Opava – Přerov 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – SK Karviná 7:2 (kon.)
Nový Jičín – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 3:5 (kon.) | Klášterec nO – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nymburk – Kobra 3:10 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 1:3 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 9:6 (kon.) | Pelhřimov – Děčín 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 6:2 (kon.)
Tábor – Kolín 8:0 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
HC Děčín
Sobota 20.12.2014, 18:00 • Pelhřimov • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Obraz hry se již ve třetí třetině příliš nezměnil, hosté se ubránili pelhřimovskému náporu, v hlavní roli byl děčínský brankář Lavinger. S tímto konstatováním se s Vámi dnes loučím, všem fanouškům pelhřimovského hokeje, hráčům, i funkcionářům klubu tímto přeji krásné Vánoce, bohatou nadílku a v roce 2015 hodně zdraví, štěstí a osobní spokojenosti. Zase někdy napočtenou (20:13:41)

60:00

Ne, ne a zase ne. Beneš střílí mezi betony, ale Lavinger kryje.

59:10
    Filip Beneš si v nájezdu vykoledoval faul, trestné střílení.

58:25
    Zámek...

58:18
    Dvě minuty pro Petra Votápka za sekání. Vajner zpět v brance.

58:05
    Hosté se osvobozují od domácího tlaku.

Vajner na střídačce.

57:37
    Čas utíká a akcie Ledních Medvědů v tomto zápasu klesají...oddechový čas pro domácí tým.

57:01
    Kopic pálí, Lavingerova lapačka zasahuje.

56:15
    Děčín se brání dalším pelhřimovským výpadům, ale je vidět, že dnes to domácím v útoku prostě nejde.

55:21
    Nahození Oliveriuse kryje Vajner.

54:40
    Kubát pálí od modré, ale jeho rána je tečovaná mimo branku.

54:29
    Ledním Medvědům chybí klid v rozehrávce.

53:44
    Hosté se již nikam viditelně neženou, Bezděkovi vypršel osobní trest.

52:23
    Už několikátý souboj Martin Hadrava-Lavinger, opět vítězí hostující brankář.

51:16
    Hosté v plném počtu. Ve stejném čase tvrdě pálí Hašek do Vajnera.

50:45
    Děčín vyhazuje.

49:44
    Třetina má velkou šanci, ale hostující branka je dnes zřejmě zakletá.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 22. F.Kasalý (Hadrava, Kubát) – 7. Kment (Vorláb), 11. Hašek (Kment, Vorláb), 12. Faigl

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Adam, Kasalý D., Mečiar, Rašner, Srdínko, Kasalý F., Tolkner, Kubát, Třetina, Vysloužil, Votápek, Beneš, Kopic, Hadrava Martin, Kadlec
    HC Děčín: Lavinger (Sticha) – Filipovský, Vaněk, Kaltenböck, Hříbal, Málek, Molnár, Klement, Hašek, Vorláb, Kment, Faigl, Oliverius, Fojt, Chovanec, Bezpalec, Strnad

Rozhodčí: Mgr. Pokorný – Bc. Polák, Rampír