Sparta – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 7:3 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 4:5 (po pr.) | Slavia – Olomouc 3:2 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
HC Litvínov
Pondělí 01.12.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

57:16
    Další vyloučený na straně domácích, ale i hostů. Oba hráči si odsedí dvě minuty a k vidění bude hra 4 na 4.

52:49
    35 vteřin bude hrát Zlín ve třech. Dvě minuty si jde odpykat domácí Zbořil za hákování.

51:24
    Hosté budou hráč přesilovku. Na trestnou putuje Bumbál, který odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

46:03
    Litvínov právě vstřelil branku!
    JOSEF STŘIBRNÝ předvedl parádní individuální akci, která by se neztratila ale ve hře o Zlatou helmu. Na modré našlápl, předjel obránce, prosmýkl se až k bráně a mezi betony Halody poslal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Válek, David Cvrk.

42:58
    Kučera zůstal za obranou Zlína a ze strany se řítil na Halodu. Zvolil tvrdou středu golfákem, ale trefil jen boční síť zlínské klece.

38:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Závěr je opět v režii domácích. Werbik zabojoval za brankou, poslal nahrávku mezi kruhy, Sroka se nestihl ani vzpamatovat a do odkryté klece zakončil přesně MICHAL GAGO. Asistence: Nicolas Werbik.

34:23
    Máme tady vyloučení. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí domácí Jakub Kužílek.

22:25
    Vyloučení na straně Zlína. Dvě minuty si na trestné posedí Sirota, který se provinil hákováním.

21:43
    Zlín právě vstřelil branku! Následná akce domácích už končí gólem. NICOLAS WERBIK napálil puk na Sroku a tomu prošel puk výstrojí až do sítě. Asistence: Michal Gago, Tomáš Pavlůsek.

19:14
    To je snový závěr třetiny domácího týmu. Po buly se ke střele z vrcholu kruhu dostal Zbořil. Jeho pokus Sroka jen vyrazil před sebe a jako první se k dorážce dostal DAVID HRAZDIRA, jenž dopravil puk do odkryté sítě. Asistence: Mikuláš Zbořil.

18:23
    PATRIK DALAJKA vyhrál souboj za brankou, prosmýkl se až před bránu a poměrně z úhlu propálil Sroku k bližší tyči. Tady litvínovský gólman možná nemá úplně čisté svědomí. Asistence: Dominik Hladiš, Jan Andrýsek.

15:29
    Ujfaluši byl úplně sám mezi kruhy. Zamířil, ale tváří v tvář Halodovi poslal puk těsně nad břevno. Litvínovský útočník se pak chytal za hlavu a nemohl uvěřit tomu, co nedal.

13:33
    Opět se vylučuje. Hru pět na pět téměř nevidíme. Tentokrát si dvě minuty odsedí domácí Hladiš za vysokou hůl.

11:49
    Je vyrovnáno. Přesilovka pět na tři využita sice nebyla, ale hned po jejím skončení se domácí prosazují. Zmatků před brankou Sroky, kde se puk motal kolem brankoviště využil MICHAL HLAVÁČ, který uklidil kotouč do sítě. Asistence: David Hrazdira.

11:32
    Berani si zahrají 18 vteřin přesilovku 5 na 3. Za hákování putuje na trestnou litvínovský hráč.

09:48
    Skočila přesilovka Litvínova a další nyní čeká ševce. Dvě minuty za háková obdržel dvě minuty Ujfaluši.

07:55
    Čapek se dostal za obranu a jel sám na Halodu. Zvolil střelu mezi betony, ovšem zlínský brankář byl připraven a zachránil tak svůj tým od inkasované branky.

07:34
    Po skrumáží před brankou Sroky a šanci Zlína tu máme vyloučení. Domácí Hrazdíra si odsedí dvě minuty za hákování. Uvidíme tak hru 4 na 4.

05:57
    Vyloučení také na straně hostí. Za hákování si odsedí trest Josef Střibrný.

04:59
    Přesilovka využita. Litvínov sehrál povedenou kombinace, na jejímž konci byl u branky nikým nehlídaný JOSEF STŘIBRNÝ, který poslal puk za záda Halody. Ten se jen marně natahoval. Asistence: Dominik Štěpka.

03:20
    Dalajka si odpyká dvě minuty za sekání. Uvidíme tak první přesilovku zápasu a tu bude mít Litvínov.

03:16
    Weitz se dostal k dorážce z kruhu, ale až Haloda ležel na ledě, nedokázal dostat puk za jeho záda.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 12. Hlaváč (Hrazdira), 19. Dalajka (Hladiš, Andrýsek), 20. Hrazdira (Zbořil), 22. Werbik (Gago, Pavlůsek), 39. Gago (Werbik) – 5. Střibrný (Štěpka), 47. Střibrný (Válek, Cvrk)

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Zbořil, Kužílek, Žabčík, Stuchlík, Sirota, Andrýsek, Talán – Hořanský, Hlavač, Gago, Haničinec, Dalajka, Pavlůsek, Werbik, Bumbál, Hladiš, Hrazdira.
    HC Litvínov: Sroka (Sklíba) – Moravec, Baránek, Šesták, Fučík, Cvrk, Sklenička, Vostárek, Šefl – Kučera, Čapek, Weitz, Střibrný, Sládek, Ujfaluši, Sýkora, Válek, Štěpka.

Rozhodčí: Netopil – Bláha, Goňa