Sparta – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 7:3 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 4:5 (po pr.) | Slavia – Olomouc 3:2 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
HC Litvínov
Pondělí 01.12.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

57:16
    Další vyloučený na straně domácích, ale i hostů. Oba hráči si odsedí dvě minuty a k vidění bude hra 4 na 4.

52:49
    35 vteřin bude hrát Zlín ve třech. Dvě minuty si jde odpykat domácí Zbořil za hákování.

51:24
    Hosté budou hráč přesilovku. Na trestnou putuje Bumbál, který odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

34:23
    Máme tady vyloučení. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí domácí Jakub Kužílek.

22:25
    Vyloučení na straně Zlína. Dvě minuty si na trestné posedí Sirota, který se provinil hákováním.

13:33
    Opět se vylučuje. Hru pět na pět téměř nevidíme. Tentokrát si dvě minuty odsedí domácí Hladiš za vysokou hůl.

11:32
    Berani si zahrají 18 vteřin přesilovku 5 na 3. Za hákování putuje na trestnou litvínovský hráč.

09:48
    Skočila přesilovka Litvínova a další nyní čeká ševce. Dvě minuty za háková obdržel dvě minuty Ujfaluši.

07:34
    Po skrumáží před brankou Sroky a šanci Zlína tu máme vyloučení. Domácí Hrazdíra si odsedí dvě minuty za hákování. Uvidíme tak hru 4 na 4.

05:57
    Vyloučení také na straně hostí. Za hákování si odsedí trest Josef Střibrný.

03:20
    Dalajka si odpyká dvě minuty za sekání. Uvidíme tak první přesilovku zápasu a tu bude mít Litvínov.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 12. Hlaváč (Hrazdira), 19. Dalajka (Hladiš, Andrýsek), 20. Hrazdira (Zbořil), 22. Werbik (Gago, Pavlůsek), 39. Gago (Werbik) – 5. Střibrný (Štěpka), 47. Střibrný (Válek, Cvrk)

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Zbořil, Kužílek, Žabčík, Stuchlík, Sirota, Andrýsek, Talán – Hořanský, Hlavač, Gago, Haničinec, Dalajka, Pavlůsek, Werbik, Bumbál, Hladiš, Hrazdira.
    HC Litvínov: Sroka (Sklíba) – Moravec, Baránek, Šesták, Fučík, Cvrk, Sklenička, Vostárek, Šefl – Kučera, Čapek, Weitz, Střibrný, Sládek, Ujfaluši, Sýkora, Válek, Štěpka.

Rozhodčí: Netopil – Bláha, Goňa