Úterý 06.01.2015, 08:05 • Fetisov hall • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (10:19:59)

Československá stopa:

Jan KOLÁŘ (VLD) 1+0 1 střela, čas na ledě 21:35

Michel MIKLÍK (CHA) 0+0 1 střela, čas na ledě 18:15

Marcel HAŠČÁK (CHA) 0+0 1 střela, čas na ledě 18:17

Utkání končí po jednoznačném průběhu vítězstvím domácího týmu. Amur se vzchopil po gólu na 2:4, ale poté domácí přidali další dva góly a bylo po zápase. Admiral získává povinné body, Amur potvrdil pozici nejhoršího klubu celé ligy.

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Ale z této akce nic nebude, obrana Admiralu zachytila pas Orlova.

58:36
    Amur v útočném pásmu, Orlov drží puk za brankou.
    Michajl FISENKO - 6:3

57:46
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Překvapivý gól hostů, MICHAJL FISENKO nastřelil puk zezadu na branku a zřejmě bránící hráč Admiralu si ho srazil do branky. Asistence: Dmitrij Tarasov a Jevgenij Kurbatov.

57:37
    Osipov odchází na trestnou lavici, přesilová hra Amuru.

56:54
    Zakázané uvolnění Amuru, vhazování po pravici Pečurského.

55:47
    Amur v útočném pásmu, ale akce končí soubojem u mantinelu.

54:10
    Admiral si tak dnes připíše body za "povinné" vítězství, Wandell se snaží znovu z pravé strany "nachytat" Pečurského, ten ale vyráží jeho střelu.

53:54
    Domácí také střídají brankáře, Proskurjakova nahradí Nalimov, těžko říci, co je důvodem.
    Niclas BERGFORS - 6:2

53:47
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Pečurskij propustil střelu NICLASE BERGFORSE, puk se doslova "došoural" do branky, také Bergfors se prosazuje střelou z pravé strany, puk prošel mezi betony Pečurského. Asistence: Richard Gynge a Ilja Zubov.
    Tom WANDELL - 5:2

52:38
    Možná rozhodující gól zápasu, kterým Admiral definitivně "zlomil" odpor soupeře, TOM WANDELL se prosazuje střelou z pravé strany, obrana Amuru "zaspala" při jeho bránění. Asistence: Enver Lisin a Konstantin Makarov.

51:27
    Orlov neohroženě bojuje v útočném pásmu s přesilou bránících hráčů Admiralu, nasazení hráčů Amuru je o poznání jiné, než v dosavadním průběhu zápasu.

50:00
    Poslední desetiminutovka třetí třetiny, pohledná akce Lisina, který ale nepřesně přihrál Wandellovi, jenž se tak nemohl dostat do zakončení před brankou Amuru.

49:25
    Buly vyhrávají domácí a Bergfors zkouší pozornost Pečurského střelou z levé strany, gólman Amuru v pohodě chytá a hned rozehrává.

49:09
    Hra přerušena, zakázané uvolnění Vladivostoku, hra se stěhuje zpět před Proskurjakova.

48:06
    Hosté nahazují puk do útočného pásma a domácí mají menší problémy s rozehrávkou, nakonec oba týmy střídají, Denis Kuzmin vyčkává za svou brankou.

47:18
    Lisin mohl uklidnit své spoluhráče, ale jeho pokus z pravé strany dokázal Pečurskij chytit. Hra přerušena, následuje komerční přestávka.

46:13
    Že by nás ještě čekal dramatický závěr zápasu? Prohrávat o dva góly, to není tak nepřekonatelné, zvlášť, podaří-li se hostům brzy snížit na 3:4.
    Dmitrij LUGIN - 4:2

45:32
    DMITRIJ LUGIN se prosadil na brankovišti díky svému důrazu, ani bránící Gorošanskij nezabránil jeho zakončení v leže, kdy špičkou hokejky nakonec zasunul podél Proskurjakova puk do branky. Asistence: Dmitrij Tarasov.

