Kometa Brno – Olomouc 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Chomutov 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 3:2 (kon.)
Kladno – K. Vary 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 7:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:1 (4:1, 0:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Neděle 30.11.2014, 17:00 • Budvar aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Motor České Budějovice: Ovsjannikov (Vokůrka) – Klusáček, Dosek, Novák, Dudáček, Hromada, Doktor – Silný, Matys, Rolínek, Stauber, Egert, Káník, Vaculík, Kašper, Kaisler, Kondelík "C", Vochozka.

HC Letci Letňany: Vlas (Mokrý) – Vojtela, Straka, Macek, Antoš, Gebell, Lytvynov – Sklenář, Bouřil, Ducha, Fabiánek, Nedorost, Štěbeták, Danov "C", Kučera, Kocík.

Rozhodčí: Šperl – Mareš, Němec.

00:01

00:08
    Hned po buly se vylučuje. Na trestnou usedne Kaisler (CEB) za hákování.

00:40
    Káník šikovně vypíchl kotouč ze své obranné třetiny. Letňany musí začít od znova.

01:20
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tomáš Vochozka vybojoval kotouč ve třetině hostů, nabídl puk JÁCHYMU KONDELÍKOVI a ten se nemýlil. Asistence: Tomáš Vochozka.

02:08
    Opět dobře Káník zabojoval a vyváží puk. Kaisler na ledě.

03:03
    Stauber jenom posunul kotouč a jde se svou pětkou střídat. Následně střelec první branky Jáchym Kondelík propásl správný moment a nezakončil.

04:38
    Vlas kryje kotouč před Egertem. Domácí nastupují na čtyři útočné lajny s tím, že poprvé se s dvojicí Egert – Vaculík na ledě objevil Jakub Káník.

05:50
    Letňany právě vstřelily branku!
    Z ničeho nic Letňany vstřelily branku! Obránce ANDREJ VOJTELA vystihl rozehrávku Budějovic a nenápadnou střelou zaskočil Vokůrku. Bez asistence.

06:28
    Domácí jdou opět do vedení. Pravé křídlo LUKÁŠ MATYS napravil to, co nedal jeho spoluhráč Tomáš Vochozka, a vrátil svému týmu vedení. Asistence: Jakub Káník.

07:44
    Domácímu celku se opět nedaří rozehrát a dostat se ven ze své třetiny.

08:31
    Střelecký pokus Tomáše Fabiánka skončil v lapačce Pavla Vokůrky.

09:19
    Vyhození na modré čáře Daniel Dudáček nezachytil, a tak domácí musí rozjet svou další útočnou akci až od Vokůrky.

10:15
    Lukáš Matys se proháčkoval až na dostřel hostující branky, chtěl přihrát Tomáši Vochozkovi, ale ten byl dobře pokryt hostujícími beky.

10:50
    Domácí si zahrají první přesilovku. Andrej Vojtela (LET) vyloučen na dvě minuty za krosček.

11:37
    Kapitán hostů Danov vysvobodil svůj celek vyhozením přes všechny čáry.

12:29
    Libovou přihrávku přes celou třetinu předvedl Tomáš Vochozka a DANIEL DUDÁČEK svou šancí nepohrdl. Asistence: Tomáš Vochozka, Jáchym Kondelík.

12:42
    TOMÁŠ VOCHOZKA si dnes připisuje třetí bod a svou první branku. Tečovanou střelou vyhnal Vlase z branky. Asistence: Jáchym Kondelík.

12:42
    U hostů přichází zmiňovaná výměna brankáře. Za Vlase nastupuje Václav Mokrý.

14:07
    Icing Budějovic.

14:50
    Kocík ani nadvakrát nepřekonal Vokůrku.

15:15
    Velmi dobrý zákrok předvedl střídající Mokrý po rychlé střele od Rolínka. Buly po jeho levici.

16:09
    V minulém utkání vstřelil Jakub Káník hattrick, tentokrát golfovým úderem nepřekonal Mokrého.

18:20
    V rohu kluziště se vzájemně pošťuchovali Danov s Doktoirem. Sudí byl benevolentní a ani jednoho nevyloučil.

20:00

Zatím jsou hosté z Prahy bezzubí. Domácí zaslouženě vedou a vypadá to, že si v poklidu dokráčí pro tři body.

20:01

20:34
    Kašper zapomněl kotouč za sebou, dobře ho doplnil Kaisler, ale ke střele se ani jeden z nich nepropracoval.

21:40
    Přihrávka přes celé pásmo od Lukáše Kučery byla nepřesná a zhatila Letcům dobrou příležitost.

22:37
    Tomáš Vochozka (CEB) vyloučen za napadení. Letci budou mít příležitost korigovat stav utkání.

22:58
    Klusáček odpaluje kotouč přes celé kluziště.

24:04
    V oslabení se do brejku hnali Kondelík s Matysem, střela druhého jmenovaného prosvištěla těsně nad.

24:37
    Vochozka se vrací z trestné lavice.

