New Jersey – Tampa 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Anaheim 6:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 1:2 (kon.)
Winnipeg – Boston 2:1 (kon.) | Calgary – Dallas 1:2 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)

Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:17
    David Krejčí (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:33 Michael Frolík (WPG) 0+0, 1 střel, čas na ledě 18:03
    Ondřej Pavelec (WPG) – do utkání nenastoupil (04:39:13)

Tak nakonec máme dobojováno! Winnipeg to dokázal a poráží Boston poměrem 2:1. Vítěznou branku vstřelil pár vteřin před koncem druhé periody Byfuglien.

60:00

59:29
    Domácí už doslova melou z posledního, hosté ale nejsou schopni se prosadit.

59:09
    Nyní se navíc sami vyhnali z útočného pásma nepřesnou přihrávkou.

58:49
    Bruins jsou stále v útočném pásmu, zatím ale nestřílí.

58:25
    Rask odjíždí na střídačku, hosté to zkusí v šesti!

58:03
    Do konce zbývají dvě minuty a domácí jsou v útočném pásmu, dělají to velmi dobře.

57:29
    Byfuglien byl seknut přes ruce, rozhodčí ale vylučovat v tuto chvíli už moc nechce.

57:02
    Nyní to Jets zkoušeli i směrem kupředu, avšak ani u nich nešlo o čistou akci, ani oni se neubránili ofsajdu.

56:49
    Bruins se snažili usadit v útočném pásmu, avšak hosté velmi dobře brání modrou čáru.

56:18
    Lucic zavezl kotouč do útočného pásma, tečovaný kotouč skončil mimo hrací plochu.

56:08
    Domácí velmi dobře napadají, Boston se nemá jak dostat z obranného pásma.

55:37
    Teď to ještě nebude, bylo mu odpískáno zakázané uvolnění.

55:09
    Do konce zápasu už nám zbývá necelých pět minut, Boston stále ztrácí jednu branku. Uvidíme, zda-li to dokáže.

54:17
    Hamilton se pozapomněl v útočném pásmu, a tak je Bostonu odpískán ofsajd.

53:32
    A další lehké vyhození z obranného pásma tak, aby se nemohlo pískat zakázané uvolnění.

52:52
    Hosté opět začínají tlačit, domácí se osvobozují pouze obloučky do středního pásma.

51:57
    Střely na branku: 26 – 26

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 4. Kane (Clitsome, Harrison), 40. Byfuglien (Scheifele, Wheeler) – 25. Krug (Kelly, Soderberg)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Chiarot, Byfuglien, Harrison, Clitsome, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Frolík – Kane, Lowry, Halischuk – Thorburn, Slater, Peluso.
    Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára, Hamilton, Seidenberg, Trotman, Krug, Miller – Lucic, Krejčí, Griffith – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Soderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Cunningham