44:53
    Proskurjakov chytá střelu Safronova od modré a přerušuje hru.

44:16
    Poklidné tempo má zatím třetí třetina, hosté nahazují puk do útočného pásma.

43:05
    Pečurskij se nyní blýskl při nájezdu Sigarjova, kterému lapil střelu do lapačky.

42:49
    Ofsajd Admiralu, vhazování ve středním pásmu.

41:45
    Oba týmy střídají, Rjazancev rozehrává zpoza branky Amuru.

41:19
    Přihrávka Lisina z levé strany neprošla před branku a obránce Amuru vyhazuje puk ze třetiny.

40:59
    Puk za brankou Amuru, domácí získávají útočné pásmo.

40:01

Další třetina začne přibližně v 9:44.

I ve druhé třetině hosté dvakrát inkasovali, ovšem dokázali i sami skórovat, po čtyřiceti minutách tak nejhorší tým KHL prohrává ve Vladivostoku 1:4 a tento zápas si tak hosté mohou "odškrtnout" jako prohraný. Těžko si představit změnu v herním projevu Amuru takovou, aby hosté v průběhu poslední třetiny nastříleli alespoň tři góly a vynutili si tak prodloužení.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:20
    Odvážný průnik Lisina, který se prosadil i mezi dvojicí obránců Amuru a nakonec se dostal i před Pečurského, kterého ale nedokázal překonat.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:40
    Zásah střídačky Amuru, rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat ve středním pásmu.

37:38
    Nahozený puk do třetiny Amuru, ale tam hrají pouze hosté, ti si však počínají úplně stejně, po nahození puku o něho přicházejí.

37:24
    Domácí kombinují ve středním pásmu.
    Tukka MANTYLÄ - 4:1

36:35
    Přece jenom se hosté prosazují, TUKKA MANTYLÄ se několikrát dostal ke střele od modré, ujala se ale až ta poslední, přímo ze středu, kdy se Proskurjakov pouze ohlédl za rychle letícím pukem. Asistence: Dmitrij Lugin a Marcel Haščák.

36:22
    Pokračuje přesilová hra Amuru.

35:53
    Domácí jsou již ve čtyřech.

35:45
    Mantylä pálí z levé strany, ale Proskurjakov vyráží.

35:25
    Amur v útočném pásmu, dokáží se hosté prosadit při přesilovce pět na tři?

35:05
    Další vyloučení, domácí Zubov oslabuje svůj tým, hosté si tak zahrají dvojnásobnou přesilovou hru.

35:00
    Připomínám, že stále pokračuje přesilová hra Amuru.

34:26
    Hosté střídají brankáře, Borisov opustil brankoviště, nahradí ho Pečurskij.
    Arťjom ZEMČJONOK - 4:0

34:26
    ARŤJOM ZEMČJONOK se při vlastním oslabení prosazuje střelou z pravé strany, Borisov působil v brance hodně dezorientovaně a rozhodně neměl šanci gólu zabránit. Bez asistence.

33:53
    Denis Osipov dostává dvouminutový trest a hosté si tak zahrají přesilovou hru.

33:50
    Střela z levé strany zblokována, ale pozor, znovu se vylučuje.

33:25
    Amur v útočném pásmu.

32:08
    Vladislav Ušenin vyloučen, ovšem stejně, jako hostující Tarasov, pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

31:30
    Střelu Lisina Borisov "vykopl" levým betonem a puk zamířil do ochranné sítě, hra přerušena, vhazování ve třetině Amuru.

30:42
    Po přihrávce Zubova se Gynge dostává z pravé strany do zakončení, jeho pokus ale končí v lapačce Borisova.

29:32
    A Litovčenko po delší době donutil Proskurjakova k zákroku, ten jeho střelu z levé strany vyráží za branku.

29:18
    Vhazování po levici Proskurjakova, hosté vyhráli buly a zůstávají v útočném pásmu.