25:18
    Jiří Egert se probíjel před Mokrého, ten se ale skokem pro kotouč dostal před něj.

26:01
    Martin Kašper byl tvrdě atakován do oblasti levého kolene a jen těžko se z ledu zvedá.

26:27
    Filip Macek (LET) potrestán na dvě minuty za držení protihráče. V signalizované výhodě měli dobrou příležitost Kondelík s Kaislerem.

26:59
    V oslabení unikl kapitán Dominik Danov, jeho bekhendovým blafák skončil nad břevnem Vokůrky!

28:19
    Daniel Dudáček se mohl podruhé zapsat do brankových statistik, z bezprostřední blízkosti nevyzrál na dobře postaveného Mokrého.

28:27
    Hosté jsou kompletní.

30:23
    Mackovu přihrávku nikdo nezkrotil, a tak se píská zakázané uvolnění.

31:12
    Stanislav Dosek střelou od modré vyprášil Mokrého pravý beton.

31:48
    Filip Macek (LET) usedá na trestnou lavici za podražení.

32:27
    Matys přebruslil Vojtelu a získal pro svůj celek puk i pásmo.

33:48
    Jihočeši z přesilovky nic nevytěžili a na led naskakuje Filip Macek.

34:09
    Opět z brejku zahrozil hostující kapitán. Střelou vedle jenom protáhl Vokůrku.

36:24
    Doskova sražená střela končí v ochranné síti.

37:27
    Bude se vhazovat před Mokrým. Kondelík svou střelou nezamířil přesně.

38:08
    Po delší době na ledě znovu vidíme dvojku Vaculík – Egert. Na vině je zranění Martina Kašpera, který od inkriminovaného momentu na ledě nebyl.

39:19
    Doktora střela po ledě byl ztečována do horních pater Mokrého svatyně. Branku jsme ale neviděli, poněvadž Mokrý dobře zasáhl.

39:52
    Antoš (LET) vyloučen za faul loktem.

40:00

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, domácí si hlídají stav utkání.

40:01

40:01
    Domácí pokračují v početní výhodě.

41:04
    Sporný ofsajd zapískal sudí Šperl proti domácímu týmu.

41:52

42:22
    Slabá střela od Kryštofa Bouřila nezaskočila Vokůrku.

43:33
    Jiří Egert odevzdal kotouč a míří střídat. V následné šanci Kašper nepřelstil Mokrého.

44:34
    Přes celé kluziště se dostal domácí kapitán, bekhendovým zakončením jenom prověřil pozornost zatím nepřekonaného Mokrého.

45:23
    Jakub Káník v brankovišti. Domácí jsou vykázáni z pásma.

46:28
    Michal Silný (CEB) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

47:36
    Káník s Kaislerem zahrozili v oslabení, na druhé straně chytil střelu od modré Vokůrka.

48:28
    Silný na ledě. Pokračuje se 5/5

49:01
    Mokrý je zatím ve velmi dobrém rozmaru. Dnes ještě neinkasoval a v poklidu si poradil i s nepříjemnou střelou od Kondelíka.

50:18
    Vochozka prodloužil do útočného pásma, kde číhali jen dobře postavení obránci Letců.

51:37
    Kondelík vybojoval kotouč pro Michala Silného, který jenom nastřelil beton Mokrého!

53:00
    Nádhernou branku vstřelil Jakub Káník! Prokličkoval celou útočnou třetinou a bekhendem vymetl pravý růžek Mokrého branky. Bez asistence.

53:43
    Puk poskakoval za zády Vokůrky, ten se ale rychle otočil a touš měl pod svými zády.

54:58
    Vokůrka nadělal problémy svou rozehrávkou Hromadovi, ten vše řešil odstřelením puku ven z obranné třetiny.

56:46
    Kašperova přihrávka neprošla na Kaislera. Utkání se v poklidu dohrává.

58:25
    Lukáš Kučera napřáhl mezi kruhy a těsně minul pravou tyč.

59:42
    Vojtěch Doktor (CEB) vyloučen za podražení.

60:00

Domácí zaslouženě vyhráli a získali tři body. (19:00:53)

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 2. Kondelík (Vochozka), 7. Matys (Káník), 13. Dudáček (Vochozka, Kondelík), 13. Vochozka (Kondelík), 53. Káník – 6. Vojtela

HC Motor České Budějovice: Vokůrka (Ovsjannikov) – Klusáček, Dosek, Novák, Dudáček, Hromada, Doktor – Silný, Matys, Rolínek, Stauber, Egert, Káník, Vaculík, Kašper, Kaisler, Kondelík "C", Vochozka.
    HC Letci Letňany: Vlas (13.Mokrý) – Vojtela, Straka, Macek, Antoš, Gebell, Lytvynov – Sklenář, Bouřil, Ducha, Fabiánek, Nedorost, Štěbeták, Danov, Kučera, Kocík.

Rozhodčí: Šperl – Mareš, Němec