Pardubice – Litvínov | 6:4 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Vítkovice – Plzeň | 3:2 (kon.) |
Zlín – Slavia | 7:4 (kon.) | | | Sparta – Třinec | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 2:1 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 2:1 (po pr.) |
Montreal – Buffalo | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Tampa – Ottawa | 4:1 (kon.) | | | NY Islanders – New Jersey | 3:1 (kon.) |
Carolina – Pittsburgh | 2:3 (kon.) | | | Toronto – Washington | 6:2 (kon.) | | | Nashville – Columbus | 2:1 (kon.) |
Minnesota – St. Louis | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Colorado – Dallas | 5:2 (kon.) | | | Los Angeles – Chicago | 1:4 (kon.) |
Arizona – Calgary | 0:3 (kon.) | | | San Jose – Anaheim | 6:4 (kon.) | | | Detroit – Vancouver | 5:3 (kon.) |
Jokerit – Chabarovsk | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Znojmo – Linz | 5:2 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 3:2 (kon.) |
Kladno – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Hvězda Praha | 7:2 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 3:6 (kon.) |
Č. Budějovice – Letňany | 5:1 (kon.) |
K. Vary – Stříbrní Lvi | 4:2 (kon.) |
Martin – Košice | 1:2 (kon.) | | | Piešťany – Nitra | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Trenčín – Banská Bystrica | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Zvolen – Skalica | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Poprad | 0:3 (kon.) |
Cheb – Božkov | 0:0 (odl.) | | | Veselí nLuž. – David Servis | 0:0 (odl.) | | | Žirovnice – Tábor B | 0:5 (kon.) |
Bohemians – Roudnice | 4:2 (kon.) | | | Uh.Brod B – Šternberk | 3:7 (kon.) | | | Poděbrady – Kralupy n. Vltavou | 6:3 (kon.) |
Louny – Kobra Praha B | 5:3 (kon.) | | | Žižkov Praha – Letňany | 5:11 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Moravská Třebová | 3:6 (kon.) |
Hlinsko – Skuteč | 6:2 (kon.) | | | Polička – Světlá nS | 0:8 (kon.) | | | Česká Třebová – Chotěboř | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Studénka – H. Benešov | 4:6 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 2:5 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 5:6 (kon.) |
N. Město n. M. – Dvůr Králové n. L. | 3:4 (kon.) | | | Náchod – HC Jičín | 4:1 (kon.) | | | HC Šumperk – Uh.Ostroh | 6:5 (1:0 po s.n.) |
HC Vimperk – Č. Krumlov | 2:5 (kon.) | | | Soběslav – Strakonice | 2:6 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Humpolec | 2:5 (kon.) |
Rakovník – Mladá Boleslav B | 3:4 (kon.) | | | Klatovy – Pubec Plzeň | 7:2 (kon.) | | | Chrudim – Choceň | 5:3 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 6:4 (kon.) | | | Vřesová – Čerti Ostrov | 15:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Liberec | 4:1 (kon.) |
SHK Mustangové – Č.Budějovice | 5:0 (kon.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (po s.n.) | | | Zlín sledge – Karlovy Vary | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 6:3 (kon.) |
Csíkszereda – Nové Zámky | 2:4 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 6:1 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 7:2 (kon.) |
Mountfield HK – Havířov | 5:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Litoměřice | 1:3 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
6:1
(2:1, 1:0, 3:0)
Piráti Chomutov
Daniel Kubelka
Branky a nahrávky:
2. Benda, 18. Korčmaroš (Benda), 24. Černý (Mareček), 56. Binias (Korčmaroš, Remeš), 56. Bílek (Mareček), 59. Korčmaroš (Pohanka, Remeš) – 9. Králíček (TS)
Rozhodčí: Matas, Suchý
Diváci: 65
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Bednář (Vondráček D.) – Bečka, Benda, Bílek, Binias (C), Černý, Korčmaroš (A), Mareček, Matoušek, Motl, Ševčík, Pohanka (A), Remeš, Smolka, Stangar, Vondráček R., Vondráček B.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Pecháček (Kufa) – Fremund, Harajda, Hulovej (C), Kaše, Klika, Koláček (A), Králíček, Petrásek, Pöschl, Prokeš (A), Benda, Smutný, Žalud, Ledvinka.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Pecháček (Kufa) – Fremund, Harajda, Hulovej (C), Kaše, Klika, Koláček (A), Králíček, Petrásek, Pöschl, Prokeš (A), Benda, Smutný, Žalud, Ledvinka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Matas, Suchý
Diváci: 65
HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Vondráček D.) – Bečka, Benda, Bílek, Binias (C), Černý, Korčmaroš (A), Mareček, Matoušek, Motl, Ševčík, Pohanka (A), Remeš, Smolka, Stangar, Vondráček R., Vondráček B.
Piráti Chomutov: Pecháček (Kufa) – Fremund, Harajda, Hulovej (C), Kaše, Klika, Koláček (A), Králíček, Petrásek, Pöschl, Prokeš (A), Benda, Smutný, Žalud, Ledvinka.
Rozhodčí: Matas, Suchý.
Autorem branky je VÍT BENDA. Bez asistence.
Autorem branky je FILIP KRÁLÍČEK.
Autorem branky je JAN KORČMAROŠ. Asistence: Vít Benda.
Autorem branky je DAVID ČERNÝ. Asistence: Nikolas Mareček.
Autorem branky je DOMINIK BINIAS. Asistence: Jan Korčmaroš a Alexandr Remeš.
Autorem branky je TOMÁŠ BÍLEK. Asistence: Nikolas Mareček.
Autorem branky je JAN KORČMAROŠ. Asistence: Vladislav Pohanka a Alexandr Remeš.