Motor ČB – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 4:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:2 (kon.) | Třebíč – Most 7:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 20.12.2014, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Stadion nakonec ve velmi vyrovnaném utkání vítězí nad rivaly z Ústí nad Labem. O branky Stadionu se postarali David Švagrovský a kapitán týmu Martin Novák. Na druhé straně se prosadil jediný střelec Vít Budínský. (19:26:43)

60:00

59:29
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Míka vyhodil kotouč, pro který si dojel MARTIN NOVÁK a zavěsil do odkryté sítě. Asistence: Radek Míka.

58:48
    Tlak Ústí přerušilo odpískání postavení "útočícího hráče v brankovišti".

58:17
    Teď to budou krušné chvilky pro Stadion. Slovan hraje se šesti hráči v poli!

58:17
    Oddechový čas pro hosty.

58:17
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává David Švagrovský.

56:52
    Baránek překvapil asi všechny v Kalich Areně. Dal totiž malou domů Volkemu, který měl plné ruce práce s tím aby kotouč zkrotil. Avšak vše zachránil, i těch pár dorážek.

55:08
    Roubík vybruslil z rohu, vypálil, ale Přikryl je stále připravený. Dokonce se ještě stihl přesunou k druhé tyči, kam se pokoušel zasunout Rod.

54:08
    Brož pálil z první, ale Přikryl s přehledem vyrazil kotouč do bezpečí.

53:25
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Vítězslav Bílek.

52:55
    Stadion je kompletní.

51:50
    Vedoucí týmů připisují Přikrylovi další čárky v kolonce zásahů, ale jsou to střely, které vidí, což by ho nemělo ohrozit.

50:55
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za držení dostává Jiří Rys.

50:43
    Kalla se dostal k odraženému puku po střele D. Bílka, ale nezakončil přesně.

49:26
    Další promarněná přesilovka na straně Litoměřic. Téměř v kuse hráli dvě přesilové hry, ale ani to jim nepomohlo ke vstřelení další branky.

47:26
    Vyloučení hostí. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Vít Budínský.

47:12
    Zakázané uvolnění Slovanu.

46:03
    Slovan hraje v pěti.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 33. Švagrovský (Novák, Míka), 38. Švagrovský (Ondráček, Šulc), 60. Novák (Míka) – 9. Budínský (Volke)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Michajlov) – Šulc, D. Bílek, Míka, Plášil, Špelda, Kolář, Mikliš – V. Bílek, Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Ondráček – Dvořáček, Volek, Procházka – Schwamberger, Z. Doležal, Černoch.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Rod – Budínský, Kloz, Merta – Suchan, Baránek, Vávra – Kuchynka.

Rozhodčí: Horinek – Štofa, Beneš.