NY Islanders – Ottawa 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 1:0 (kon.) | Washington – Vancouver 3:4 (kon.)
Carolina – Nashville 2:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Dallas 5:3 (kon.)
Detroit – Florida 3:4 (kon.) | Calgary – Arizona 5:2 (kon.) | San Jose – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles – Boston 2:0 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Nashville Predators
Středa 03.12.2014, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Ward přerušuje hru, ale nastává kritická situace pro Hurikány, na trestnou lavici odchází Riley Nash za podražení.

47:38
    Opět se vylučuje, za hákování odchází na trestnou lavici hostující Mike Ribeiro a domácím se tak nabízí druhá přesilová hra v této třetině.

42:09
    Poprvé se v zápase vylučuje, Mike Fisher za podražení, přesilová hra pro Carolinu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Skinner (Nestrašil, Liles), 41. Rask (Skinner) – 56. Ribeiro (Josi)

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Sekera, Liles, Gleason, Hainsey, Jordán – Tlustý, E. Staal, Lindholm – Gerbe, Nash, Sjomin – Skinner, Rask, Nestrašil – Boychuk, McClement, Dwyer
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Jarnkrok, C. Smith – Cullen, Fisher, O. Jokinen – Nystrom, Gaustad, Beck

Rozhodčí: Pochmara, L'Ecuyer – Wheler, Sharrers