Spišská N. Ves – Prešov 5:1 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 8:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Topoľčany 3:5 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
PHK Prešov
sk Středa 17.12.2014, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:01:58)

57:56
    Smotrilova delovka a Riečického pravý betón.

57:33
    Kokyho delovka a pohotový Riečický.

57:00
    Prešovčania stále a stále útočia, pália na Trenčana. Hostia si užívajú hokej, nepozerajú na to aký je stav a hrajú vyrovnanú partiu. Na domácej strane vidno skúsenosť a hokejovejší výraz, no Prešovčania od prvej po poslednú minútu chcú hrať hokej.

56:25
    Chovan netrafil dobre puk, inak by už skončil v sieti.

54:53
    Pekarčík dobre clonil pred Trenčanom, ale puk v jeho sieti neskončil.

53:32
    Minúty do záveru zápasu pribúdajú, ale Prešovčania stále útočia, snažia sa hrať viac dopredu, ako len brániť a Trenčan teraz dvakrát zasahoval po nebezpečných strelách.

51:15
    Smotrila číhal dobre pred bránou a takmer strelil šiesty gól Spišiakov.

48:44
    Pekarčík na dvakrát ponúkol spoluhráčom gólovú prihrávku, ale nikto sa nepodujal streliť gól.

47:34
    Po dlhšom čase si siahol na puk aj Trenčan, predtým ho v 44. minúte len ťahal zo siete, ale celkovo dnes veľa práce nemá.

44:56
    Vylúčený domáci hráč Ihnaťo.

44:19
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gólová lahôdka pre divákov. Richard SMOTRILA zúžikoval parádnu prihrávku Vaic. Asistencie: Vaic, Findura.

43:43
    Prešov dáva gól! V jednoduchosti je krása. Jozef TOMČÁK dostal od Korytka puk ako na podnose a poľahky strelil prvý gól Prešova. Asistencie: Korytko, Matejka.

42:33
    Klinga ušiel v presilovke prešovskej obrane, no ani on svoj úniku nezakončil gólovo.