Omsk – Kazaň 3:2 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:6 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 6:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Toljatti – Novokuzněck 6:3 (kon.)
Jaroslavl – HC Slovan 0:2 (kon.) | Atlant – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Záhřeb 2:3 (po pr.) | Soči – Minsk 2:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Sobota 10.01.2015, 15:00 • Arena 2000 • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dobrý den, vítejte u sledování podrobného onlajnu ze zápasu KHL mezi Lokomotivem Jaroslavl a týmem HC Slovan Bratislava. Úvodní buly bude vhozeno v 15 hodin.

Ambiciózní celek se drží na šesté příčce Západní konference, na devátý Čerepovec už má komfortní čtrnáctibodový náskok. Brankářskou jedničkou je veterán Curtis Sanford, lídrem týmové produktivity Sergej Plotnikov (13+17). Daří se i českému centrovi Jiřímu Novotnému (6+18).

Slovenský zástupce v KHL už ztrácí na postupové pozice sedm bodů, horší jsou v Západní konferenci už jen Riga a Záhřeb. Svěřencům Petriho Matikainena se aktuálně nedaří, prohráli už pětkrát v řadě a nic na tom nezměnil ani příchod známého beka Cama Barkera. Nejproduktivnějším hráčem týmu a zároveň nejlepším střelcem je Ladislav Nagy (16+13), v brance se střídají Johan Backlund a Jaroslav Janus, šanci by však brzy mohl dostat i hrdina z juniorského Mistrovství světa Denis Godla.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Vasiljev, Holøs, Kronwall, Pašnin, Jakovlev, Gorochov, Ljubuškin – Plotnikov, Averin, Apalkov – Kontiola, Thörnberg, Lokťonov – Platt, Novotný, Koňkov – Galimov, Gračjov, Kartajev.

HC Slovan Bratislava: Backlund (Baroš) – Luža, Sersen, Štajnoch, Kozák, Starosta, Surový – Bartovič, Murley, Nagy – Jeglič, Tičar, Netík – Vondrka, White, Hudáček – Lunter, Ölvecký, Šťastný – Kudrna.

Rozhodčí: Anisimov, Romaško – Matjuša, Petrov.

00:01

00:13
    Hra je poprvé přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:44
    Ladislav Nagy příliš dlouho váhal, než se odhodlal vystřelit a Kolesnik nemusel zasahovat.

01:18
    Jeglič vybojoval puk pro Netíka, ten se ale k zakončení nedostal a domácí vyhazují puk do bezpečí.

02:03
    Pašnin kombinuje se Staffanem Kronwallem, oba týmy střídají své pětice.

02:41
    Nahození Galimova od modré skončilo v Backlundově lapačce, brankář Slovanu přerušil hru.

02:54
    Šťastný vyzval Ölveckého, tomu v rozhodující moment kotouč sjel z čepele.

03:32
    Na větší šanci stále čekáme, Kolesnik sbírá za svou svatyní Lužovo nahození.

04:30
    Plotnikov vybojoval touš v rohu kluziště, domácí pomalu přebírají iniciativu.

05:06
    Holøsův dělový pokus z vrcholu kruhů byl zblokován, unavení obránci Slovanu si museli oddychnout.

06:23
    Domácí mají problémy s rozehrávkou, Jakovlevovi se podařilo přesně přihrát až naponěkolikáté.

06:55
    Štajnoch obětavě zblokoval ránu od modré do ochranné sítě, bude se vhazovat v obranném pásmu Bratislavských.

07:11
    Tomáš Surový si ještě nezvykl na svou dnešní roli obránce a odevzdal puk Apalkovovi.

07:52
    Puk se ocitl až v ochozech, bude následovat buly ve středovém kruhu.

08:49
    Jeden z hráčů Lokomotivu mohl pálit z dobré pozice, ale Jeglič na poslední chvíli vypíchl letící puk.

09:03
    Po delší odmlce musel zasahovat také Kolesnik – proti pokusu Roka Tičara.

09:55
    Obrovská šance Slovanu z rychlého protiútoku, rozezněla se tyčka Kolesnikovy svatyně!

11:26
    Domácí rozehrávají ve středním pásmu, uvidíme, co svěřenci Davea Kinga vymyslí.

13:20
    Johan Backlund musel znovu zasahovat, na první gól v utkání stále čekáme.

15:01
    Tlak Lokomotivu se stupňuje, nyní nebezpečně pálil Sergej Plotnikov.

16:18
    Štajnoch se ocitl v obrovské šanci a těsně přestřelil branku!

16:41
    Andrej Lokťonov se ocitl v tutové šanci, ale Backlund se bleskurychle přemístil a famózně zasáhl!

17:29
    Tičar pálil přes obránce, ale zároveň také z velkého úhlu.

19:35
    Ve skvělé střelecké pozici se ocitl Plotnikov, Backlund ale opět Slovan podržel!

