Chabarovsk – Nižněkamsk 0:2 (kon.) | Vladivostok – Toljatti 3:0 (kon.) | Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | Minsk – Ufa 4:0 (kon.)
Záhřeb – Barys 3:5 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)

Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Po poradě s videorozhodčím je nakonec branka uznáná. Jejím autorem je NIKITA GUSEV, který se prosadil po individuální akci přesnou střelou zápěstím. Bez asistence.

Hosté dostali kotouč do branky, ale rozhodčí se ještě jede poradit s videorozhodčím.

39:38
    Hosté špatně střídali a dostávají tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

31:09
    Turukin dostává dvě minuty za držení hole a hosté budou mít výhodu další přesilové hry.

21:46
    Domácím zatím začátek třetiny nevychází dle představ. Navíc teď budou hrat oslabeni po falu Bělochvostikova.

16:02
    Jenže teď přichází šance i pro hosty. Kamalov dostává dvouminutový trest za hákování.

01:14
    Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Magogin s menším trestem za hákování.