Jekatěrinburg – Toljatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.)
N.Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:4 (kon.)

Astana právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! KEVIN DALLMAN se v samém závěru utkání dostal ve vlastním pásmu ke kotouči a přes celé hřiště poslal puk neomylně do prázdné domácí branky. Bez asistence.

52:08
    Ivan Višněvskij (UFA) dostává menší trest za podražení a Ufa se bude více než minutu bránit ve třech proti pěti!

51:16
    Denis Bodrov zaváhal na modré čáře a velkou chybou pustil Barys do nebezpečného protiútoku, který se domácím sice podařilo ubránit, jenže Bodrov navíc fauloval, takže si jde odsedět dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Hosté už jsou v plném počtu, takže je čeká plnohodnotná dvouminutová přesilovka.

49:08
    Ufa však nakonec o kotouč vlastní nepřesností přišla a na trestnou lavici teď usedá Brandon Bochenski, který dostává menší trest za podražení.

43:11
    Ve velké šanci na vyrovnání se ocitl Hartikainen, který se snažil zblízka procpat kotouč za hostujícího brankáře, který však celou situaci ustál a ani následný závar v brankovišti Barysu nezměnil nic na průběžném výsledku.
    Nigel DAWES - 1:2

41:51
    Hosté využívají přesilovku! Boyd přihrál napříč brankovištěm volnému NIGELU DAWESOVI, který zblízka pohotově uklidil kotouč do odkryté části branky.Asistence: Dustin Boyd, Brandon Bochenski.

41:05
    Antti Pihlström (UFA) – 2 minuty za krosček.

37:45
    Brandon Bochenski (AST) si odsedí dvě minuty za hákování.

36:31
    Obrovská šance Astany v závěru přesilové hry! Poté, co hosté totálně vyšachovali domácí obranu včetně brankáře Sochatského, který se dostal zcela mimo brankoviště, mohl do prázdné branky zakončovat Savčenko, který však napálil kotouč do břevna!

34:33
    Domácíí Kirill Kolcov dostává menší trest za vysokou hůl.
    Roman STARČENKO - 1:1

33:30
    Hosté bleskově odpovídají! Antropov našel přihrávkou v mezikruží ROMANA STARČENKA, který pohotovou střelou překonává Stochatského. Asistence: Nikolaj Antropov.
    Dmitrij SJOMIN - 1:0

32:38
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku! Po přihrávce Višněvského poslal Kolcov puk po zemi směrem k brance, před níž kotouč tečoval DMITRIJ SJOMIN, který se stává prvním gólovým střelcem dnešního utkání. Asistence: Kirill Kolcov, Ivan Višněvskij.

31:55
    Fjodor Polyščuk (AST) – 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

24:44
    Arturs Kulda (UFA) si odsedí dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

21:51
    Dvě velké šance hostů teď zneškodnil výborný Sochatskij! Nejprve se dostal zblízka do zakončení Starčenko a po něm neuspěl o chvíli později ani Ruděnko, kterému rovněž vystavil stopku brankář Salavatu.

18:42
    Velký zmatek v hostujícím brankovišti! Po Pihlströmově bekhendové střele vyrazil brankář Barysu puk před sebe, kde se strhla velká přetlačovaná o kotouč, který se nakonec domácím nepodařilo dostat do branky.

17:04
    Nikolaj Antropov (AST) dostává dvě minuty za hrubost a poměr sil na ledě se vyrovnává.

15:42
    Ilkka Heikkinen (UFA) si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

08:05
    Dvě minuty si odsedí Denis Bodrov (UFA) za držení.

04:11
    Višněvskij se ocitl v gólové pozici, ale nakonec prováhal vhodný moment k zakončení!

02:01
    Obrovská šance domácího Pihlströma, který měl před sebou odkrytou bránu, jenže puk dostatečně nezvedl a jeden z bránících hráčů vyrazil pohotovým skluzem kotouč mířící do brány!

00:20
    Hned v úvodu je tu první přesilovka pro domácí. Dustin Boyd (AST) si odsedí dvě minuty za hákování.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 33. Sjomin (Kolcov, Višněvskij) – 34. Starčenko (Antropov), 42. Dawes (Boyd, Bochenski), 60. Dallman

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij – Heikkinen, Kulda, Bodrov, Kutuzov, Višněvskij, Kolcov, Vasilevskij – Hartikainen, Gluchov, Slepyšev – Dubrovskij, Chlystov, Golovanov – Pihlström, Sjomin, Makarov – Skačkov, Mereskin, Pankov
    Barys Nur-Sultan: Poluektov – Lundin, Dallman, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Lakiza, Ibrajbekov, Ryspajev – Dawes, Boys, Bochenski – Ruděnko, Antropov, Starčenko – Michailis, Upper, Puškarjov – Gavrilin, Pliščuk, Romanov

Rozhodčí: Andrej Rogačjov, Alexandr Sergejev – Dmitrij Goljak, Ivan Dědulja