Chomutov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:2 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Sportovní klub Kadaň
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
AZ Havířov
Pondělí 27.10.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Rozhodující nájezd proměnil ROMAN CHLOUBA

56:41
    Domácí Pavlas potrestán za hákování.

52:22
    Hostující Bezuška odpyká dvouminutový trest za hákování.

49:59
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Deset minut před koncem třetí třetiny se Kadaň dočkává vyrovnávacího gólu. Po Tonově střele se puk odrazil na hokejku ROMANA CHLOUBY, jenž jej poslal do odkryté branky. Asistence: Karel Ton, Petr Jíra.

48:45
    Na trestnou lavici míří havířovský Jakúbek, fasuje dvojitý dvouminutový trest za hru vysokou holí.

35:17
    Kadlec (KAD) vyloučen za hru vysokou holí.

34:03
    Ve vlastním oslabení měl velkou šanci Opalek, jenž se s pukem zjevil v mezikruží. Daneček i s pomocí jednoho ze svých spoluhráčů krizovou situaci přestál.

33:10
    Na trestnou lavici míří domácí Hejcman, jenž obdržel menší trest za hru vysokou holí.

28:40
    Po Kadlecově přihrávce pálil Kůs z ostrého úhlu, střela končí na horní tyči!

26:49
    Havířovský Loskot si odsedí dvě minuty za hákování.

22:12
    Trefný (KAD) si odsedí menší trest za sekání.

13:15
    Havířov právě vstřelil branku!
    Fořt ujel podél levého mantinelu, před brankou našel úplně volného TOMÁŠE JIRÁNKA, který střelou k levé tyči překonal Strmeně. Asistence: Tomáš Fořt, Marek Loskot.

07:58
    Domácí Hammerbauer vyloučen za podražení.

04:34
    Máme tu první trest. Hostující Chmielewski vyloučen za nedovolené bránění.

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 50. Chlouba (Ton, Jíra), ?. Chlouba – 14. Jiránek (Fořt, Loskot)