BURNS - 0:1

8:25
    Hosté jdou po zásluze do vedení. Marleau vyhrál vhazování a puk se dostal na modrou čáru k BRENTU BURNSOVI, který střelou zápěstím trefil přesně prostor vedle tyče Andersenovy branky. Asistence: Patrick Marleau.

2:16
    Již ve 3. minutě vidíme první bitku. V pěstním souboji si to rozdali Jackman (ANA) se Scottem (SJ).

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 55. Beleskey (Kesler, Fowler) – 9. Burns (Marleau), 20. Pavelski (Thornton, Couture), 31. Vlasic (Marleau, Couture), 52. Wingels (Nieto, Hertl)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lovejoy, Fowler, Beaucheminm, Lindholm, Stoner, Watanen- Perry, Getzlaf, Smith-Pelly – Silfvenberg, Kesler, Cogliano – Rakell, Karlsson, Beleskey – Jackman, Thompson, Etem. Trenér: Bruce Boudreau.
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Hannan, Semers – Pavleski, Thornton, Hertl – Sheppard, Couture, Marleau – Wingels, Tierney, Nieto – Scott, Burish, Desjardins. Trenér:: Todd Mclellan.

Rozhodčí: Hanson, Peel – Cameron, Mach

Diváci: 16 954