Přerov – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 7:2 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Kobra – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.)
Trutnov – Nymburk 5:6 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 3:4 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Bílina 6:8 (kon.)
Mor. Budějovice – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 2:4 (kon.) | Kolín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
HC Kobra Praha
5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 17.12.2014, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno! Zápas předčasně ukončen kvůli rozbitému sklu. Výsledek zůstává stejný 5:1. V utkání měli převahu domácí, kteří si za celou hru vytvořili více šancí a hosty pustili k puku jen příležitostně. Vítězí tak zaslouženě a upevňuje si první příčku.

Ani jednomu mužstvu se však od druhé třetiny nedařily přesilové hry. Kobra využila jednu z pěti šancí, Pelhřimov měl šanci čtyři, žádnou nevyužil.

To je ode mě pro dnešek vše, u příštího zápasu na počtenou. (20:02:26)

Pokračovat se už nebude, rozhodčí po dohodě s trenéry se rozhodli ukončit předčasně z technických důvodů zápas.

44:03

44:03
    Sklo se bude opravovat 15-20 minut, do té doby je hra přerušena.

44:03
    Hra přerušena! Po nárazu u mantinelu se vysypalo sklo v rohu hřiště.

43:56
    Puk se odrazil od stropu mimo led, vhazování před Bílkem. Využijí pelhřimovští výhodu?

43:21

42:55
    Počet hráčů se znovu srovnává, na trestné Šteiner za hákování.

42:45
    Kučera dobruslil puk, nebude tak zakázané uvolnění.

41:55
    Zatím se domácí drží v útočném pásmu, ale moc šancí stále nemají.

41:21
    Za hákování jde na trestnou Mečiar. Další šance pro Kobru.

40:45
    Puk po střele tečován do stropu, vhazuje se před domácím brankářem.

40:01

Dvě třetiny zápasu už jsou za námi. V té druhé padla pouze polovina gólů jako v první, oba však skončily za Vajnerovými zády. K vidění nebylo tolik velkých akcí, místo toho se celkem pětkrát vylučovalo. Ani jeden celek se však nedokázal ve výhodě prosadit, ba naopak, spíš se jak hosté tak domácí trápili. Ke konci byla hra hodně rozkouskovaná, offside a zakázané uvolnění střídalo přerušení brankářem po střele.

Uvidíme, co nám přinese poslední třetina, která začne přibližně v 19:34.

40:00

39:40
    Kobra právě vstřelila branku!
    Krásná akce! Novák projel sám až před brankáře, jeho pokus ale ještě neprošel. Hned se ale dostal znovu k puku, z rohu přihrál Slaninovi, který puk usměrnil na PAVLA MALÉHO.
    Asistence: Michal Slanina, Dominik Novák.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny, hlášení následováno zakázaným uvolněním. Další vhazování, tentokrát před Vajnerem.

37:58
    Hra je hodně rozkouskovaná, další vhazování před Bílkem vyhráli Medvědi.

37:32
    Tentokrát vhazování na druhé straně po útoku domácích.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 5. Borovanský (Kocman), 8. Švaříček (Kučera), 16. Kalla (Borovanský, Verbík), 24. Strnad (Švaříček), 40. Malý (Slanina, Novák) – 12. Votápek (Mečiar)

HC Kobra Praha: Bílek (Zapletal) – Evan, Růžička, Šteiner, Verbík, Cafourek, Švaříček, Ton (A) – Kučera, Čurda, Pohl, Slanina, Borovanský, Novák, Malý, Paris, Půlpán, Kocman (C), Kalla, Strnad
    Trenér: Miloslav Šeba

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Vajner (Čekal) – Kasalý, Mečiar, Zadražil, Tolkner, Rašner – Kopic, Votápek (A), Beneš, Třetina, Hadrava, Kubát (C), Vysloužil, Kasalý, Kadlec
    Trenér: Ivan Padělek

Rozhodčí: Hlinka – Štětina, Doležal