USA – Česko | 3:0 (kon.) |
Motor ČB – Třebíč | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Most – Kadaň | 4:2 (kon.) | | | Litoměřice – Chomutov | 1:3 (kon.) |
Prostějov – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Havířov – Havlíčkův Brod | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Šumperk | 8:3 (kon.) |
Kladno – Benátky n/J | 0:6 (kon.) |
New Jersey – Buffalo | 4:1 (kon.) | | | Philadelphia – Ottawa | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Montreal – Tampa | 2:4 (kon.) |
Nashville – Carolina | 3:2 (kon.) | | | Minnesota – San Jose | 3:4 (po pr.) | | | Chicago – Colorado | 0:2 (kon.) |
Dallas – Columbus | 2:4 (kon.) | | | Arizona – St. Louis | 0:6 (kon.) | | | Edmonton – Detroit | 2:4 (kon.) |
Vancouver – NY Islanders | 3:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Toljatti | 3:2 (po pr.) | | | Ufa – Barys | 1:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Viťaz | 3:2 (po pr.) |
N.Novgorod – Čerepovec | 0:4 (kon.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) | | | Soči – Jaroslavl | 2:4 (kon.) |
Riga – Jokerit | 3:2 (kon.) |
Přerov – SHK Hodonín | 2:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Nový Jičín | 3:4 (kon.) | | | Břeclav – SK Karviná | 1:3 (kon.) |
Opava – Technika Brno | 3:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Vsetín | 2:3 (po pr.) | | | Děčín – Kolín | 3:4 (kon.) |
Třinec – Zlín | 2:5 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trnava | 8:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Bardejov | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Topoľčany – SR 18 | 6:5 (kon.) |
Prešov – Detva | 2:4 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Třebechovice p. O. – Nová Paka | 4:3 (po pr.) | | | Dvůr Králové n. L. – N. Město n. M. | 6:3 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 3:2 (kon.) |
H. Benešov – Kopřivnice | 1:5 (kon.) | | | Studénka – Orlová | 3:5 (kon.) | | | Bohumín – Rožnov p. R. | 7:5 (kon.) |
HC Jičín – Náchod | 1:6 (kon.) | | | Chrudim – Skuteč | 9:1 (kon.) | | | Choceň – Litomyšl | 11:1 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
Barys Nur-Sultan
52:08
|
Ivan Višněvskij (UFA) dostává menší trest za podražení a Ufa se bude více než minutu bránit ve třech proti pěti!
|
|
51:16
|
Denis Bodrov zaváhal na modré čáře a velkou chybou pustil Barys do nebezpečného protiútoku, který se domácím sice podařilo ubránit, jenže Bodrov navíc fauloval, takže si jde odsedět dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Hosté už jsou v plném počtu, takže je čeká plnohodnotná dvouminutová přesilovka.
|
|
49:08
|
Ufa však nakonec o kotouč vlastní nepřesností přišla a na trestnou lavici teď usedá Brandon Bochenski, který dostává menší trest za podražení.
|
|
41:05
|
Antti Pihlström (UFA) – 2 minuty za krosček.
|
|
37:45
|
Brandon Bochenski (AST) si odsedí dvě minuty za hákování.
|
|
34:33
|
Domácíí Kirill Kolcov dostává menší trest za vysokou hůl.
|
|
31:55
|
Fjodor Polyščuk (AST) – 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
|
|
24:44
|
Arturs Kulda (UFA) si odsedí dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
|
|
17:04
|
Nikolaj Antropov (AST) dostává dvě minuty za hrubost a poměr sil na ledě se vyrovnává.
|
|
15:42
|
Ilkka Heikkinen (UFA) si odsedí dvě minuty za zdržování hry.
|
|
08:05
|
Dvě minuty si odsedí Denis Bodrov (UFA) za držení.
|
|
00:20
|
Hned v úvodu je tu první přesilovka pro domácí. Dustin Boyd (AST) si odsedí dvě minuty za hákování.
|
Branky a nahrávky:
33. Sjomin (Kolcov, Višněvskij) – 34. Starčenko (Antropov), 42. Dawes (Boyd, Bochenski), 60. Dallman
Rozhodčí: Andrej Rogačjov, Alexandr Sergejev – Dmitrij Goljak, Ivan Dědulja
Diváci:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Sochatskij – Heikkinen, Kulda, Bodrov, Kutuzov, Višněvskij, Kolcov, Vasilevskij – Hartikainen, Gluchov, Slepyšev – Dubrovskij, Chlystov, Golovanov – Pihlström, Sjomin, Makarov – Skačkov, Mereskin, Pankov
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: Poluektov – Lundin, Dallman, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Lakiza, Ibrajbekov, Ryspajev – Dawes, Boys, Bochenski – Ruděnko, Antropov, Starčenko – Michailis, Upper, Puškarjov – Gavrilin, Pliščuk, Romanov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: Poluektov – Lundin, Dallman, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Lakiza, Ibrajbekov, Ryspajev – Dawes, Boys, Bochenski – Ruděnko, Antropov, Starčenko – Michailis, Upper, Puškarjov – Gavrilin, Pliščuk, Romanov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Andrej Rogačjov, Alexandr Sergejev – Dmitrij Goljak, Ivan Dědulja
Diváci:
Martin Švejkar