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Jaroslavl v první třetině ovládla hru, o góly ji ale připravil skvělý Backlund v brance Slovanu. Druhá třetina začne cca v 15:46.

20:01

22:30
    Vhazuje se před Jaroslavským brankářem.

23:00
    Puk na hokejkách Slovanu.

24:10
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Slovanu.

25:00
    Slovan v útočném pásmu domácích.

25:30
    Za podražení byl vyloučen domácí Plotnikov.

25:40
    Ihned po buly vyhazují domácí puk z obranného pásma.

27:30

28:50
    Jaroslavl v útočném pásmu kombinuje a snaží se tak vsítit branku.

28:55
    Tomáš Starosta odcházi na trestnou lavici za podražení.

29:00
    Slovan vyhazuje puk ven z obranného pásma.

29:50
    Plotnikov stojíci mezi kruhy dostává puk přímo na hokejku a naštěstí pro Slovan se netrefuje do branky.

30:35
    Backlund si připisuje zákrok po střele Holose.

30:55
    Slovan v plném počtu.

31:40
    Po příhrávce Bartoviče střílel Starosta a málo nechybělo a puk by skončil v brance.

32:05
    Hra musí být přerušena, protože dva hráči teď srazili čárového rozhodčího.

32:05
    Hra bude pokračovat, bude se pokračovat se třemi rozhodčími.

33:10
    Štastný jen odevzdává puk domácím.

33:14
    Štastný nechává puk Kudrnovi, který střílel jen do výstroje Kolesnika.

34:30
    Nagy teď drží kotouč v útočném pásmu.

35:20
    Slovan stále v útočném pásmu.

36:10
    Hudáček teď střílel jen trochu vedle domácí branky.

36:50
    Holos dokázal zakročit proti Murleymu.

37:30
    Za držení byl vyloučen Tomáš Surový.

38:04
    Backlund tedˇ udržel puk u své pravé tyčky.

Slovan právě vstřelil branku!
    Netík vystřelil puk na Košečkina, ten jej pouze vyrazil na hokejku Jegliča ten vrátil puk na branku Jaroslavi, puk se odrazil pouze před dorážejíciího TOMÁŠE NETÍKA a ten už dopravil puk do branky. Asistnece: Jeglič.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Skončila druhá třetina zápasu mezi Jaroslavli a Slovanem, když se větší převáhu měl Slovan a dočkal se i branky když chvíli před koncem druhé třetiny vsítil branku Tomáš Netík. Třetina tak skončila 0:1 a uvidíme jak se bude zápas dále vyvíjet.

Další třetina začne přibližně v 16:37.

40:01

40:10
    U Puku Slovan.

41:10
    Kronwall střílel do Backlunda , ale ten si puk pohlídal.

42:10
    Jaroslavl teď drží Slovan v útočném pásmu.

42:50
    Bartovič hledal před brankou Nagyho, ale ten puk nezachytil.

43:50
    Slovan v útočném pásmu.

43:55
    Starosta střílel od modré čáry a těsně před brankou tečoval puk LIBOR HUDÁČEK a Slovan tak vede 0:2. Asistence: Starosta.

45:26
    Backlund přerušuje hru svým zákrokem.

46:10
    Nahození Jaroslavle kontroluje Backlund.

46:20
    Proti Whiteově střele vytáhl skvěly zákrok Koleskin.

47:11
    Hra přerušena puk byl vyhozen mimo hřiště.

47:50
    Kudrna střilel do Kolesnika ten si puk pohlídal a ihned ho přihrává svým spoluhráčum.

48:10
    Kozák přikryl puk v obranném pásmu.

48:50
    Jaroslavl u puku.

48:56
    Holos střílel na Backlunda , který puk chytá.

49:30
    Jaroslavl drží puk ve svém obranném pásmu.

50:30
    Konkol nadvakrát střílel na Backlunda, ale brankář Slovanu obě dvě střely kryje.

51:20
    Netík se dostal do útočného pásma, ale ihned ztrácí puk.

53:30
    Bartovič zbytečně dohrál Thornbega a půjde si tak odpykat trest za hrubost.

53:40
    Domáci vyhráli buly a usidlují se v útočném pásmu.

54:10

54:40
    Slovan teď nepouští domáci do svého pásma.

55:05

55:30

55:45
    Bartoviče fauloval Pašnin a Slovan si tak zahraje přesilovku.

56:05
    Slovan kombinuje.

56:25
    Sersen bije od modré, ale střela míji branku.

56:50
    Netík skvéle střílel z mezikrůží, ale střela byla tečována jedním z obráncu a puk tak míji branku.

57:45
    Jaroslavl v plném počtu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, pro Slovan to vypadá nadějně.

58:40
    Vondrka střílel z levé strany, ale Kolesnika neohrozil.