28:27
    Nyní to již zřejmě bude pouze otázka "o kolik", nikoliv "kdo vyhraje".
    Enver LISIN - 3:0

27:35
    Konstantin Makarov si všiml na pravé straně zcela volného ENVERA LISINA, adresoval mu přesnou přihrávku a Lisin střelou z voleje, v pokleku, trefuje odkrytou branku Amuru, Borisov se nestačil přemístit. Asistence: Konstantin Makarov.

26:29
    Admiral má i ve druhé třetině zřetelnou převahu, ale i domácím dělá problém vytvořit si nějakou šanci.

24:48
    Admiral v útočném pásmu, Wandell obkroužil branku ale pak neměl komu přihrát.

23:28
    Gólman Proskurjakov v podstatě celou dobu v klidu stojí ve vlastní brance, ani tentokrát nemusel čelit nějaké střele.

22:58
    Vladimir Loginov vyčkává za vlastní brankou na dostřídání a hosté zkusí zaútočit po pravé straně.

20:41
    Hosté nahazují puk do třetiny Admiralu, tam ale hraje Wandell.

20:01

Další třetina začne přibližně v 8:52.

Je za námi úvodní dvacetiminutovka dnešního utkání, domácí vedou 2:0 a v podstatě celou první třetinu absolutně ovládli. Amur působí hodně chaotickým dojmem, v prostoru před brankou Admiralu je naprosto neškodný.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    Jan KOLÁŘ - 2:0

19:58
    Tak ještě se mění skóre, a to dvě vteřiny před koncem třetiny, JAN KOLÁŘ napřáhl na levé straně a přesnou střelou z kruhu pro vhazování prostřelil Borisova. Asistence: Ilja Zubov a Richard Gynge.

19:31
    Ještě se vylučuje a znovu je to na straně Amuru, Ježov dostává dvouminutový trest za držení.

19:05
    Také domácí jsou již v plném počtu.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:49
    Hosté jsou již v plné sestavě, začíná jejich krátká přesilová hra.

18:05
    Ne, ze strany Amuru je to hodně pomalé, navíc hráči i dost chybují, spousta pokažených přihrávek.

17:38
    Ježov projel s pukem na holi až do útočného pásma.

17:05
    A přesilová hra Admiralu končí, Konstantin Makarov dostává dvouminutový trest za podražení.

17:05
    Hosté vyhazují puk ze třetiny.

16:49
    Ale byl tam faul Marcela Haščáka, domácí si zahrají přesilovou hru.

16:49
    Ani Bergfors nyní nevyzrál na Borisova, který teď dvakrát podržel svůj tým.

16:18
    Ilja Zubov (VLD) se nyní dostal sám do zakončení, ale nedokázal si poradit lépe, než v podstatě jen nahodit puk na gólmana Borisova.

15:49
    Jenže Amuru se nedaří, domácí mají jasnou převahu po vstřeleném gólu.

15:19
    Akce Amuru, Železňov zavezl puk do útočného pásma.

14:35
    Stejně jako nyní střelu Vladislava Ušenina, tato formace si znovu vytvořila tlak.

14:17
    Naopak, Gorškov se dostal do šance, jeho střelu Borisov vyráží.

13:59
    Ve středním pásmu se nyní srazili dva domácí hráči, ale hosté toho nedokázali využít.

12:32
    Vhazování po pravici Proskurjakova, úspěšnější domácí.
    Vladislav UŠENIN - 1:0

11:42
    Domácí se ujímají vedení, po přihrávce Gorškova pálí z voleje VLADISLAV UŠENIN, od modré, puk končí v brance. Asistence: Alexander Gorškov a Denis Kuzmin.

11:18

11:08
    Rozhodčí vykazují hru do středního pásma.

10:55
    Niclas Bergfors to zkusil individuálně, ale jeho pokus z pravé strany končí neúspěchem.

10:25
    Puk se převalil přes Borisova, poté ho bránící Kurbatov odpálil ze třetiny.

10:02
    Domácí v útočném pásmu, diváci si žádají "šájbu".

09:18
    První vyloučení v sestavě Amuru, na trestnou lavici míří Anton Krysanov.

