Chomutov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:2 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Sportovní klub Kadaň
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
AZ Havířov
Pondělí 27.10.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Rozhodující nájezd proměnil ROMAN CHLOUBA

49:59
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Deset minut před koncem třetí třetiny se Kadaň dočkává vyrovnávacího gólu. Po Tonově střele se puk odrazil na hokejku ROMANA CHLOUBY, jenž jej poslal do odkryté branky. Asistence: Karel Ton, Petr Jíra.

13:15
    Havířov právě vstřelil branku!
    Fořt ujel podél levého mantinelu, před brankou našel úplně volného TOMÁŠE JIRÁNKA, který střelou k levé tyči překonal Strmeně. Asistence: Tomáš Fořt, Marek Loskot.

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 50. Chlouba (Ton, Jíra), ?. Chlouba – 14. Jiránek (Fořt, Loskot)