Znojmo – Salzburg 5:7 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:7 (1:2, 1:1, 3:4)
EC Red Bull Salzburg
Sobota 10.01.2015, 12:15 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Young Stars League

56:55
    Hostům se to nyní sice vůbec nelíbí, ale mají smůlu. Rozhodčí si všiml, že hrají v šesti. Dvě minuty za střídačku si odpyká Lackner (SLZ).

48:04
    Salát (ZNO) inkasuje dvě minuty za hákování.

45:14
    Lander (ZNO) – hákování. Týmy si role prostřídají a Orli se nyní budou muset bránit.

44:19
    Podražení pro Lacknera (SLZ).

41:57
    Lackner (SLZ) podrazil unikajícího hráče Orlů a inkasuje dvě minuty.

36:33
    Šance na srovnání! Za hrubost si odpyká dvě minuty Lancsar (SLZ).

33:10
    Nahodil (ZNO) – nedovolené bránění.

28:25
    Hosté jdou do tří. Za sevření kotouče inkasuje dvě minuty Berger (SLZ) – zdržování hry.

28:02
    Hosté věnovali Orlům početní výhodu a šanci na snížení skóre. Za přiliš mnoho hráčů na ledě odpyká trest Hagler (SLZ).

20:15
    Znojmo opět začíná faulem, stejně jako v předchozí třetině. Dvě minuty pro Zajíce (ZNO) – sekání.

12:08
    A tam Salzburg fauluje. Menší trest pro Poldruhaka (SLZ) za hrubost.

06:43
    Domácí ale opět faulují. Menší trest pro Pospíšila (ZNO) – hákování.

04:24
    Egger (SLZ) si vykoledoval dvě minuty za sekání.

00:12
    Znojemští hráči jdou do čtyř. Dominik Synek (ZNO) – krosček.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 5. Pospíšil (Synek, Zajíc), 34. Špaček (Zajíc, Hačecký), 45. Pospíšil (Synek, Zajíc), 58. Zajíc (Synek), 60. Krcho (Zajíc, Lander) – 9. Lancsar (Egger, Wolf), 14. Egger, 24. Egger (Weber), 43. Egger, 53. Berger (Hagler), 59. Lahoda (Hagler), 60. Steinacher

HC LERAM Orli Znojmo: Us (Bača) – Pospíšil, Mandát, Švanda, Salát, Toman, Nahodil – Synek, Zajíc, Špaček – Hačecký, Lander, Krcho – Forman, Fruhwirt, Svatuška.
    EC Red Bull Salzburg: Wieser (Waldherr) – Weber, Wolf, Birnbaum, Cepon, Poldruhak, Lackner – Hagler, Berger, Lahoda – Egger, Lancsar, Steinacher – Kitzenegger, Flatscher, Wörndl.