08:18
    Domácí Arťjom Zemčjonok se ocitl sám na pravé straně, jeho střela ale míří pouze do míst, kde je připraven Borisov.

07:30
    Až nyní se domácí dostali do útočného pásma, byla tam i střela na Borisova.

06:57
    Jenže hned za svou modrou chybují a jejich akce tak končí ještě dříve, než vůbec začala.

06:38
    Hosté se formují ve vlastí třetině a půjdou do útoku.

06:04

05:10
    To již neplatí, puk za brankou Amuru, hosté rozehrávají.

04:50
    Lugin nedostal přihrávku od Haščáka, ale hosté i přesto zůstávají před Proskurjakovem.

04:18
    Amur ztrácí útočné pásmo, domácí dokázali vyhodit.

04:04
    Na trestnou lavici odchází domácí Niclas Bergfors, přesilová hra Amuru.

03:33
    Borisov sprintuje z brány, bude se vylučovat, hosté si zahrají přesilovou hru.

02:48
    Heshka nahazuje puk do třetiny Amuru, ale tam ho nedostihl Sigarjov.

02:25
    Admiral zatím aktivnější, Amur se brání před vlastní brankou.

00:30
    Heshka prošel středem až do zakončení, ale z levé strany netrefuje branku Amuru.

00:01

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Kolář, Heshka, Osipov, Glažkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov, Li – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Wandell – Vla. Ušenin, Vja. Ušenin, Gorškov – Ivanov, Sigarjov, Gorošanskij

Amur Chabarovsk: Borisov (Pečurskij) – Ježov, Safronov, Rjazancev, Mantylä, Loginov, Těrjajev, Kurbatov, Baškirov – Fisenko, Tarasov, Lugin – Miklík, Krysanov, Haščák – Orlov, Achmetov, Šafigulin – Litovčenko, Kopjenko, Železňov

Rozhodčí: Anisimov, Kulakov – Sazonov, Čubykin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Jan KOLÁŘ (VLD)

Michel MIKLÍK (CHA)

Marcel HAŠČÁK (CHA)

Stále beznadějně poslední nejen ve Východní konferenci, ale i v celé lize. Amur na posledním místě ztrácí na předposlední Nižněkamsk, aktuálně druhý nejhorší ligový tým, již čtyři body, navíc má Amur o dva zápasy odehráno více. Dnes na ledě Vladivostoku tak může pouze překvapit!

Admiral se aktuálně stále usilovně "pere" o postupovou osmičku, na kterou nyní na devátém místě Východní konference již trochu ztrácí, konkrétně čtyři body. Nutno ale dodat, že Vladivostok má z celé ligy odehráno nejméně zápasů (39) a například osmý Avtomobilist Jekatěrinburg má o dva zápasy navíc!

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž ADMIRAL VLADIVOSTOK přivítá na svém ledě AMUR CHABAROVSK.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:05.
    Branky a nahrávky: 12. Vla. Ušenin (Gorškov, Kuzmin), 20. Kolář (Zubov, Gynge), 28. Lisin (Makarov), 35. Zemčjonok, 53. Wandell (Lisin, Makarov), 54. Bergfors (Gynge, Zubov) – 37. Mantylä (Lugin, Haščák), 46. Lugin (Tarasov), 58. Fisenko (Tarasov, Kurbatov)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (54. Nalimov) – Kolář, Heshka, Osipov, Glažkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov, Li – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Wandell – Vla. Ušenin, Vja. Ušenin, Gorškov – Ivanov, Sigarjov, Gorošanskij
    Amur Chabarovsk: Borisov (35. Pečurskij) – Ježov, Safronov, Rjazancev, Mantylä, Loginov, Těrjajev, Kurbatov, Baškirov – Fisenko, Tarasov, Lugin – Miklík, Krysanov, Haščák – Orlov, Achmetov, Šafigulin – Litovčenko, Kopjenko, Železňov

Rozhodčí: Anisimov, Kulakov – Sazonov, Čubykin