Jekatěrinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – Atlant 3:4 (po pr.)
Jaroslavl – Toljatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 1:3 (kon.)

52:50
    Domácí vstřelili branku! Domácí využívají přesilovku pět na tři. Autorem gólu je PLATT. Asistence: Holos.

51:47
    Hosté dostali teď dvakrát dvě minuty. Poprvé byl vyloučen Chernikov za zdržování hry. Druhý vyloučený byl Ežhov za podržení.
    Streltsov A. - 1:4

48:00
    Togliatti právě vstřelilo branku! Streltsov V. si nabruslil do třetiny a uviděl najíždějícího STRELTSOVA A., poslal na něj střílený centr a Streltsov A. tečoval puk za záda Sanforda. Asistence: Streltsov V., Shulakov.

43:12
    Vyloučen hráč Jaroslavle Gorokhov na dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku.
    STRELTSOV - 1:3

42:40
    Togliatti právě vstřelilo branku! Fjodorov obruslil branku, poté přenechal STRELTSOVI puk a ten vybrusil před branku položil si Sanforda a poté už měl lehkou úlohu. Asistence: Fjodorov, Romanov.
    CHERNIKOV - 1:2

40:20
    Togliatti právě vstřelilo branku! Hosté využívají přesilovku a gól dává hráč ČERNIKOV. Asistence: Barantsev, Hunkes.

39:43
    Další vyloučení Jaroslavle tentokrát je to Novotný za hákování.

38:56
    Vyloučen hráč Jaroslavle Gorokhov za držení.

35:20
    Averin jel skoro sám na Ežhova, vystřelil ale Ežhov vyrazil puk vyrážečkou.

31:33
    Další vyloučení pro hosty tentokrát je to Ogurtsov za hákování.

30:01
    Vyloučen hráč hostů Barantsev za podražení.

26:47
    Vyloučená Jaroslavl pro příliš mnoho hráčů na ledě.
    PLOTNIKOV - 1:1

21:15
    Jaroslavl právě vstřelila branku! PLOTNIKOV dostal přihrávku od Koňkova před bránu a před sebou měl pouze prádnou bránu.Asistence: Apalkov, Koňkov
    ČERNIKOV - 0:0

17:53
    Lada právě vstřelila branku! ČERNIKOV tečoval střelu Stulova od modré čary a hosté se dostávají do vedení. Asistence: Stulov, Petrov

13:39
    Fjodorov vyloučen na dvě minuty za držení.

13:04
    Rozhodčí gól neuznal a vhazovat se bude po levici Ežhova.

13:04
    Domácí ujeli a po velmi šťastné situaci se puk dokutálel do branky ,ale rozhodčí kontroluje situaci u videorozhodčího.

10:57
    Bělosov vyloučen na dvě minuty za podražení.

08:39
    Hosté jeli dva na jednoho, ale Sanford chytil střelu pravým betonem. První velká šance zápasu!

03:30
    Vyloučen hráč Šulakov na dvě minuty za hákování.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 22. Plotnikov (Koňkov, Apalkov), 53. Platt (Holos) – 18. Černikov (Stulov, Petrov), 41. Černikov (Barantsev, Hunkes), 43. Streltsov (Fjodorov, Romanov), 48. A. (V., Shulakov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford – Kronwal, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Lubuškin, Višněvsky – Plotnikov, Apalkov, Koňkov – Thornberg, Novotný, Averin – Galimov, Platt, Gračjov – Musatov, Sprukts, Kapustin
    Lada Toljatti: Ežhov – Hunkes, Barantsev, Šulakov, Ogurtsov, Vorobjov, Stulov – Černikov, Petrov, Golubjev – Bělosov, Zaťovič, Shenfeld – Bočarov, Nikitenko, Valjusky – Streltsov, Fjodorov, Šarov