Kladno – Most 9:3 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
Havířov – Třebíč 5:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 4:0 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:8 (kon.)
Kadaň – Chomutov 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 22.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

57:27
    Domácí se dostávají pár minut před koncem zápasu do oslabení. Vyloučen Martin zdvořáček (UNL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

43:33
    Za hosty je vyloučen Tomáš Rousek (HBR) na 2 minuty za hákování.

38:52
    Pavel Sedláček (HBR) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

29:39
    Domácí si dnes vyzkoušejí podruhé oslabení. Petr Přeučil (UNL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

22:46
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Za domácí je vyloučen Martin Baránek (UNL) na 2 minuty za hákování.

20:57
    Vyloučen Jan Heřman (HBR) na 2 minuty za držení hole.

14:16
    Hosté jdou znovu do oslabení. Na 2 minuty za podržení je vyloučen David Pavlíček (HBR).

09:43
    Domácí hráč Martin Baránek (UNL) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

07:58
    Prvním vyloučeným hráčem v dnešním zápase je Aleš Půlpán (HBR) na 2 minuty za držení protihráče.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 10. Tůma (Černý, Rod), 22. Budínský (Kloz, Vágner), 27. Gengel (Brož, Baránek), 36. Merta (Kloz, Budínský), 52. Metra (Brož, Baránek), 55. Přeučil (Gengel, Smetana), 56. Baránek (Vágner, Kloz) – 37. Maliník (Kuchler, Rousek), 39. Heřman (Kolář, Kubalík), 51. Zdráhal (Babka, Semrád)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Černý (A), Brož, Vágner, Zdvořáček, Smetana, Holomek – Tůma, Roubík (A), Rod – Budínský, Kloz (C), Merta – Pořický, Vávra, Přeučil – Baránek, Kopta, Gengel
    Trenéři: Tomáš Mareš, Miroslav Mach

HC Rebel Havlíčkův Brod: J. Dlouhý (Barus) – Pavlíček, Kurka, Zítka, D. Sklenička, Semrád, Kolář – Maliník (C), Kuchler (A), Rousek – Půlpán, Heřman, Kubalík – Zdráhal, Sedláček, Babka – Chlubna, Milfait, Minárik
    Trenéři: Ladislav Kolda, Vladimír Jeřábek

Rozhodčí: Daniel Jechoutek – Jan Krátký, Milan Svoboda