Fanklub HC Sparta Praha – HC Sharks Most 1:4 (kon.) | HC CHEZA Litvínov – Fan Club HC Pardubice 6:1 (kon.) | Fanklub Lev Praha – Fan Club Karlovy Vary 3:1 (kon.)
AHC Phantoms Chomutov – HC CHEZA Litvínov 6:2 (kon.) | Hradečtí Lvi – HC Pilsfans 2009 2:1 (kon.) | Fan Club HC Pardubice – Fanklub Lev Praha 0:5 (kon.)
Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub HC Sparta Praha 3:0 (kon.) | AHC Phantoms Chomutov – Fan Club Karlovy Vary 9:1 (kon.) | HC Sharks Most – Hradečtí Lvi 5:1 (kon.)
HC CHEZA Litvínov – Fanklub Lev Praha 3:1 (kon.) | Fan Klub HC Kometa Brno – HC Pilsfans 2009 1:3 (kon.) | Fan Club Karlovy Vary – Fan Club HC Pardubice 6:1 (kon.)
Fanklub Lev Praha – AHC Phantoms Chomutov 3:4 (kon.) | Fanklub HC Sparta Praha – Hradečtí Lvi 3:4 (kon.) | HC Pilsfans 2009 – HC Sharks Most 1:5 (kon.)
Hradečtí Lvi – Fan Klub HC Kometa Brno 1:8 (kon.)
Hradečtí Lvi
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Pilsfans 2009
Sobota 20.12.2014, 11:00 • SD ARÉNA • Turnaj fanoušků

Hradec díky dvěma brankám v rozmezí tří minut vyhrává 2:1. Plzeň byla horším celkem. Další zápas skupiny A začne za 15 minut. (11:47:48)

39:57
    Poslední střela naděje z hokejky Korvase končí na hrudi Karase. Hradec vítězí.